Vartotojams Europoje „Samsung“ pristato išmaniųjų televizorių ateities technologijas
Audio-Video
Antradienis, 14 Vasaris 2012 00:36

Prahoje (Čekijoje) vykstančioje parodoje „European Forum 2012“ kompanija „Samsung“ pristatė naujausius „Super OLED“, LED ir plazminius televizorius, kurie vartotojams leis patogiau valdyti namų pramogų tinklą, suteiks prieigą prie gausybės turinio ir palaikys išmaniųjų televizorių ryšį su kitais įrenginiais. Naujieji televizoriai Lietuvą pasieks antrojoje 2012 metų pusėje.„Samsung“ išmanieji televizoriai tampa dar išmanesni

„Samsung“ televizorių kūrėjų tikslas – vartotojus aprūpinti pažangiausiomis išmaniųjų televizorių technologijomis. Todėl naujuosiuose įrenginiuose įdiegtas išmaniųjų funkcijų rinkinys.

- „Išmanioji sąveika“ leidžia vartotojams savo televizorius valdyti balsu, judesiu ir naudojant veido atpažinimo funkciją. Šis sumanymas – alternatyva įprastam nuotolinio valdymo pultui. Dėl „Samsung“ 2012 m. elitinės išmaniųjų televizorių serijos modeliuose įdiegtos HD kameros ir dviejų mikrofonų vartotojas gali tiesiog pasakyti „Labas, televizoriau“, ir valdymo balsu funkcija įsijungs. Ištarus „Interneto naršyklė“, galima prisijungti prie tinklo, naršyti, taip pat padidinti arba sumažinti garsą tiesiog mostelėjus ranka.

- „Išmanusis turinys“. „Samsung Apps“ programėlių parduotuvėje jau galima įsigyti daugiau nei 1400 išmaniųjų televizorių programėlių. Per pastaruosius dvejus metus šio tipo programėlių kūrėjų skaičius padidėjo nuo 500 iki 25 tūkst. Naujausios serijos „Samsung“ televizoriuose įdiegta patobulinta paslauga „AllShare“ su „AllShare Play” funkcija, kuri leidžia turinį perkelti iš vieno įrenginio į kitą ar tiesiai į saugyklą kompiuterijos „Debesyse“, nepriklausomai nuo buvimo vietos. „AllShare Play“ suteikia galimybę vartotojui rankiniu būdu turinį persiųsti į informacijos kaupyklą tinkle – „Debesyje“, arba jį tiesiogiai perkelti iš išmaniojo televizoriaus ar kitų mobiliųjų įrenginių.

- „Išmanioji evoliucija“. Technologijos nuolat tobulėja, atsiranda vis naujų funkcijų. Todėl nuo šiol visi naujieji 2012 m. išmanieji televizoriai bus paruošti ateičiai. Naujasis „Samsung“ „Evoliucijos komplektas“ („Evolution Kit“) – pirmoji pasaulyje sistema, kurioje įdiegti visi būtini komponentai ir programinė įranga, leidžiantys prireikus atnaujinti televizorius. Turinio ir funkcijų patobulinimai bus diegiami visuose 2012 m. arba naujesniuose išmaniuosiuose televizoriuose.

Be to, naujuosiuose „Samsung Smart“ televizoriuose įdiegtos funkcijos praplečia televizoriaus naudojimo galimybes.

- „Family Story“ („Šeimos istorija“) – lengvas būdas šeimos nariams palaikyti ryšį ir keistis nuotraukomis, pranešimais bei naujienomis saugioje asmeninėje aplinkoje. Vartotojai gali tiesiogiai iš telefono nuotraukas siųsti į televizoriaus ekraną, kurti skaidrių demonstracijas.

- „Fitness“ („Fizinė būklė“) leidžia stebėti savo fizinės būklės gerinimo programą „Samsung Smart“ televizoriuje. „WiFi“ ryšiu vartotojai gali prisijungti prie „Withings Wi-Fi Body Scale“ programos  ir sekti svorio bei raumenų masės pokyčius televizoriaus ekrane, naudodami išmanųjį telefoną, planšetinį ar kitokį kompiuterį.

- „Kids“ („Vaikai“) siūlo daugybę lavinamųjų žaidimų, pamokų bei dovanų, kurios padeda mokytis ir pramogauti.

Naujoji „Samsung“ paslauga „AllShare Play“ suteikia 5 GB nemokamos vietos ir leidžia vartotojui parsisiųsti ir išsiųsti daugialypės terpės turinį naudojant įvairius įrenginius (išmaniuosius telefonus, planšetinius bei nešiojamuosius kompiuterius).

LED ir plazminiai išmanieji televizoriai

„Samsung“ 2012 metų LED serijos ES8000 ir ES7000 bei plazminiai E8000 televizoriai vaizdą atkuria nepaprastai tiksliai ir tikroviškai dėl juose įdiegtų pažangiausių technologijų. ES8000 ir ES7000 modeliuose įdiegta sistema „Micro Dimming Ultimate“ įvertina tūkstančius vaizdo elementų ir optimizuoja LED apšvietimą bei vaizdo signalą realiuoju laiku. Tai leidžia 20 % padidinti ryškumą, pagerinti vaizdo kontrastą. Ši technologija taip pat eliminuoja „Halo“ efektą ir vaizdo iškraipymus, kurie atsiranda dėl šviesos išsisklaidymo.

Plazminių „Samsung“ televizorių serijos E8000 modeliuose pritaikyta „Real Black Pro Panel“ technologija lemia ypač sodrų juodos spalvos atkūrimą. Technologija slopina nuo ekraną dengiančios plokštės atspindimą šviesą, todėl net ryškiai apšviestoje patalpoje spalvos televizoriaus ekrane atrodo labai natūralios, o vaizdas – aiškus ir kontrastingas.  

Šių metų „Samsung“ televizorių dizainui būdingas prabangus minimalizmas. Ypač kompaktiškas korpusas ir plonas rėmelis yra dar siauresnis nei 2011 m., todėl televizorių ekranų įstrižainė yra didesnė, o korpusai išliko tokie patys.

Pirmasis „Samsung Super OLED“ televizorius

Parodos metu „Samsung“ taip pat demonstruoja naują, ilgai lauktą televizorių rūšį – pirmąjį „Samsung“ 55 colių (140 cm) įstrižainės „Super OLED“ (organinių šviesos diodų) televizorių. Sausio pradžioje JAV, Las Vegase vykusioje Pasaulinėje vartojamosios elektronikos parodoje CES 2012 pristatytas naujasis „Samsung“ 55 colių (140 cm) ekrano įstrižainės OLED televizorius sulaukė didžiulio technikos specialistų ir vartotojų dėmesio. Sukurtas iš įprasto stiklo lakšto, itin plonas „Samsung Super OLED“ televizorius atkuria nepriekaištingos kokybės vaizdą.

Lyginant su LED technologijos televizoriais, naujieji „Super OLED“ įrenginiai spalvas atkuria 30-40 procentų tiksliau. Dėl firminės „Samsung Super OLED“ technologijos televizorių rodomas vaizdas yra itin ryškus ir tikroviškas, nepriekaištingai atkuriamos dinamiškos scenos.

Naujasis televizorius yra lengvesnis ir plonesnis, todėl dar lengviau pritaikomas įvairaus stiliaus interjere. Be to, „Samsung Super OLED“ tai pat įdiegta „Išmanioji sąveika“, „Samsung Apps“, 3D funkcijos, galimybė vienu metu atlikti keletą užduočių.  

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:

 • Naujausia 4K raiškos kamera iš „Sony“ – brangiausioms gyvenimo akimirkoms užfiksuoti (2016-01-06)

  Šiandien bendrovė „Sony“ pristatė naują 4K raiškos filmavimo kamerą FDR-AX53, pasižyminčią išskirtinėmis techninėmis savybėmis, pralenkiančiais jos pirmtakus. FDR-AX53 turi naująjį „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris leidžia filmuoti 4K raiška. Dėl naujojo jutiklio maždaug 1.6 karto didesnio pikselių dydžio, FDR-AX53 užtikrina didesnį jautrumą nei ankstesnių modelių ir neįtikėtinai raiškesnį turinį, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. FDR-AX53 vaizdo kameroje įtaisyti nauji ZEISS lęšiai, kurie praplečia regėjimo lauką iki 26,8 mm pločio kampo, tiksliai užfiksuoja filmuojamą sceną iš didesnio kampo per „telephoto“ lęšį.

 • Naujausia „Sony“ veiksmo kamera HDR-AS50 – nuotykiams, kuriuos norisi užfiksuoti (2016-01-06)

  Naujojoje HDR-AS50 veiksmo kameroje buvo įdiegtos naujausios technologijos, kurios praturtino kamerą ypatingomis filmavimo funkcijomis ir kokybe. HDR-AS50 turi 11.1 megapikselių galinio apšvietimo CMOS (papildomo metalo oksido puslaidininkio) jutiklį su „ZEISS® Tessar“ lęšiais, fiksuojantį norimus vaizdus vaiskia ir aiškia didele raiška. Ji turi pažangią vaizdo stabilizavimo funkciją „SteadyShot“, kuri tris kartus galingesnė už savo pirmtako, ir naudojama  tokiu pat intervalu, kaip FDR-X1000V, kuri leidžia išvengti bet kokio vibravimo, filmuojant bet kokį vaizdą – pradedant motokrosu ir baigiant gamtovaizdžiais iš oro.

 • Lietuvių kūrinys – 4,5 mln. eurų vertės kilnojama TV studija (2015-10-06)

  4,5 mln. eurų už kilnojamą televizijos stotį. Tokios vertės pirkinį, sukonstruotą lietuvių, įsigijo viena Gruzijos televizija. Bendrovės „Televizijos ir ryšio sistemos“ (TVC), pagaminusios šią studiją, atstovo teigimu, tai brangiausia kada nors Lietuvoje sukurta kilnojama TV stotis. Ir viena moderniausių Europoje – ši stotis buvo įvertinta Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje „IBC 2015”.

 • Naujoji „Logitech“ garsiakalbių sistema – skambaus garso ir unikalios išvaizdos derinys (2012-10-02)

  2012 m. rugsėjis — „Logitech“ pristato naują produktą kompiuteriams skirtų garso sistemų spektre – garsiakalbius „Logitech Speaker System Z553“. Naujoji 2.1 tipo garsiakalbių sistema išsiskiria aukšto lygio akustinėmis ypatybėmis ir modernia minimalistine išvaizda, kuri suteiks papildomų akcentų bet kokio kambario interjerui.

 • „Samsung“ papildė NX fotoaparatų seriją (2012-10-01)

  2012 m. spalio 1 d. „Samsung Electronics Co.“ pristatė naujus apdovanojimais įvertintos NX fotoaparatų ir objektyvų serijos modelius. Šiemet kompanija pirmoji pristatė kompaktiškus fotoaparatus NX su įdiegta „Wi-Fi“ ryšio sistema. Šią seriją papildė 12-24 mm F4-5.6 ED objektyvas bei 45 mm F1.8 pagrindinis „mid-telephoto“ tipo objektyvas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed