Šaltiniai: „Apple“ televizoriaus laukiama 2012-ųjų pabaigoje
Audio-Video
Penktadienis, 30 Gruodis 2011 17:49

Taivano IT leidinio „DigiTimes.com“ šaltinių elektronikos pramonėje teigimu, bendrovė „Apple“ kitų metų pabaigoje pateiks rinkai pirmuosius savo firminius televizorius.

Pasak šaltinių, naujasis „Apple“ televizorius bus pavadintas „iTV“.

Iš pradžių bus gaminami du jo modeliai – su 32 ir 37 colių (80 ir 92,5 cm) įstrižainės ekranais. Pranešama, kad „iTV“ projektavimo darbai bus užbaigti iki kitų metų vidurio. Šaltinių žiniomis, šiuose televizoriuose bus naudojami bendrovės „Sharp“ ekranai ir „Samsung“ procesoriai, o televizorius surinkinės  bendrovė „Foxconn“.

„iTV“ bus įdiegta IPTV funkcija – šiuose televizoriuose bus IPTV imtuvai. Programų kanalai ir papildomas turinys, įskaitant videofilmų pagal pareikalavimą paslaugą, bus transliuojami internetu.

Kai kurių analitikų manymu, „iTV“ televizoriai naudos vaizdo pokalbių paslaugą „FaceTime“ ir turės virtualaus pagalbininko funkciją „Siri“. Pastaroji suteiks galimybę bendrauti balsu ir paprasta šnekamąja anglų kalba pateikti TV turinio peržiūros nurodymus. Taip pat manoma, kad  „Apple“ televizoriai kainuos 2 - 3 kartus brangiau už analogiško ekrano dydžio skystųjų kristalų televizorius. Gamintojas aukštą jų kainą esą galės motyvuoti „nepralenkiama estetika, nuolat besiplečiančia skaitmenine ekosistema ir aukšta viso produkto kokybe“.

Žinių apie tai, kad „Apple“ jau kurį laiką ruošia savo firminį televizorių, esama oficialioje Steve'o Jobso biografijoje, išleistoje po „Apple“ vadovo mirties.  Knygos autoriaus Walterio Isaacsono teigimu, Jobsas labai norėjo padaryti su televizoriais tai, ką jam  savo laiku pavyko padaryti su kompiuteriais, muzikos grotuvais ir telefonais, tai yra, paversti juos paprastais ir elegantiškais.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed