Kupolinės „Full HD“ IP kameros DCS-6112 ir DCS-6113 su „PoE“ palaikymu
Audio-Video
Antradienis, 17 Sausis 2012 16:47

Kompanija „D-Link“ pristato „Full HD“ IP kameras DCS-6112 ir DCS-6113 su „PoE“ palaikymu, skirtas vaizdo stebėjimo sistemų biuruose, verslo centruose, įvairiose įstaigose organizavimui. Kameros palaiko nuotolinio stebėjimo bei judesio daviklio funkcijas, taip pat turi pranešimų apie korpuso pažeidimus (pavyzdžiui, dažų užpurškimą ant objektyvo, vaizdo išsifokusavimą) sistemą. Kamera DCS-6113 papildomai turi ICR filtrą ir infraraudonąjį pašvietimą, dėl kurio nakties metu galima stebėti vaizdą 10 m atstumu.Kamerose naudojama milijono vaizdo taškų 1/2,7 colio CMOS matrica su progresyvinio skenavimo technologija. Kameros turi „10/100 Base-TX“ prievadą su „PoE“ palaikymu, BNC jungtį analoginio vaizdo signalo perdavimui, įeinančią audio jungtį mikrofonui, išeinančią audio jungtį kolonėlėms prijungti ir lizdą „microSD“ kortelei. IP kameros turi DI/DO jungtis, skirtas išorinių signalinių įrenginių ir daviklių prijungimui, bei NTSC/PAL jungiklį, skirtą išeinančiojo analoginio vaizdo signalo standartui parinkti. Vidinė trijų ašių gembė leidžia rankiniu būdu nustatyti kameros apžvalgos lauką.

Efektyviam duomenų srauto pralaidumo išnaudojimui ir aukštos kokybės vaizdo perdavimui kameros naudoja MJPEG, MPEG-4 ir H.264 vaizdo suspaudimo formatus. Palaikoma „ePTZ“ funkcija užtikrina daugiaadresinį duomenų perdavimą ir suteikia prieigą prie vaizdų pagal pareikalavimą. Dėl 3GPP technologijos kamerų filmuojamą vaizdą galima realiu laiku peržiūrėti 3G technologiją palaikančiuose planšetinių kompiuterių, delninukų ar išmaniųjų telefonų ekranuose.

DCS-6112 ir DCS-6113 palaiko išplėstines funkcijas: IEEE 802.1x autentiškumo nustatymą, „QoS“ pagal 802.1p/DSCP, „Samba“ klientą, protokolus „IPv6“, SNMP, HTTPS. Kameros atitinka ONVIF standartą, todėl jas galima naudoti vaizdo stebėjimo sistemose, sudarytose iš įvairių gamintojų įrangos.

Kartu su kameromis gausite programinę įrangą „D-ViewCam“. Ši prograninė įranga leidžia vienu metu stebėti ir apdoroti vaizdą iš 32 kamerų. Taip pat yra galimybė įvesti patalpų planą ir sudaryti kamerų išdėstymo planą.

Kamerų DCS-6112 ir DCS-6113 ieškokite oficialiose „D-Link“ įrangos platinimo vietose.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed