„Anonymous“ atakavo Kinijos valdžios interneto svetaines
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 05 Balandis 2012 23:13

Tarptautinė hakerių grupuotė „Anonymous“ šią savaitę atakavo Kinijos valdžios interneto svetaines. Programišiai teigia, kad tai daro už interneto cenzūros griežtinimą ir žodžio laisvės internete ribojimą. Skelbiama, kad hakeriai išvedė iš rikiuotės apie 500 interneto svetainių.

„Anonymous“ nariai atakavo stambių Kinijos miestų interneto svetaines, pavyzdžiui, Šanchajaus. Kai kurie tinklalapiai iki šiol neprieinami. Čengdu miesto interneto svetainėje hakeriai parašė: „Miela Kinijos valdžia, šiandien mes „nulaužėme“ jūsų interneto svetaines, rytoj „nulaušime“ jūsų šlykštų režimą.. Tai, ką jūs darote su jūsų didžia tauta, rytoj bus padaryta su jumis. Pasigailėjimo nebus“.

Pranešime taip pat yra instrukcija, kaip apeiti „filtrus“, blokuojančius nepageidaujamas šalyje interneto svetaines.

Balandžio 3 dieną grupuotė sukūrė „Twitter“ paskyrą „Anonymous China“, kurioje visi Kinijos hakeriai ir programuotojai visame pasaulyje raginami stoti į „Anonymous China“ gretas ir kovoti už teisingumą.

Hakeriai išreiškė užuojautą kinams: „Kiekvienas iš jūsų kenčia nuo režimo tironijos. Mes su jumis“.

Programišiai teigia, kad gavo prieigą prie slaptažodžių, telefono numerių ir elektroninių laiškų, priklausančių asmenims, susijusiems su šalies valdžia.

Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed