Stambiausios JAV televizijos kompanijos užblokavo „Google TV“
Audio-Video
Pirmadienis, 25 Spalis 2010 00:00
Stambiausios JAV televizijos kompanijos užblokavo prieigą prie savo portalų iš „Google TV“. Tai gali sužlugdyti „Google“ planus išplėsti savo reklamos verslą.

„Walt Disney Co“ ir „NBC Universal“ atstovai patvirtino, kad „Google TV“ naudotojams prieiga prie bendrovių interneto resursų yra užblokuota. Kompanijai „Disney“ priklauso „ABC“ ir kabelinė televizija „ESPN“.

Bendrovė „Fox“ taip pat galvoja apie „Google TV“ vartotojų blokavimą, tačiau galutinis sprendimas kol kas nepriimtas.

Bendrovė „CBS“ tapo trečiąja kompanija, užblokavusią prieigą prie savo televizijos šou ir laidų.

Prieigą prie „Google TV“ galima gauti per specialų „Sony“ televizorių ir „Logitech Revue“ dekoderį. Šį paslauga JAV buvo pradėta tiekti šį mėnesį. Jį leidžia matyti interneto turinį tiesiai televizoriaus ekrane. Šis projektas labai svarbus „Google“, nes atveria naujas galimybes reklamos verslo sferoje. Kasmet „Google“ gauna apie 24 milijardų dolerių per metus iš reklamos talpinimo savo interneto svetainėse.

Analitikas Venas Beikeris mano, „Google TV“ gali būti grėsme televizijos kompanijoms, nes savo serviso pagalba „Google“ gali monopolizuoti reklamos verslą. „Visi žino, kad „Google“ turi galingą reklamos pateikimo sistemą internete. Jei šį modelį pavyktų perkelti į televizorius, tai šioje srityje ji įgaus didžiulį galę. O televizijos kompanijoms tokia perspektyva nepatinka“.

Skelbiama, kad šiuo metu „Google“ derasi su kompanijomis, užblokavusiomis prieigą prie „Google TV“. Pastarosios nuo komentarų susilaiko.

Parengė: redakcija
 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed