„Sony Cyber-shot“ fotoaparatų linijoje nauji kompaktiški modeliai
Audio-Video
Antradienis, 28 Vasaris 2012 17:05

Bendrovė „Sony“ pristatė atnaujintą populiarių fotoaparatų „Cyber-shot“ seriją, kurioje net 7 nauji modeliai su įspūdingomis priartinimo galimybėmis ir žaibiškai veikiančia automatinio fokusavimo funkcija. Dar vienas šių „Sony“ fotoaparatų išskirtinumas – kompaktiška forma, talpinanti pažangias profesionaliems fotoaparatams būdingas funkcijas.

Naujuose „Cyber-shot“ serijos modeliuose „HX20“, „WX100“ ir „W690“ pirmą kartą panaudoti naujoviško tipo lęšiai „Advanced Aspherical“, išplečiantys priartinimo galimybes, bet užimantys mažiau vietos ir telpantys į mažesnį objektyvą. Itin preciziškai pagaminti ir suderinti lęšiai užtikrina maksimalų vaizdo priartinimą ir fiksuojamos nuotraukos kokybę. Pavyzdžiui, fotoaparatas „WX100“ leidžia vaizdą priartinti net iki 10 kartų, nors jo korpuso storis siekia vos 1,75 centimetro.

Naujų fotoaparatų vaizdo priartinimo galimybes dar labiau išplečia „Pixel Super Resolution“ technologija, dėl kurios maksimalus priartinimo nuotolis padidėja du kartus neprarandant nuotraukos kokybės. Ši technologija „Cyber-shot“ modelyje „HX200V“ leidžia naudotis net iki 60 kartų siekiančiu priartinimu, o gautose nuotraukose išvengti skaitmeniniam priartinimui būdingo taškinio triukšmo.

Išskirtines „Cyber-shot“ priartinimo ypatybes papildo ir optinio stabilizavimo funkcija „Optical SteadyShot“, kuri fotografuojant pašalina net menkiausius fotoaparato virpesius. Ši funkcija paremta specialiu lęšių mechanizmu ir skaitmeniniu vaizdo apdorojimu, todėl kiekvienam kadrui parenkama optimali judesių kompensacija. Tai leidžia gauti ryškias nuotraukas fotografuojant su maksimaliu priartinimo nustatymu, kai virpėjimo tikimybė didžiausia.

Nauji serijos fotoaparatai išsiskiria ir kitomis inovatyviomis fotografavimo funkcijomis. Viena jų – technologija „Extra High Sensitivity“, padedanti gauti kokybiškas nuotraukas net ir aplinkoje su itin prastu apšvietimu. Be to, maksimalus „Cyber-shot“ fotoaparatų jautrumas šviesai padidintas iki ISO 12800 lygio tai suteikia daugiau galimybių fotografuoti be blykstės.

CMOS tipo „Exmor R“ sensorius ir spartaus „BIONZ“ procesoriaus dar labiau padeda sumažinti triukšmo lygį nuotraukose palyginti su ankstesniais „Cyber-shot“ serijos fotoaparatų modeliais. Tai padeda gauti detalesnes ir ryškesnes nuotraukas, ypač kai nepakanka apšvietimo.

Automatinis fokusavimas veikia taip greitai, kad į objektą nukreipto objektyvo lęšiai sureguliuojami per dešimtąją sekundės dalį (per 0,13 sekundės, kai fotografuojama dienos šviesoje). Net ir blankioje šviesoje ši fotoaparatų funkcija veikia neįtikėtinai greitai ir lęšius sureguliuoja vos per 0,2 sekundės.
O pažangus automatinis fotografavimo režimas leidžia gauti profesionalius rezultatus praktiškai bet kokiomis aplinkybėmis. Akimirksniu išanalizavę aplinką ir jos sąlygas, „Cyber-shot“ fotoaparatai parenka tinkamiausius ekspozicijos ir kitus nustatymus nuotraukoms su mažu triukšmo lygiu ir ryškiais atspalviais gauti.

Serijos flagmanas  – „DSC-HX20V“

Naujos „Cyber-shot“ fotoaparatų linijos flagmanas – kompaktiškas, tačiau galingas fotoaparatas „HX20V“. Jis aprūpintas „Advanced Aspherical“ lęšiais ir kitomis pažangiomis fotografavimo funkcijomis, sutalpintomis stilingame ir lengvame korpuse. Šis fotoaparatas turi 18,2 mln. taškų raiškos matricą, 20 kartų optinį priartinimą, galimybę filmuoti didele raiška, nuotraukų efektus, trimatį fotografavimo režimą ir GPS imtuvą. Be to, „HX20V“ gamyboje panaudota speciali medžiaga „SoRPlas“, išsiskirianti dideliu patvarumu ir atsparumu ugniai. „SoRPlas“ yra polikarbonatinis plastikas, kurio 99 proc. sudaryti iš perdirbtų medžiagų.

Prieinamasis „DSC-HX10V“

Jaunesnysis ankstesniojo fotoaparato brolis, turintis 18,2 mln. taškų raiškos „Exmor R“ matricą ir 16 kartų optinį priartinimą. Jis išsiskiria itin patrauklia kaina.

Itin kompaktiškas fotoaparatas „DSC-WX100“

Tai ploniausias pasaulyje fotoaparatas, galintis pasiūlyti 10 kartų optinį priartinimą ir įvairiapuses fotografavimo funkcijas pradedant plataus kampo nuotraukomis ir baigiant itin detaliomis priartinto vaizdo nuotraukomis. Šio kompaktiško fotoaparato korpuso storis ploniausioje vietoje siekia vos 1,75 centimetro.

Profesionaliems fotoaparatams prilygstantis „DSC-HX200V“

Šis fotoaparatas turi galingą 30 kartų optinį priartinimą ir profesionaliems DSLR tipo fotoaparatams būdingas valdymo ypatybes. Tad jame slepiasi didelio fotoaparato funkcionalumas. Jis turi tokias „Cyber-shot“ serijos inovacijas kaip HD filmavimas, itin spartus automatinis fokusavimas, nuotraukų efektai, trimatis fotografavimas.

Ištvermingasis „DSC-TX20“

Itin plonas ir stilingas fotoaparatas gali tapti puikiu partneriu kasdieniams ir nekasdieniams nuotykiams. Jį galima be baimės imti vykstant į slidinėjimo atostogas, einant į paplūdimį ar į baseiną. Šis fotoaparatas yra atsparus vandeniui, dulkėms, šalčiui ir smūgiams numetus jį iš 1,5 metro aukščio bei yra aprūpintas pažangiomis „Cyber-shot“ technologijomis.

Universalus ir paprastas naudoti „DSC-W690“

Plonas ir paprastas naudoti fotoaparatas „DSC-W690“ gali priartinti nutolusius objektus iki 10 kartų naudojant optinį priartinimą, o patobulinta virpesių kompensavimo funkcija užtikrina geresnes nuotraukas ir filmavimo kokybę. Su funkcija „360 Sweep Panorama“ galima daryti panoramines nuotraukas 360 laipsnių kampu, o išmanusis automatinis fotografavimas „iAUTO“ pasirūpina geriausias fotografavimo rezultatais.

Neribotos kūrybines galimybes su „DSC-H90“

16 kartų priartinimo funkcija ir 24 mm lęšis paverčia „H90“ itin universaliu fotoaparatu, kuriuo galima fotografuoti ir kraštovaizdį, ir portretus. Kūrybines galimybes išplečia vaizdo stabilizavimo funkcija „Optical SteadyShot“, panoraminis fotografavimas „360 Panorama Sweep“ ar išmanusis automatinio fotografavimo režimas „iAUTO“ bei efektų taikymo funkcija fotoaparate „Picture Effect“.

SDHC atminties kortelės „Experience“ ir „Expert“

„Sony“ pristato naują SDHC atminties kortelių, tinkančių patiems įvairiausiems fotografavimo poreikiams, spektrą. Naujos atminties kortelės yra atsparios vandeniui, rentgeno spinduliams, karščiui ir šalčiui, todėl jas galima naudoti net ir pačiose atšiauriausiose sąlygose. Aukščiausios kategorijos „Expert“ kortelės išsiskiria duomenų perdavimo sparta iki 94 MB/s ir yra suderinamos su UHS-I standarto įranga. „Experience“ serijos kortelės, kurioms yra pritaikyti ir naujausi „Cyber-shot“ fotoaparatai, išsiskiria duomenų perdavimo sparta iki 30 MB/s. Abiejų serijų kortelės parduodamos kartu su programine įranga, su kuria galima atkurti per klaidą ištrintus nuotraukų ir vaizdo failus.

Nauji „Cyber-shot“ serijos fotoaparatai „HX20V“, „HX200VE“, „HX10V“ ir „H90“ Europos rinkoje pasirodys 2012 metų balandžio pabaigoje. „Cyber-shot“ serijos fotoaparatai „TX20“, „WX150“, „WX100“,  ir „W690“ Europoje pasirodys 2012 metų gegužės viduryje.

Kainos:
HX200V – 1700 Lt; HX20V – 1450 Lt; HX10V – 1200 Lt; H90 – 850 Lt; WX100 – 900 Lt; W690 – 690 Lt; TX20 – 1200 Lt.

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed