Internetinės rinkodaros galimybės kas diena atveria vis didesnes galimybes
E-verslas
Pirmadienis, 18 Liepa 2016 15:24

XX amžiaus pabaigoje atsiradus internetui atsirado daug naujų galimybių ne tik komunikacijai, bet ir darbo bei verslo sektorių plėtrai. Pastaraisiais metais didžioji dalis įmonių internetą naudoja teikiant paslaugas, konsultuojant. Internetas tapo plačiai naudojamu savireklamos įrankiu. Kuo daugiau įmonė matoma internete — tuo ji yra populiaresnė.

Pirmosios įmonės, pradėjusios naudoti internetą savo veiklos gerinimui, pirmiausia kūrė internetinius puslapius prekių brošiūrų forma, supažindindamos su savo įmonės prekėmis ir paslaugomis. Tačiau, šiuolaikinis internetinės rinkodaros procesas yra gerokai patobulėjęs. Informacinės technologijos sukūrė naujas galimybes rinkodaros veiklai virtualioje erdvėje.

Kai internetas tapo interaktyvus atsirado galimybė patiems vartotojams kurti arba keisti internetį turinį. Naujos technologijos ir naujos interneto svetainių kūrimo galimybės leido pakeisti interneto vartotojo statusą iš pasyvaus stebėtojo į aktyvų turinio kūrėją. Internetinėje erdvėje atsirado tinklaraščiai, RSS galimybė, socialiniai tinklai, komentarai, galimybė rašyti straipsnius į naujienų portalus, interneto aukcionai.

Socialinių tinklų laikas

Nors socialiniai tinklai pradėjo kurtis kaip bendravimo ir virtualiosios komunikacijos priemonė, labai greitai tobulėdami jie tapo kur kas svarbesniu rinkodaros įrankiu. Šį esminį socialinių tinklų pokytį netruko pastebėti ir verslo atstovai. Šiandien vairių sričių verslininkai ir marketingo specialistai naudoja tokius socialinius tinklus kaip „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ savireklamai ir komunikacijai su vartotoju ar potencialiu klientu. Į socialinių tinklų platformas perkeliamos visos tradicinės marketingo priemonės: įvykių, santykių, emocijų ir papildomos naudos marketingo aspektai. „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“ populiarumas kas diena vis labiau auga, todėl didžioji dalis verslo atstovų komunikuoja šiuolaikinėmis priemonėmis: video medžiaga, nuotraukomis, vaizdžiomis žinutėmis ir komentarais. Pastarieji sulaukia milžiniško susidomėjimo ir „paspaudimų“ bei „pasidalinimų“ pagalba dar labiau praplečia vartotojų ratą. Kitaip tariant, socialiniai tinklai suteikia galimybę patį vartotoją paversti rinkodaros įrankiu, skleidžiančiu informaciją ir reklamuojančiu tam tikrą prekinį ženklą ar įmonę.

 


Susijusios naujienos:

 • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

  Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

 • Kaip pradėti prekybą internetu? (2021-01-12)

  Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed