Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019 07:00

Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

Automobilio dydis

Pirmiausia reikia nuspręsti kokio dydžio automobilio norėtumėte. Tai daug ką lemiantis sprendimas, nes kuo automobilis didesnis, tuo jo manevringumas - mažesnis. Tai reiškia, kad didesnių gabaritų automobilių vairuotojai mažesnėse aikštelėse yra linkę dažniau kliudyti kitas transporto priemones. Į tai atsižvelgdamos draudimo įmonės taiko didesnius mokesčius.

Automobilio galia

Antras svarbus veiksnys galinti nulemti automobilio draudimo kainą - variklio galia. Ne paslaptis, kad galingesnius automobilius vairuojantys žmonės mėgsta ir greičiau važinėti. Dažnu atveju vairuotojai pervertina savo galimybes ir tokio tipo mašinų nesuvaldo bei sukelia avaringų situacijų. Draudimo įmonės atsižvelgdamos į tai pritaiko didesnį draudimo mokestį, todėl norintys vairuoti greitą transporto priemonę privalo už tai ir susimokėti daugiau.

Gyvenamoji vieta

Tai dar vienas svarbus aspektas nulemiantis galutinę draudimo sumą. Paklausite, kaip tai gali daryti įtaką kainos atžvilgiu? Paprasta. Dideliuose miestuose gyventojų yra daugiau, todėl ir eismo dalyvių skaičius yra didesnis. Esant daugiau eismo dalyvių, didėja ir rizika su jais susidurti. Todėl draudimo įmonės taiko vieną mokestį gyvenantiems mažesniuose miesteliuose ir visai kitą - gyvenantiems dideliuose miestuose.

Taigi, renkantis automobilį svarbi ne vien jo suma norint įsigyti, bet svarbu ir pasidomėti galimomis draudimo išlaidomis, o tai palengvina draudimo skaičiuoklė. Jums tik reikia suvesti savo ir automobilio duomenis, o skaičiuoklė visą kitą padarys už jus. Taip galėsite susirasti sau tinkamiausią variantą bei sutaupyti pinigų.

Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra daiktų internetas? (2023-10-16)

  Nesunku pastebėti, kad internetas šiandien mums suteikia itin daug įvairių galimybių: būtent dėl jo, galime bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat galime ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, apsipirkti, surasti mums reikiamą informaciją ir t.t. Tačiau net ir tai – dar ne viskas: o, ar esate girdėję apie daiktų internetą?

 • Kaip kurti logotipus? (2021-12-03)

  Logotipas yra vizualus kiekvieno verslo veidas. Tai visur – reklamoje, socialiniuose tinkluose, pakuotėse, elektroninėse parduotuvėse ir kitose komunikacijos formose. Dažniausiai logotipas yra įsimintiniausia vizualinė prekės ženklo detalė.

 • Perkame lauko šviestuvą internetu - kas svarbu? (2020-03-24)

  Šiuolaikinė rinka mirgėte mirga nuo pačių įvairiausių prekių pasiūlymų. Ne išimtis ir šviestuvai. Visgi tai nėra toks paprastas prietaisas kaip gali pasirodyti - tinkamai pritaikytas šviestuvas yra ne tik komfortą užtikrinantis praktiškas įrenginys, bet ir puikus aplinkos jaukumo elementas. Šiandien pačių įvairiausių įrenginių galima įsigyti ir internetinėje erdvėje. Ieškote joje lauko šviestuvo? Į ką turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

 • Pigiausias internetas Kaune: kaip tokį atrasti? (2017-06-14)

  Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto, kuris lydi mus kiekviename žingsnyje. Turbūt sunkiai, kadangi internetas yra ne tik pramogos, tačiau ir darbo priemonė. Juolab, įprastus darbus jis mums padeda atlikti kur kas geriau, o šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus laiko taupymo aspektas. Visgi, šiuo metu interneto paslaugas teikia tiek daug tiekėjų, kad gali būti sunku pasirinkti, kuris variantas Jums tinka labiausiai. Pigiausias internetas Kaune nebūtinai yra blogiausias kaip kartais priimta manyti. Pigumas taip pat gali reikšti kokybę, tik reikia mokėti ieškoti ir atradus priimti pasiūlymą.

 • Vienkartinės pirštinės internetu: kaip atrasti geriausias? (2017-05-09)

  Internetas atveria galimybes ne tik greičiau atrasti tai ieškote, tačiau dažniausiai ir kur kas mažesnėmis kainomis. Vienkartinės pirštinės internetu yra viena iš tų produkcijų, kuria domisi ne tik farmacininkai bei medikai, tačiau ir paprasčiausi asmenys, kurie nori namuose atlikti įprastus darbus su patogiomis pirštinėmis.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed