„Anonymous“ atakavo Kinijos valdžios interneto svetaines
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 23:13

Tarptautinė hakerių grupuotė „Anonymous“ šią savaitę atakavo Kinijos valdžios interneto svetaines. Programišiai teigia, kad tai daro už interneto cenzūros griežtinimą ir žodžio laisvės internete ribojimą. Skelbiama, kad hakeriai išvedė iš rikiuotės apie 500 interneto svetainių.

„Anonymous“ nariai atakavo stambių Kinijos miestų interneto svetaines, pavyzdžiui, Šanchajaus. Kai kurie tinklalapiai iki šiol neprieinami. Čengdu miesto interneto svetainėje hakeriai parašė: „Miela Kinijos valdžia, šiandien mes „nulaužėme“ jūsų interneto svetaines, rytoj „nulaušime“ jūsų šlykštų režimą.. Tai, ką jūs darote su jūsų didžia tauta, rytoj bus padaryta su jumis. Pasigailėjimo nebus“.

Pranešime taip pat yra instrukcija, kaip apeiti „filtrus“, blokuojančius nepageidaujamas šalyje interneto svetaines.

Balandžio 3 dieną grupuotė sukūrė „Twitter“ paskyrą „Anonymous China“, kurioje visi Kinijos hakeriai ir programuotojai visame pasaulyje raginami stoti į „Anonymous China“ gretas ir kovoti už teisingumą.

Hakeriai išreiškė užuojautą kinams: „Kiekvienas iš jūsų kenčia nuo režimo tironijos. Mes su jumis“.

Programišiai teigia, kad gavo prieigą prie slaptažodžių, telefono numerių ir elektroninių laiškų, priklausančių asmenims, susijusiems su šalies valdžia.

Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra daiktų internetas? (2023-10-16)

  Nesunku pastebėti, kad internetas šiandien mums suteikia itin daug įvairių galimybių: būtent dėl jo, galime bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat galime ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, apsipirkti, surasti mums reikiamą informaciją ir t.t. Tačiau net ir tai – dar ne viskas: o, ar esate girdėję apie daiktų internetą?

 • Kaip kurti logotipus? (2021-12-03)

  Logotipas yra vizualus kiekvieno verslo veidas. Tai visur – reklamoje, socialiniuose tinkluose, pakuotėse, elektroninėse parduotuvėse ir kitose komunikacijos formose. Dažniausiai logotipas yra įsimintiniausia vizualinė prekės ženklo detalė.

 • Perkame lauko šviestuvą internetu - kas svarbu? (2020-03-24)

  Šiuolaikinė rinka mirgėte mirga nuo pačių įvairiausių prekių pasiūlymų. Ne išimtis ir šviestuvai. Visgi tai nėra toks paprastas prietaisas kaip gali pasirodyti - tinkamai pritaikytas šviestuvas yra ne tik komfortą užtikrinantis praktiškas įrenginys, bet ir puikus aplinkos jaukumo elementas. Šiandien pačių įvairiausių įrenginių galima įsigyti ir internetinėje erdvėje. Ieškote joje lauko šviestuvo? Į ką turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

 • Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą (2019-10-17)

  Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

 • Pigiausias internetas Kaune: kaip tokį atrasti? (2017-06-14)

  Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto, kuris lydi mus kiekviename žingsnyje. Turbūt sunkiai, kadangi internetas yra ne tik pramogos, tačiau ir darbo priemonė. Juolab, įprastus darbus jis mums padeda atlikti kur kas geriau, o šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus laiko taupymo aspektas. Visgi, šiuo metu interneto paslaugas teikia tiek daug tiekėjų, kad gali būti sunku pasirinkti, kuris variantas Jums tinka labiausiai. Pigiausias internetas Kaune nebūtinai yra blogiausias kaip kartais priimta manyti. Pigumas taip pat gali reikšti kokybę, tik reikia mokėti ieškoti ir atradus priimti pasiūlymą.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed