„Sony“ Lietuvos pirkėjams pasiūlys savo pažangiausią „Bravia“ televizorių
Audio-Video
Pirmadienis, 06 Birželis 2011 11:25
Šiųmetinės „Sony Bravia“ televizorių serijos flagmanas – HX920 jau šią savaitę pasirodys Lietuvos parduotuvėse.

HX920, kaip ir dauguma 2011 metų „Bravia“ televizorių, ekrane pasiūlo dar daugiau interneto turinio. Nauji kanalai ir paslaugos į „Bravia Internet Video“ įtraukiami visą laiką, taigi dabar yra dar paprasčiau žiūrėti tai, ko norisi ir tada, kada norisi.

Televizoriuje, patogiai įsitaisius ant sofos ir neįjungus kompiuterio, galima naršyti populiarius vaizdo portalus, tokius kaip „YouTube“ ar aplankyti mėgiamas interneto svetaines ir ieškoti internete naudojant „Opera“ naršyklę. Lygiai taip pat galima televizoriaus ekrane stebėti savo draugų žinutes „Twitter“ ir „Facebook“ portaluose, sužinoti, kuo jie užsiėmę.

Dėl HX920 integruotos „Wi-Fi“ sąsajos, DLNA bei „Wi-Fi Direct“, patogu peržiūrėti nuotraukas ir filmus, pasiklausyti muzikos, laikomos bet kuriame būsto kambaryje.

Prijungus pridedamą kamerą ir mikrofoną prie HX920, galima nemokamai bendrauti balsu ir vaizdu „Skype“ programa, o pašnekovus aiškiai matyti dideliame ekrane.

Tarp kitų išmaniųjų funkcijų – tiesioginis laidų įrašymas į diskinį kaupiklį prijungtą per USB. Tereikia nustatyti įrašymo režimą, nurodant elektroniniame programų gide, kurią laidą išsaugoti ir televizorius pats įrašys pageidaujamas transliacijas.

Naudojant nemokamas „iPhone“ ir „Android“ programas galima išmanųjį telefoną paversti nuotolinio valdymo pulteliu. Telefonu galima valdyti tokias funkcijas, kaip „TrackID“, kuri gali atpažinti skambančią iš televizoriaus muziką ir suteikti apie ją informacijos. Programėlė taip pat leidžia patogiai įvesti žodžius telefono klaviatūra naršant internetą televizoriaus ekrane. Be to, prie televizoriaus galima prijungti ir tam tikrus „Vaio“ nešiojamuosius kompiuterius bei rinkti tekstą jais.

Pagerinta „Full HD“ 2D ir 3D vaizdo kokybė

Televizorius perteikia aiškesnį, ryškesnį „Full HD“ 3D vaizdą. Pridėti „Sony“ 3D akiniai yra įkraunami ir lengvi, kad juos būtų patogiau dėvėti.
„Full HD“ 2D vaizdo kokybė taip pat buvo pagerinta. HX920 naudoja novatorišką diodinį „Intelligent Peak“ pašvietimą, kuris padeda perteikti gražų vaizdą su itin giliomis juodomis ir išryškintomis baltomis spalvomis.

Naujausia „Motionflow“ technologija suderina pažangų diodinį pašvietimą su „High Frame Rate“ plokštės galimybėmis, kad būtų pagerintas detalumas ir sklandžiau perteikiamas judantis vaizdas. „Motionflow XR 800“ reiškia, kad intensyvius veiksmo filmus, sporto laidas galima žiūrėti naudojant 800 kadrų per sekundę skleistinę, kuri padeda mėgautis dideliu vaizdo detalumu su mažesniu suliejimu.

HX920 taip pat yra „X-Reality PRO“ – naujas vaizdo apdorojimo procesorius, kuris atkuria ryškesnį netgi ir įprastos raiškos vaizdą. „X-Reality PRO“ viską perkelia žingsniu į priekį – dvigubo lusto vaizdo procesorius pateikia tikroviškai atrodančius vaizdus ir gali net pagerinti žemos kokybės vaizdus.

HX920 bus parduodamas „Sony“ centruose ir geriausiuose elektronikos prekybos centruose. 46 colių (116 cm) įstrižainės versija kainuos apie 8600 litų, 55 colių (138 cm) – 10 tūkst. litų, o 65 colių (165 cm) – apie 17 tūkst. litų.

Pranešimas žiniasklaidai
 


Susijusios naujienos:

  • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

    Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

  • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

    Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

  • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

    4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

  • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

    2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

  • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

    2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt









Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed