„Panasonic“ nenustoja vis daugiau inovatyvių 3D vaizdo sprendimų
Audio-Video
Ketvirtadienis, 19 Sausis 2012 17:20

„Panasonic“ sustiprino savo lyderės pozicijas 3D vaizdo rinkoje pristačiusi 2012 metų „Viera“ „Full HD“ raiškos 3D televizorius ir „Full HD“ raiška 3D vaizdą atkuriančius „Blu-ray Disc“ leistuvus.

Iš 17 naujų, 2012-ųjų plazminių televizorių modelių, 16 yra rodantys 3D vaizdą, iš 14 naujųjų LED/LCD televizorių, tokių, su 3D technologija – penki. 3D vaizdo technologija įdiegta ir 4 iš šešių naujųjų „Blu-ray Disc“ leistuvų. Be to, „Panasonic“ išleido ir du televizorių su LED modelius su didesniais – 119 ir 139 cm įstrižainių ekranais.

Šiuo žingsniu „Panasonic“ palaiko savo sukurtą 3D vaizdų kūrimo ir perteikimo ekosistemą. „Panasonic Hollywood Laboratory“ (PHL) nustato filmų įrašymo 3D „Blu-ray“ diskuose standartuose, nes dauguma išleistų kūrinių dabar į rinką patenka kaip tik iš PHL.

„Panasonic“ sukurta pirmoji rinkoje visiškai integruota 3D vaizdo kamera AG-3DA1, įrašanti į SD korteles, buvo panaudota istorinėje, paskutinėje NASA „Space Shuttle“ erdvėlaivio misijoje ir nuolat naudojama filmuojant sporto renginius bei kitą 3D produkciją.

Tuo tarpu eiliniams vartotojams, norintiems įamžinti vaizdus 3D, „Panasonic“ siūlo visą seriją „Lumix“ fotoaparatų su 3D technologijos galimybėmis. Šiuos vaizdus paskui galima paprastai peržiūrėti „Viera“ 3D televizorių ekranuose.

Taip pat neseniai „Panasonic“ pristatė pirmąjį savo „Full HD“ 3D vaizdo namų kino projektorių PT-AE7000U.  Tai pirmasis pasaulyje 3D projektorius, naudojantis permatomas LCD matricas, veikiančias 480 Hz sparta.

Praėjusių metų „Consumer Electronics Show“ parodoje, „Panasonic“ demonstravo įtraukiančią 3D didelės raiškos vaizdo konferencijų (HDVC) sistemą.

„Filmas „Įsikūnijimas“ atvėrė žmonėms akis ir parodė įtraukiantį 3D vaizdo pramogų pasaulį, – sakė „Panasonic“ Šiaurės Amerikos kompanijos technologijų direktorius Eisuke Tsuyzaki. – „Panasonic“ yra įsitraukusi į visas 3D vaizdo sritis – nuo gamybos iki to, ką matote savo svetainėje. Mes visu šimtu procentų esame įsipareigoję šiai technologijai ir esame įsitikinę, kad 3D TV įsigalės greičiau, nei įsigalėjo raiškioji televizija. Pavyzdžiui, jau dabar yra keletas visą laiką 3D formatu transliuojančių televizijos kanalų, taip pat daug ir įvairaus turinio 3D „Blu-ray“ diskuose. O augantis kino teatruose rodomų 3D filmų populiarumas ir jų skaičius gali pranašauti gerą 3D vaizdo ateitį namuose“.

Pranešimas žiniasklaidai

 

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed