„Google Drive“ internete nemokamai siūlys 5 GB
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 19 Balandis 2012 19:21

Šaltinių teigimu, kitą savaitę bendrovė „Google“ pristatys savo „kietąjį diską“ internete – naują paslaugą „G Drive“, siūlančią savo vartotojams 5 GB talpos nemokamą failų saugyklą.

Šią informaciją internetiniam leidiniui „The Next Web“ patvirtino neįvardytas „Google“ darbuotojas, skelbia „Dailymail.co.uk“. Jo teigimu, „Google“ paskyrų savininkams bus nemokamai suteikta 5 GB vieta bendrovės serveriuose, kurioje bus galima laikyti savo failus. Virtualus „Google“ kaupiklis „Windows“ ir MAC kompiuterių darbastaliuose bus pažymėtas „G Drive“ piktograma. Į ją kompiuterio pele „nutempti“ failai bus iškart perkelti į „G Drive“ virtualų kaupiklį.

Naujoji  „Google“ paslauga konkuruos su tos pačios paskirties internetiniais kaupikliais, tokais kaip populiarusis „Dropbox.com“. Šios failų laikymo „debesyje“ paslaugas teikiančios bendrovės vertė neseniai pasiekė 4 milijardus JAV dolerių, sakoma pranešime.

„Google“ atstovas atsisakė komentuoti žinią apie kitą savaitę galimai įvyksiantį „G Drive“ debiutą. Gandai apie šią  „Google“ ruošiamą paslaugą sklando jau seniai. Šiuo metu „Google“ paslaugos „Google Documents“ naudotojams nemokamai siūloma 1 GB vieta serveryje savo failams laikyti.

„Debesyje“, t.y. nuotoliniuose duomenų centruose, teikiamos failų laikymo paslaugos, siūlančios greitai ir paprastai pasiekti savo duomenis bet kuriuo interneto ryšį ir interneto naršyklę turinčiu įrenginiu, vis labiau populiarėja. Pasak „Dropbox.com“ vykdomojo direktoriaus Drew Houstono teigimu, neseniai ši bendrovė atmetė bendrovės „Apple“ pasiūlymą ją įsigyti už devynženklę sumą.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra daiktų internetas? (2023-10-16)

  Nesunku pastebėti, kad internetas šiandien mums suteikia itin daug įvairių galimybių: būtent dėl jo, galime bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat galime ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, apsipirkti, surasti mums reikiamą informaciją ir t.t. Tačiau net ir tai – dar ne viskas: o, ar esate girdėję apie daiktų internetą?

 • Kaip kurti logotipus? (2021-12-03)

  Logotipas yra vizualus kiekvieno verslo veidas. Tai visur – reklamoje, socialiniuose tinkluose, pakuotėse, elektroninėse parduotuvėse ir kitose komunikacijos formose. Dažniausiai logotipas yra įsimintiniausia vizualinė prekės ženklo detalė.

 • Perkame lauko šviestuvą internetu - kas svarbu? (2020-03-24)

  Šiuolaikinė rinka mirgėte mirga nuo pačių įvairiausių prekių pasiūlymų. Ne išimtis ir šviestuvai. Visgi tai nėra toks paprastas prietaisas kaip gali pasirodyti - tinkamai pritaikytas šviestuvas yra ne tik komfortą užtikrinantis praktiškas įrenginys, bet ir puikus aplinkos jaukumo elementas. Šiandien pačių įvairiausių įrenginių galima įsigyti ir internetinėje erdvėje. Ieškote joje lauko šviestuvo? Į ką turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

 • Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą (2019-10-17)

  Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

 • Pigiausias internetas Kaune: kaip tokį atrasti? (2017-06-14)

  Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto, kuris lydi mus kiekviename žingsnyje. Turbūt sunkiai, kadangi internetas yra ne tik pramogos, tačiau ir darbo priemonė. Juolab, įprastus darbus jis mums padeda atlikti kur kas geriau, o šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus laiko taupymo aspektas. Visgi, šiuo metu interneto paslaugas teikia tiek daug tiekėjų, kad gali būti sunku pasirinkti, kuris variantas Jums tinka labiausiai. Pigiausias internetas Kaune nebūtinai yra blogiausias kaip kartais priimta manyti. Pigumas taip pat gali reikšti kokybę, tik reikia mokėti ieškoti ir atradus priimti pasiūlymą.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed