„Samsung“ pasiūlys „i-Function“ valdymo objektyvu technologiją visuose NX serijos modeliuose
Audio-Video
Penktadienis, 22 Spalis 2010 09:54
„Samsung Electronics“ išleido veidrodžių neturinčių fotoaparatų NX10 ir NX5 programinės įrangos atnaujinimus, kartu su kuriais bus įdiegtas inovacinės fotoaparato valdymo per objektyvą technologijos „i-Function“ palaikymas. Modeliui NX10 skirta naujoji programinės įrangos versija 1.20, modeliui NX5 sukurta versija 1.10.

NX10 ir NX5 fotoaparatų vartotojai galės patogiai valdyti fotoaparato nustatymus objektyvu, ko negali užtikrinti nei viena kita fotoaparatų serija. Įprasti objektyvai neturi galimybės valdyti fotoaparato nustatymus, tuo tarpu unikalus aktyvus objektyvas „i-Function“ palaiko ryšį su fotoaparatu.

Nuo šiol visuose NX serijos modeliams skirtuose objektyvuose bus įdiegta funkcija „i-Function“. Ji valdoma vieno mygtuko paspaudimu ir rankinio vaizdo ryškumo nustatymo (fokusavimo) žiedu. Tai leidžia per objektyvą nustatyti tokius parametrus, kaip diafragmą, išlaikymą, ISO jautrį, sureguliuoti baltos spalvos balansą. Visi parametrai rodomi fotoaparato ekrane, todėl nustatymus lengva keisti fotografavimo metu.

Atnaujinus fotoaparatų programinę įrangą paspartėja ir automatinio fokusavimo greitis. O tai padeda užtikrinti, kad svarbi akimirka neprabėgtų neužfiksuota.

NX fotoaparatų programinės įrangos atnaujinimas užtikrins suderinamumą su įvairiais objektyvais ir priedais. Modeliams NX10 ir NX5 skirtų objektyvų liniją taip pat papildys kompaktiškas keičiamo vaizdo mastelio 20-50 mm objektyvas, kuris užtikrina tiek aukštą nuotraukos kokybę, tiek ir mobilumą. Kita naujiena – mažas ir lengvas 20 mm „Pancake“ tipo objektyvas su įdiegta atnaujinta grafine vartotojo sąsaja (GUI – „Graphic User Interface“), kuris suderintas su „i-Function“ technologija. Patobulintao objektyvo funkcijų rinkinį papildo iškraipymų kompensavimo (Lens Distortion Compensation - LDC) funkcija, kuri sumažina vaizdo iškraipymus visuose NX serijos modeliuose.

Integruotas GPS leidžia nustatyti tikslią buvimo vietą. Fotoaparatai leis vartotojui, naudojant geografinių žymių funkciją, į nuotrauką įrašyti duomenis apie vietą, kurioje ji buvo nufotografuota, taip pat miesto pavadinimą. Miesto pavadinimas bus nustatomas 76-iose šalyse, jį bus galima matyti tiesiogiai fotoaparato ekrane, todėl fotografas galės lengvai grupuoti nuotraukas pagal vietovę.

Pranšimas žiniasklaidai
 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed