"Blu-ray Disc" grotuvuose – aukštos kokybės vaizdų ir patobulintų tinklo funkcijų dermė
Audio-Video
Penktadienis, 27 kovas 2009 12:50
Pažangios vaizdo perteikimo technologijos, nesudėtingas valdymas ir lanksti tinklo sistema – tai nauji DMP-BD80 ir DMP-BD60 "Blu-ray Disc" grotuvai. DMP-BD80 pasižymi išskirtine garso kokybe, o DMP-BD60 būdingos visos svarbiausios "Blu-ray" savybės.
Abiejuose modeliuose sumontuoti "PHL Reference Chroma Processor Plus" procesoriai. Dėl "Panasonic Hollywood Laboratory" sukurtos aukštos kokybės vaizdo apdorojimo technologijos spalvos bus ryškios, gyvos ir nedaug tesiskirs nuo originalios kino juostos. Į kiekvieną modelį taip pat įdiegtas didelės raiškos garso atkodavimo įrenginys ("Dolby Digital Plus", "Dolby TrueHD", "DTS-HD Master Audio Essential"), kad nuo šiol galėtumėte mėgautis ypač geros kokybės 7.1 kanalo "Blu-ray Disc surround" garsu.
Be to, dėl suderinamumo su VIERA CAST vartotojai gali prisijungti prie interneto ir lengvai peržiūrėti "YouTube" filmukus ir "Picasa" nuotraukas. Dėl "BD-Live" vartotojai gali mėgautis papildomu "Blu-ray Disc" turiniu ir žaisti interneto žaidimus. Taip pat šie "Blu-ray Disc" grotuvai išsiskiria ir aplinkosauginėmis savybėmis: "Intelligent Auto Standby Mode" (sumaniojo automatinio parengties režimo) ir "Standby Power Save Mode" (energiją taupančio parengties režimo) "VIERA Link Eco" funkcijomis.
Tiek DMP-BD80, tiek DMP-BD60 "Blu-ray Disc" grotuvas yra patikimas sprendimas vartotojams, norintiems išskirtinės vaizdo bei garso kokybės, nesudėtingo valdymo, gausybės tinklo funkcijų ir gerų aplinkosauginių savybių.
Lietuvoje produktai pasirodys balandžio viduryje. Kainos kol kas neskelbiamos.


Šaltinis: infolaukas.lt

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed