„LG Electronics“ pristato naują „Blu-ray“ 3D diskų grotuvą
Audio-Video
Ketvirtadienis, 07 Liepa 2011 17:01
„LG Electronics“ (LG) pristato „Blu-ray“ diskų grotuvą „BD670“. Jo ypatybės – 3D diskų atkūrimo funkcija, pramogauti internete leidžianti technologija „LG Smart TV“ ir paprastas prisijungimas prie kitų skaitmeninių įrenginių.

„Nebeužtenka pasiūlyti platų turinio pasirinkimą, trimatį vaizdą ar lengvą prieigą prie interneto – šiandien vartotojai šių savybių ieško viename, lengvai naudojamame įrenginyje. Dėl šios priežasties LG sukūrė „BD670“ – kompaktišką ir elegantišką įrenginį, kuris dėl savo savybių yra namų pramogų ateitis“, – sakė Havis Kwon, „LG Electronics Home Entertainment Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Naujajame „LG BD670“ integruota „LG Smart TV“, kuri suteikia patogią vartotojo sąsają ir platų pramogų pasirinkimą internete. Taip pat, kaip ir pasauliniai turinio tiekėjai internete, tokie kaip „YouTube“ ar „VOD“, „LG BD670“ leidžia rinktis iš vietinių, atitinkamame regione sukurtų filmų, laidų. Vartotojai pramogų turinį gali išplėsti internetinėje programų parduotuvėje „LG Apps“. Pagal penkias temas – „Gyvenimas“ (angl. Life), „Pramogos“ (angl. Entertainment), „Žaidimai“ (angl. Games), „Informacija“ (angl. Information) ir „Švietimas“ (angl. Education) – suskirstytos programos yra pritaikytos televizoriams ir suteikia linksmą, jaudinantį ar švietėjišką turinį, kuris atitinka visos šeimos pomėgius.

Vartotojai gali įdiegti specialias „iPod“, „iPhone“ ar telefonams su „Android“ operacine sistema pritaikytas programas, kurios pavers šiuos mobiliuosius įrenginius nuotoliniu „LG BD670“ valdymo pulteliu. Toks „mobilusis“ pultelis užtikrins visas reikalingas funkcijas – nuo garso reguliavimo iki turinio paieškos.

„LG BD670“ išsiskiria „Blu-ray“ 3D diskų atkūrimo funkcija. Tokio tipo grotuvams pritaikyto turinio pasirinkimas vis greičiau plečiasi, todėl „LG BD670“ yra ideali platforma, leidžianti peržiūrėti trimačio vaizdo filmus ar kitą turinį. Be to, „LG BD670“ turinį – vaizdo įrašus, paveikslėlius – bus galima dalintis su „Wi-Fi Direct“ ar DLNA standartu suderintais įrenginiais, tokiais kaip skaitmeninės kameros ar kompiuteriai.

Naujasis grotuvas naudoja 1080p vaizdo standartą, todėl peržiūrimų standartinių DVD diskų kokybė pagerėja nepriklausomai nuo vaizdo įrašo formato.

„LG BD670“ techninės specifikacijos:

„LG Smart TV“ funkcija (Premium CP ir LG App);

- Turinio perkėlimas iš su DLNA ir Wi-Fi Direct standartais suderintų įrenginių;

- „Blu-ray“ 3D diskų atkūrimas;

- Greitas įjungimas;

- Turinio valdymo sistema.

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed