Rekuperatoriaus pirkimas internetu: smulkmenos, kurias būtina įvertinti
E-verslas
Pirmadienis, 26 Lapkritis 2018 10:44

Profesionali namų vėdinimo sistema garantuoja, kad oras namuose bus kur kas gaivesnis, kad nesikaups drėgmė, dulkės, pavyks puikiai išsimiegoti bei protiškai dirbti, galiausiai, palaikyti gaivų orą namuose. Tinkamas mikroklimatas  - laimingas gyvenimas. Subalansuotai oro apytakai namuose palaikyti geriausiai tinka vėdinimo sistema su rekuperacija.

Trumpai aptarsime pagrindinius niuansus, kuriuos būtina įvertinti tokiu atveju, jeigu norite būti tikras, kad surasta įranga Jums bus tinkama.

Rekuperatoriaus galia

Renkantis rekuperatorių reikia atsižvelgti į tai, kokio dydžio namus jis turi „aptarnauti“ ir kiek žmonių gyvena pastate. Minimalus šviežio oro kiekis vienam žmogui turi siekti – 14,4 m³/val, o norint komfortabilaus gyvenimo reikia jį padidinti iki 36 m³/val. Ieškodami tinkamiausio galingumo rekuperatoriaus pasinaudokite formule = oro kiekis patalpose (bendras patalpų tūris) * oro kismo dažnis per valandą (dažnis nurodo, kiek kartų per vieną valandą pasikeičia visos patalpos oras). Fiksuojama, kad per vieną valandą jis turi minimaliai pasikeisti bent jau vieną kartą. Žinoma, skaičiavimas gali atrodyti labai sudėtingas ar netikslingas, tad paprastesnė alternatyva yra kreiptis į specialistus, kurie pagal Jūsų namų dydį bei poreikius pasiūlys tinkamiausią rekuperacinę sistemą.

Oro cirkuliacija patalpoje

Tinkamas oro apytakos ratas gali užtikrinti, kad namuose pavyks tinkamai išvėdinti tiek tas patalpas, kuriose oras dažniausiai yra grynesnis, tiek tas, kuriose jis labai drėgnas, labai sausas ir nėra gaivus. Svarbiausia, kad užterštas oras būtų panaikinamas iš labiausiai užterštų patalpų – tualeto, vonios, virtuvės ir švarus oras būtų tiekiamas į gyvenamąsias patalpas, kuriose žmogus ilsisi ir pramogauja: miegamasis, svetainė, vaiko kambarys. Svarbiausia užtikrinti oro apytakos ratą, kuris veiks be jokių trukdžių.

Įrangos akustinės savybės

Rekuperacinės sistemos puikiai veikia ir visiškai nereikalauja priežiūros, tad dažnas pamiršta, kad jos yra namuose. Vienintelis išdavikas – akustiniai niuansai. Tinkamai pasirinktas rekuperatorius neturėtų skleisti erzinančių garsų. Jeigu juos girdite, tai reiškia, kad buvo pasirinktas per mažo galingumo rekuperatorius. Taip pat svarbus tinkamas įrangos įmontavimas, kadangi triukšmas gali kilti ir todėl, kad vėdinimo sistemoje susidaro per didelis pasipriešinimas. Šių abiejų problemų pavyks išvengti sudarius tinkamą rekuperatoriaus įvedimo projektą konkrečiai Jūsų namams ir susiradus tinkamo galingumo įrangą.

Pirkimas internetu

Perkant internetu reikia patikrinti, ar įrangai suteikiama garantija. Taip pat naudinga išsiaiškinti, ar suteikiamos ir montavimo paslaugos. Neturint žinių, tačiau ieškant geriausio varianto – kreipkitės į specialistus, kurie prekiauja įranga ir gali atsakyti Jums į visus iškilusius klausimus bei padėti rasti tinkamiausią rekuperatorių.

Kai norisi, kad oras namuose būtų tyresnis – tereikia pagaliau priimti tinkamą sprendimą!

Specdarbai.lt

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed