Kaip pasiruošti verslo paskolos gavimo procesui?
E-verslas
Pirmadienis, 10 Birželis 2019 19:47

Verslas be investicijų negali judėti į priekį ir pakankamai greitai plėstis. Todėl neretai tenka naudotis bankų ar kitų finansavimą teikiančių bendrovių paslaugomis. Nors atrodytų paskolas galima gauti daugelyje vietų, tačiau tai gali būti ilgas ir varginantis procesas jei jam nebus iš anksto kruopščiai pasiruošta.

 

 

Svarstytini aspektai:

 

 • Pirmiausia supraskite, jog vienaip ar kitaip paskola turės būti gražinama. Jeigu jūs esate pradedantysis verslininkas tai gali būti nemaloni dalis, tačiau itin svarbi. Neretai kuriami planai išsiplėtoja visai kitaip nei buvo planuota ir pasikeitusios sąlygos neturi įtakoti jūsų pajėgumo išmokėti paskolą.

 • Kai jau tvirtai nusprendžiate, kad paskolą pavyktų išsimokėti, bandykite kiek įmanoma tiksliau apskaičiuoti finansines reikmes. Apgalvokite finansinius iššūkius ir pasiruoškite priemonių planą, kuris padės vykdyti veiklą efektyviau ir pagreitins paskolos atidavimą.

 • Trečias aspektas, yra žinios. Neskubėkite griebti pirmos pasiūlytos paskolos. Pasidomėkite sąlygomis, palūkanomis, terminais ir mokėjimų atidėjimo galimybėmis. Jei norite gauti paskolą smulkiajam ar vidutiniam verslui, apsvarstykite ne bankines paskolas kurios dažniausiai siūlo lankstesnes sąlygas. Apie tai sužinoti daugiau galite čia www.smefinance.lt.

 • Dar vienas, turbūt svarbiausias aspektas yra būti pasiruošus atsakyti į įvairiausius klausimus, kurie bus užduodami skolinančios įmonės. Apgalvokite verslo sritį, perspektyvumą, pastovias mėnesines pajamas, bei savo kredito istoriją. Jei norite gauti paskolą verslo plėtrai, tai jūsų šansai bus ženkliai didesni ir pasiūlytos sąlygos geresnės jei verslas jau sėkmingai veikia, bent keletą metų.

 

 

Jei jūsų verslo sritis itin perspektyvi, tai gali įtakoti geresnes sąlygos jo pradžiai ar plėtrai. Taip pat turėdami pastovias mėnesines pajamas, galite garantuoti, kad paskolą sugebėsite grąžinti ir taip jūsų šansai dar išaugs. Žinoma nereikėtų pamiršti ir kreditingumo, nes jei jūsų kreditingumo istorija nėra gera, jūs būsite priskirti prie aukštos rizikos klientų ir paskolos paraiška gali būti atmesta.

 

Svarbu nepamiršti, kad bandant keletą įmonių, jūsų šansai padidėja, jūs mokotės iš klaidų ir turite didesnį pasirinkimą bei galite išsirinkti geriausią pasiūlymą.


 


Susijusios naujienos:

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.

 • Rekuperatoriaus pirkimas internetu: smulkmenos, kurias būtina įvertinti (2018-11-26)

  Profesionali namų vėdinimo sistema garantuoja, kad oras namuose bus kur kas gaivesnis, kad nesikaups drėgmė, dulkės, pavyks puikiai išsimiegoti bei protiškai dirbti, galiausiai, palaikyti gaivų orą namuose. Tinkamas mikroklimatas  - laimingas gyvenimas. Subalansuotai oro apytakai namuose palaikyti geriausiai tinka vėdinimo sistema su rekuperacija.

 • sportiniai krepšiai internetu (2017-01-26)

  Kiekvienai progai esame pratę turėti atskirą rankinę ar krepšį. Kiekvieno sportuojančio žmogaus spintoje būtinai turi atsirasti vietos ir sportiniam krepšiui. Įvairūs gamintojai šiems krepšiams skiria didelį dėmesį, tačiau visus juos vienija vienas dalykas – patogumas.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed