TEO ketina dėl skolų nutraukti paslaugas kanalui „Sport1“
Audio-Video
Trečiadienis, 20 Liepa 2011 13:40

Šiuo metu kanalą „Sport1“ valdančios bendrovės „Sporto komunikacijos“ įsiskolinimas už signalo siuntimo paslaugas siekia daugiau nei 320 tūkst. litų. TEO siūlė įvairias įsiskolinimų grąžinimo sąlygas, tačiau bendrovė jų nesilaikė.TEO gegužės pabaigoje raštu įspėjo „Sporto komunikacijas“ apie galimą paslaugų teikimo nutraukimą. Remiantis bendrovių pasirašyta sutartimi, siuntimas gali būti nutrauktas praėjus 2 mėnesiams po tokio įspėjimo.

Nutraukus signalo siuntimo paslaugas, TEO svarstys galimybes kreiptis į teismą dėl skolos išieškojimo arba bankroto procedūros inicijavimo.

Padengus įsiskolinimus, TEO tęstų kanalo siuntimo paslaugų teikimą.

Reaguodama į TEO pranešimą „Sport1“ išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad šią televiziją ir toliau galės matyti visų Lietuvos kabelinių ir palydovinių televizijų žiūrovai.

„Vienintelę nemokamą sporto televiziją Lietuvoje valdanti bendrovė „Sporto komunikacijos“ pastaruoju metu vedė derybas su „Teo LT“ dėl labiau argumentuotų ir pagrįstų skaitmeninio kanalo perdavimo paslaugų įkainių, tačiau rinką monopolizavęs „Teo LT“ nebuvo linkęs derėtis, – rašoma pranešime spaudai. – Į skaitmeninės antžeminės televizijos transliacijų perdavimo paslaugos monopolizavimą dėmesį yra atkreipusi ir Ryšių reguliavimo tarnyba. Ji ne kartą oficialiuose dokumentuose yra pabrėžusi, kad šios paslaugos pirkėjai iš „Teo LT“ neturi jokių derybinių galių, nes ši rinka monopolizuota, konkurencijos nėra. Esą bendrovė „Teo LT“ turi vienašališką galimybę nustatyti paslaugų kainas sau palankia linkme ir palaikyti pernelyg didelius įkainius. Atsižvelgdama į tai, kad „Teo LT“ turi galimybių ir motyvų taikyti skirtingas teikimo sąlygas skirtingiems asmenims, Ryšių reguliavimo tarnyba „Teo LT“ įpareigojo nuo šių metų rugsėjo 1 dienos mažinti paslaugos teikimo įkainius.“

„Tokia diskriminacinė padėtis mums buvo nepriimtina“, – kodėl „Sport1“ buvo įšaldžiusi mokėjimus „Teo LT“, aiškino „Sporto komunikacijų“ direktorius Remigijus Jurgelaitis.

„Sport1“ informuoja, kad kanalo transliacijų nuo rugpjūčio 1 dienos nematys „Interaktyviosios Galos“ žiūrovai. „Jei nepavyks susitarti dėl retransliavimo mokesčio, sutarties nebepratęsime“, – sakė R.Jurgelaitis. Jis atkreipė dėmesį į tai, kad „Teo LT“ moka už visus užsienio sporto kanalus.

„Mums nesuprantami argumentai, kodėl jie atsisako mokėti už „Sport1“ programą – žiūrimiausią sporto programą Lietuvoje. Esame nustebę, kad „Teo LT“ nerūpi jų klientų interesai. Užuot ieškoję kompromiso, jie, matyt, nusprendė „Gala“ žiūrovams nebetransliuoti „Sport1“ televizijos“, – sakė R.Jurgelaitis.

„Interaktyvioji Gala“ netransliuoja ir kito lietuviško sporto kanalo „Viasat Sport Baltic“.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed