Internetinės prekybos vystymasis
E-verslas
Ketvirtadienis, 18 Liepa 2019 09:42

 

Internetas kinta nesustabdomai. Žinoma, prie kitimo prisideda tai, kad tobulėja mobilūs įrenginiai, greitėja interneto greitis bei didėja jo pasiekiamumas. Vis daugiau žmonių praleidžia daugiau laiko internete ir tai keičia kasdienius įpročius. Taip pat vyksta ir su apsipirkimu, po truputį jis keliasi į internetinę erdvę. Ir tai vyksta ne veltui, internetinės parduotuvės turi nemažai privalumų, lyginant su fizinėmis. Apžvelkime, kokios prekės dar nėra sparčiai perkamos internetu, bet greitu metu tai turėtų pasikeisti.

 

 

Visos sporto prekės bei papildai. Šiais laikais vis daugiau sporto klubų tampa autonominiai, tad juose dirba labai nedaug aptarnaujančio personalo ir sporto klubų darbo valandos yra patogios šiuolaikiniam žmogui, kuris sunkiai randa laiko sportui, bet nori viską suspėti. Sporto papildai dabar labiausiai perkami iš internetinių parduotuvių. Renkantis papildus labiausiai kreipiame dėmesį į papildų sudėtį, todėl reikalinga skaityti pakuotes. Internetinėse parduotuvėse patogiai pateiktos papildų sudedamosios dalys, vitaminų ir kitų priedų kiekiai. Ne tik sportuojantiems žmonėms, bet ir tiems, kurie rūpinasi savo grožiu ir sveikata yra aktualūs kolageno papildai. Kolagenas yra baltymo rūšis, kurio galima rasti mūsų organizme. Dalį jo gauname su maistu, kitą dalį gamina mūsų organizmas. Bėgant metams kolageno gamyba lėtėja, todėl atsiranda poreikis vartoti papildomai. Vartojant šiuos papildus pastebimas ženklus pokytis sąnariams, plaukams, odai, veidui, akims bei kitoms kūno vietoms. Kolagenas gerai veikia odą, todėl lygesnė oda gali būti net nenaudojant kremo.

 

Grožio prekės bei kvepalai. Jau visiškai įprasta nusipirkti ne tik rūbus bet ir mažesnes stiliaus detales internetu. Taip pat ir kvepalus. Ir jei perkate kvepalus tik prieš tai pabandę, bei įsitikinę, kad jie patiks, turime patarimą, kuris gali skambėti kaip iššūkis. Kai kurie žmonės perka kvepalus vadovaudamiesi išsamiu kvapo apibūdinimu internete. Sutikite, niekur kitur nepavyks taip atidžiai perskaityti pakuočių, kaip sau įprastoje aplinkoje, šalia išmaniojo įrenginio ekrano. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į kvepalų buteliuką. Dažniausiai jis atspindi kvapo vertybes bei parodo, ko galima tikėtis. Jei ieškote kvapo jaunimui, tuomet tikrai nesirinksite kvepalų klasikinėje taroje.

 

Maistas ir kasdienės prekės. Nors tai jau nieko nebestebina, bet šiuo metu vyksta šių paslaugų plėtra į mažiau apgyvendintas vietoves, todėl greitai ne tik didžiųjų miestų gyventojai galės naudotis šiomis paslaugomis. Neabejotinai tai yra patogesnis apsipirkimo būdas, nes nereikia ieškoti prekių, jų nešti ar vežti, laukti eilėse, krauti į automobilį bei transportuoti.

 

Negalima teigti, kad ateityje turėsime tik internetines parduotuves, nes tikriausiai egzistuos abiejų tipų parduotuvės, bet šių parduotuvių atsiradimas keičia pirkėjų įpročius, kuria naują konkurencijos aplinką ir turi įtakos tiek pirkėjams, tiek prekybininkams.


 


Susijusios naujienos:

 • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

  Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

 • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

  Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed