Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019 07:00

Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

Automobilio dydis

Pirmiausia reikia nuspręsti kokio dydžio automobilio norėtumėte. Tai daug ką lemiantis sprendimas, nes kuo automobilis didesnis, tuo jo manevringumas - mažesnis. Tai reiškia, kad didesnių gabaritų automobilių vairuotojai mažesnėse aikštelėse yra linkę dažniau kliudyti kitas transporto priemones. Į tai atsižvelgdamos draudimo įmonės taiko didesnius mokesčius.

Automobilio galia

Antras svarbus veiksnys galinti nulemti automobilio draudimo kainą - variklio galia. Ne paslaptis, kad galingesnius automobilius vairuojantys žmonės mėgsta ir greičiau važinėti. Dažnu atveju vairuotojai pervertina savo galimybes ir tokio tipo mašinų nesuvaldo bei sukelia avaringų situacijų. Draudimo įmonės atsižvelgdamos į tai pritaiko didesnį draudimo mokestį, todėl norintys vairuoti greitą transporto priemonę privalo už tai ir susimokėti daugiau.

Gyvenamoji vieta

Tai dar vienas svarbus aspektas nulemiantis galutinę draudimo sumą. Paklausite, kaip tai gali daryti įtaką kainos atžvilgiu? Paprasta. Dideliuose miestuose gyventojų yra daugiau, todėl ir eismo dalyvių skaičius yra didesnis. Esant daugiau eismo dalyvių, didėja ir rizika su jais susidurti. Todėl draudimo įmonės taiko vieną mokestį gyvenantiems mažesniuose miesteliuose ir visai kitą - gyvenantiems dideliuose miestuose.

Taigi, renkantis automobilį svarbi ne vien jo suma norint įsigyti, bet svarbu ir pasidomėti galimomis draudimo išlaidomis, o tai palengvina draudimo skaičiuoklė. Jums tik reikia suvesti savo ir automobilio duomenis, o skaičiuoklė visą kitą padarys už jus. Taip galėsite susirasti sau tinkamiausią variantą bei sutaupyti pinigų.

Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed