Naujasis Canon "Tilt-Shift" objektyvas.
Audio-Video - Audio-Video
Sekmadienis, 01 kovas 2009 13:33

Tai naujasis Canon "Tilt-Shift" objektyvas. Jei nežinote, kodėl šio objektyvo lęšiai yra pasvirę, tuomet jūs neturėtumėte susidomėti šiuo įrenginiu. Bet, jeigu jūs visa tai žinote, jūs jį tikrai įvertinsite pakankamai gerai. Jei vis dar spėliojate, kam reikalingi taip išsidėste jo lęšiai, pateiksime jums tris nuotraukų pavyzdžius, padarytas su šiuo įrenginiu.

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaip matote, šis pastatas fotagrofuotas pasvirusių lešių dėka, bet dėl to kokybė nei kiek nesuprastėja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šioje nuotraukoje yra atliktos kelios funkcijos, kurių pagalba išgauname tokį vaizdą, lyg būtų visur išblankę išskyrus jūsų pažymėtą vietą, šiuo atveju tai yra tiltas. Jį matome daug ryškesnį negu aplinkinius vaizdus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne, šį nuotrauka nėra jokio dizainerio darbas ar mini-maketų sudėtas vaizdas. Tai yra tikra ir orginali Eifelio bokšto nuotrauka. Tiesiog ji kaip ir kitos šiame straipsnyje parodytos nuotraukos yra darytos su "Canon TS-E17mm F4L" įrenginiu.

 

Canon TS-E17mm F4L Kaina – 2122 eurų.

Redakcija.

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed