Kaip pradėti prekybą internetu?
E-verslas
Antradienis, 12 Sausis 2021 10:30

Prekyba internetu Lietuvoje šiuo metu išgyvena pakilimo laikotarpį – kai dėl pandemijos teko užsidaryti didžiajai daliai fizinių parduotuvių, daugelis verslininkų nutarė persikelti į virtualią erdvę. Tuo pačiu tai tapo puikia galimybe ir tiems, kurie dar tik svajojo apie nuosavą verslą – jei tokių norų turite ir Jūs, dalinamės patarimais, kurie užtikrins efektyvų startą.

 

Išgryninkite savo idėją

Jei prekyba internetu bus nauja Jūsų veikla, pirmiausia turėtumėte sugalvoti, kuo ketinate prekiauti. Nors norėtųsi rinkai pasiūlyti ką nors netikėto, neverskite savęs sugalvoti visiškai unikalios idėjos – pakaks, jei produktą gerai išmanysite ir patys juo tikėsite. Tiesa, jei tai bus pakankamai specifinės prekės, įsitikinkite, ar galėsite gauti visus prekybai reikalingus sertifikatus ir leidimus – tuomet ateityje išvengsite bet kokių galimų nesklandumų.

Užregistruokite savo verslą

Kad ir koks būtų Jūsų verslas, jį taip pat privalu užregistruoti. Jeigu tai esate padarę anksčiau, pradedant internetinę prekybą to daryti antrą kartą nebereikės, tačiau kitu atveju turėtumėte pasirinkti Jums labiausiai tinkantį modelį. Galbūt tai bus individuali veikla, mažoji bendrija, o gal – individuali įmonė ar uždaroji akcinė bendrovė. Šiuo atveju viskas priklauso nuo Jūsų užmojų ir tolimesnių ambicijų.

Apsispręskite, kur prekiausite

Apgalvojus visus formalumus, lauks dar vienas svarbus klausimas – kokiu būdu pasieksite tikslinę savo auditoriją. Nemanykite, kad internetinė parduotuvė yra vienintelis galimas pasirinkimas: pastaruoju metu sparčiai populiarėja el. prekybos platformos idėja. Ji jau taikoma ir mūsų šalyje – prekybininkams prisijungti siūlo Pigu.lt prekybos centras internete. Toks prekiavimo būdas turi savų privalumų: iš karto galite naudotis puikiai išvystyta infrastruktūra, išvengiate svetainės kūrimo ir priežiūros išlaidų, o taip pat garantuojate gerą klientų patirtį ir galite pasiekti didesnius jų srautus.

Patys kurdami elektroninę parduotuvę, ją galėsite formatuoti pagal savo poreikius, tačiau sugaišite kur kas daugiau laiko ir turėsite investuoti kur kas daugiau pradinių lėšų. Jų prireiks ne tik puslapiui, bet ir reklamai bei klientų pritraukimui. Būtent dėl to smulkieji verslininkai vis dažniau nusprendžia prisijungti prie išvystytos el. prekybos platformos ir iš karto mėgautis aukščiau įvardintais privalumais.

Tobulinkite savo produktų pateikimą

Net ir nusprendus prisijungti prie sėkmingai veikiančios el. prekybos platformos, reikėtų nepamiršti, kad verslo sėkmė priklausys ir nuo Jūsų įdedamų pastangų. Analizuokite pirkėjų poreikius ir pagal tai atnaujinkite savo asortimentą, o svarbiausia – pasirūpinkite patraukliu prekių pateikimu. Apsipirkdami internetu, produktų negalime paliesti, tačiau kokybiškos jų fotografijos ir aiškūs, išsamūs aprašymai gali paskatinti juos įsigyti. Pradžia gali būti kiek sunkesnė, tačiau vėliau daug greičiau išsiaiškinsite, ko iš tiesų reikia Jūsų tikslinei auditorijai.

Apsvarstę visus šiuos žingsnius, neilgai trukus galėsite pradėti savo internetinį verslą ir sulauksite pirmųjų klientų. Nors konkurencija prekybos srityje yra pakankamai didelė, turėdami gerą produktą ir nuoširdžiai tikėdami jo nauda, iš tiesų pasieksite puikių rezultatų. Plačiau apie prekybą internetu skaitykite: https://pigu.lt/lt/g/prekyba-internetu

 


Susijusios naujienos:

 • Kriptovaliutos kas tai? (2021-12-02)

  Kriptovaliuta paprastai apibrėžiama kaip virtuali valiuta, kurioje yra šiek tiek elektroninių pinigų. Valiutos dar vadinamos skaitmenine valiuta. Pastaruoju metu viešose vietose dažnai girdimas terminas „kriptovaliuta“. Visai kaip paslaptingas su ja susijęs žodynas „kasyba“, „blockchain“ ir pan. Diskusija internete dar nesibaigė: ilgainiui ateis diena, kai kriptovaliutų entuziastai tikės galintys pakeisti įprastas valiutas, o skeptikai mano, kad tai tik diena, kai sprogs burbulas.

 • Apatiniai internetu – galimybė greitai rasti tai, ko reikia (2019-03-21)

  Šiais laikais pirkimas internetu yra ne tik patraukli galimybė, tačiau net ir būtinybė, kadangi pirkdamas internetu gausite kur kas daugiau privalumų nei kad užsukęs į įprastus prekybos centrus.

 • Planuojami viešieji pirkimai 2019 – kaip IT sprendimai palengviną jų paiešką? (2019-01-16)

  Kiekvienais metais iki kovo 15 d. viešosios perkančiosios organizacijos turi paviešinti savo planuojamus pirkimus. Tai yra išankstinė informacija apie tai, ką, kurį ketvirtį ir už kiek jos planuoja pirkti metų bėgyje. Pasikeitus viešųjų pirkimų įstatymui, beveik neliko išankstinių techninių specifikacijų, todėl planuojami pirkimai tapo vieninteliu būdu sužinoti apie pirkimus anksčiau. 2019 metų planus  organizacijos jau pradėjo skelbti.

   

   

   

 • Ką reiktų žinoti pieš perkant suvirinimo įranga internetu (2019-01-10)

  Kiekvienas geras suvirintojas ne nuomoja, tačiau turi nuosavą įrangą, kuri padeda be jokio vargo ir labai greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius suvirinimo darbus. Šiais laikais įranga labai moderni, padeda sutaupyti daug laiko, juolab, nekenkia žmogui, tad vietoj nuomos arba kitų žmonių paslaugų – verta įsigyti nuosavą ir pačiam atlikti suvirinimo darbus. Tiesa, interveriniai suvirinimo aparatai labai skirtingi, tad kartais rasti Jums labiausiai tinkamą gali būti gana sudėtinga. Žinoma, pasitarus su profesionalu paieškos bus kur kas paprastesnės, tad naudotis kitų žmonių patirtimi tikrai verta ir labai naudinga.

 • Rekuperatoriaus pirkimas internetu: smulkmenos, kurias būtina įvertinti (2018-11-26)

  Profesionali namų vėdinimo sistema garantuoja, kad oras namuose bus kur kas gaivesnis, kad nesikaups drėgmė, dulkės, pavyks puikiai išsimiegoti bei protiškai dirbti, galiausiai, palaikyti gaivų orą namuose. Tinkamas mikroklimatas  - laimingas gyvenimas. Subalansuotai oro apytakai namuose palaikyti geriausiai tinka vėdinimo sistema su rekuperacija.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed