„Samsung“ išmaniųjų televizorių 3D funkcijos pirmosios pasaulyje įvertintos oficialiu sertifikatu
Audio-Video
Ketvirtadienis, 04 Rugpjūtis 2011 22:49

Kompanija „Samsung Electronics“ pranešė, kad „TUV Rheinland“ – viena iš patikimiausių Europoje sertifikavimo organizacijų – kompanijos išmaniuosius televizorius įvertino „Full HD 3D Tested“ ir „3D Tested“ sertifikatais. Sertifikatu patvirtinta, kad „Samsung“ televizoriai tinkamai atkuria 3D formato vaizdą ir palaiko visas 3D televizorių funkcijas. Sertifikatas suteikiamas taip pat ištestavus 2D vaizdo atkūrimo kokybę pagal VESA ir ISO 2D reikalavimus, įvertinus vaizdo kontrastą, ištyrus kitus parametrus.„Tokių vertinamų sertifikavimo organizacijų kaip „TÜV Rheinland“ skiriami sertifikatai įrodo „Samsung“ pastangas tobulinant „Full HD 3D“ technologijas, – kalbėjo „Samsung Electronics“ Tyrimų ir vystymo padalinio viceprezidentas Yoon-Soon Ahnas. – Esame lyderiai televizorių gamybos srityje, todėl ir toliau stengsimės kurti vartotojų lūkesčius atitinkančius įrenginius.“

„Naujosios 3D ir televizorių technologijos vystosi sparčiai, todėl viso pasaulio sertifikavimo institucijos ir televizorių gamintojai pripažįsta būtinybę užtikrinti, kad vartotojai gautų tikslią ir patikimą informaciją apie naująją technologiją. Esame įsitikinę, kad nepriklausomą 3D testų sertifikatą ir „TÜV Rheinland“ pripažinimą pelnę 3D technologijos televizoriai bus teigiamai vertinami vartotojų tarptautiniu mastu,“ – kalbėjo „TÜV Rheinland“ pasaulinių pardavimų ir rinkodaros viceprezidentas Lutzas Lehmannas.

Nustatytus reikalavimus atitinkantys televizoriai bus žymimi „TÜV Rheinland“ logotipais „Full HD 3D Tested“ ir „3D Tested“. „TÜV Rheinland“ sertifikatą nuo šiol turi „Samsung“ 46 colių D8000 serijos LED televizoriai su 3D funkcija.

Sertifikavimo kompanija „TÜV Rheinland“ įkurta 1872 m. Vokietijos mieste Kelne. „TÜV Rheinland“ yra patikimiausia sertifikavimo organizacija Europoje, turinti 25 metų patirtį vaizdo atkūrimo ekranų testavimo srityje.

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed