TV žiūrovams 20 naujų programų
Audio-Video
Penktadienis, 14 Rugsėjis 2012 00:00

Antroji pagal dydį Lietuvoje interneto ir televizijos tiekėja „Cgates“ investuoja į retransliuojamų programų sąrašo plėtrą. Po paslaugos atnaujinimo, 14 tūkst. skaitmeninės televizijos žiūrovų Vilniuje ir Kaune, be papildomų įsipareigojimų, matys net iki 20-ies televizijos programų daugiau, o artimiausiu metu – ir 4-is aukštos raiškos (HD) kanalus. Taip pat ryšių reguliavimo tarnybos įsakymu, „Cgates“ keičia naudojamus radijo dažnius, kuriais iki šiol retransliavo antžeminės skaitmeninės televizijos programas.

Po paslaugos atnaujinimo, „Cgates“ skaitmeninės televizijos žiūrovai Vilniuje, iš naujo paleidę savo televizoriuose automatinę kanalų paiešką, galės žiūrėti net dvi naujas pažintines programas „Nat Geo Wild“ ir „Travel Channel“, dvi naujas filmų ir serialų programas „Sony Enterntainment“ ir „Nase Kino“, programą vaikams, įgarsintą lietuvių kalba, LOLO TV bei kitas pasaulines programas: „TV5 Europe“, RTL, „Fashion TV“. Pasirinkę papildomus teminius rinkinius taip pat galės žiūrėti pasaulio pažinimo rinkiniu, kurį papildys „VIASAT History“, „VIASAT Explorer“ ir „Da Vinci Learning“, o sporto rinkinį – populiarioji „VIASAT Motor“ programa.

 

Kaune veikiančios bendrovės „Mikrovisatos TV“, priklausančios įmonių grupei „Cgates“, klientai po atnaujinimo galės matyti net 20 naujų programų: tris programas lietuvių kalba „Info TV“, „ Balticum TV“ ir „Liuks! TV“, programą vaikams „Nickelodeon“, programą rusų kalba „RTV International“, tris naujas filmų ir serialų programas „Sony Enterntainment“, „Nase Kino“ ir „SyFy Channel“ bei pasaulinę programą „TV5 Europe“. Be to, po tinklelių atnaujinimo, „Cgates“ klientai Kaune turės galimybę džiaugtis 11-a naujų programų naujuose pasaulio pažinimo („VIASAT History“, „VIASAT Explorer“, „Ohota i Rybalka“, „24Techno“, „Da Vinci Learning“ ir „Draiv“) bei muzikos („MTV Rocks“, „MTV Hits“, „MTV Dance“ ir „VH1 Classic“) kanalų rinkiniuose, taip pat – atnaujintame sporto programų rinkinyje, kurį papildys „VIASAT Motor“ kanalas.

Po atnaujinimo darbų ne tik kokybiškai pagerės tiekiamos skaitmeninės televizijos turinys, bet atsiras ir kitų privalumų, pavyzdžiui, keisis žiūrimų programų išdėstymas televizoriuje. „Mėgstamos programos bus randamos paprasčiau ir greičiau: televizijos kanalai bus sugrupuoti pagal populiarumą bei temas, be to, turės pastovią vietą“, – sako bendrovės „Cgates“ rinkodaros departamento vadovas Vygantas Tutlys, pridurdamas, jog sąrašo viršuje visada bus nacionalinių televizijų programos, o teminės televizijos kanalų grupės – atskirtos skirtukais.

Pasak V. Tutlio, dėl atnaujinimo darbų klientai gali patirti minimalių techninių trukdžių: „Tačiau pastebėję, kad minėtu paslaugos atnaujinimo laikotarpiu nemato anksčiau buvusių TV kanalų, klientai tiesiog turėtų iš naujo atlikti automatinę kanalų paiešką ir tokiu būdu atsistatys reikiami skaitmeninio priedėlio arba televizoriaus parametrai. Taip automatiškai atsiras ir naujos programos“. Planuojama, kad kitų metų pradžioje bendrovės „Cgates“ skaitmeninės televizijos žiūrovai iš viso galės matyti net iki 80 programų, o tarp jų – net 4-is aukštos raiškos (HD) kanalus.

Įmonių grupė „Cgates“, pradėjusi veiklą 1991 m., yra televizijos ir interneto tiekėja. RRT duomenimis, „Cgates“ grupė yra antroji pagal dydį fiksuoto interneto ir mokamos televizijos paslaugų teikėja Lietuvoje. Įmonių grupė taip pat yra sparčiausiai abonentų skaičiumi auganti skaitmeninės televizijos bendrovė. UAB „Cgates“ kartu su UAB „Mikrovisatos TV" teikia paslaugas 500 tūkst. gyventojų Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Šilutėje, Vilkaviškyje bei Lentvaryje.

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed