„Samsung“ pristatė balsu ir judesiais valdomus televizorius
Audio-Video
Trečiadienis, 11 Sausis 2012 12:18

samsungsamsung Kompanija „Samsung“ parodoje „CES 2012“ pristatė naują išmaniųjų televizorių seriją, kurių ne tik programinę, bet ir techninę įrangą bus galima atnaujinti. Be to, šiuos televizorius galima valdyti balsu ir judesiais, jie taip pat gali atpažinti veidus.

Tobulindama savo televizorius „Samsung“ siekia išlaikyti lyderio pozicijas šioje rinkoje.

„Samsung“ teigimu, naujosios LED ir plazminių televizorių funkcijos vartotojams leis geriau valdyti namų pramogų tinklą, suteiks prieigą prie gausybės turinio ir palaikys išmaniųjų televizorių ryšį su kitais įrenginiais, rašoma pranešime spaudai.

2012 metais „Samsung Smart“ televizorių turėtojai galės lengvai rasti filmus, naršyti internete, atsisiųsti įvairias programėles iš „Samsung Apps“, bendrauti su draugais ir naudotis užsakomųjų vaizdo transliacijų paslauga. „Samsung“ aukščiausios klasės išmaniųjų „LED UNES8000“ ir plazminių „PNE8000“ serijų televizoriuose įrengti 1 GHz taktinio dažnio dviejų branduolių procesoriai, kurie vienu metu leidžia naudotis keliomis TV funkcijomis – taip pat, kaip naudojant nešiojamuosius ar stacionarius kompiuterius.

2012-aisiais „Samsung“ praplės populiariojo medijos centro asortimentą programėlėmis, kurios jau naudojamos „Galaxy S“ serijos išmaniuosiuose telefonuose ir „Galaxy Tab“ planšetiniuose kompiuteriuose. Vartotojai turi galimybę rinktis filmus ir televizijos laidas jau kitą dieną po jų pasirodymo ekrane, įskaitant ir praėjusio sezono įrašus.

Naujoji „Samsung“ paslauga „AllShare Play“ suteikia 5 GB nemokamos vietos ir leidžia vartotojui atsisiųsti ir išsiųsti daugialypės terpės turinį naudojant įvairius įrenginius (išmaniuosius telefonus, planšetinius bei nešiojamuosius kompiuterius). Prisijungus prie „AllShare Cloud“ serverio televizoriaus ekrane galima patogiai peržiūrėti įvairų turinį. „Samsung Smart“ televizoriai vartotojams suteikia galimybę dideliame ekrane naudotis „debesų“ kompiuterijos paslaugomis.

Intuityvus valdymas

„Samsung“ elitiniuose 2012 metų išmaniuosiuose televizoriuose įdiegta firminė „Samsung Smart Interaction“ technologija, kuri apima intuityviąsias valdymo gestais bei veido ir balso atpažinimo funkcijas. „Smart Interaction“ papildo nuotolinio valdymo funkcijas ir leidžia patogiau valdyti namų pramogų tinklą.

Intuityvioji valdymo sistema fiksuoja prieš ekraną atliekamą judesį naudodama televizoriuje integruotą vaizdo kamerą, o du nekryptiniai mikrofonai atpažįsta balsą. Trikdžių slopinimo technologija padeda atskirti pašalinį triukšmą nuo vartotojo komandų.

Televizorius taip pat galima valdyti „Bluetooth“ ryšiu prijungus klaviatūrą ar pelę.

Aukščiausios kokybės vaizdas

„Full HD LED“ serijos „UNES8000“ ir „UNES7500“ televizorių modeliai atkuria tikroviškus 2D ir 3D formatų vaizdus. Šiuose modeliuose įdiegta sistema „Micro Dimming Ultimate“ įvertina tūkstančius vaizdo elementų ir optimizuoja LED apšvietimą bei vaizdo signalą realiuoju laiku. Tai leidžia 20 proc. padidinti ryškumą, pagerinti vaizdo kontrastą. Ši technologija taip pat eliminuoja „Halo“ efektą ir vaizdo iškraipymus, kurie atsiranda dėl šviesos išsisklaidymo.

Plazminių „Samsung“ televizorių serijos PNE8000 modeliuose pritaikyta „Real Black Pro Panel“ technologija lemia ypač sodrų juodos spalvos atkūrimą. Technologija slopina nuo ekraną dengiančios plokštės atspindimą šviesą, todėl net ryškiai apšviestoje patalpoje spalvos televizoriaus ekrane atrodo labai natūralios, o vaizdas – aiškus ir kontrastingas.

Šaltinis: altalt

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed