„Lulz Security“ gyvi: hakeriai atakavo JAV karininkams skirtą pažinčių portalą
Interneto Gidas
Trečiadienis, 28 kovas 2012 12:11

„Lulz Security“ (LulzSec) hakerių grupuotės nariai atakavo JAV karininkams skirtą pažinčių portalą „MilitarySingles“.

Programišiai pareiškė, jog jiems pavyko gauti prieigą prie 170 tūkstančių portalo paslaugomis besinaudojančių karininkų paskyrų. Hakeriai tikina, jog jie gavo slaptažodžius, adresus ir kitą asmeninę portalo vartotojų informaciją. Norėdami tai patvirtinti, „Lulz Security“ patalpino šiuos duomenis į vieną iš „torrent“ portalų.

„Lulz Security“ labiausiai žinomi dėl sėkmingų CŽV, JAV senato, kompanijų „Sony“, „Nintendo“ ir kitų atakų.

„LulzSec“, kaip ir „Anonymous“, tai tarptautinis „online“ aktyvistų tinklas. Dėl nepastovios jų sudėties ir informacijos stokos sunku objektyviai vertinti šių grupuočių jėgą. Net nėra tiksliai žinoma, tai viena grupuotė ar kelios.

Kovo pradžioje JAV, Didžiosios Britanijos ir Airijos teisėsaugos organai suėmė penkis „Lulz Security“ narius. Teigiama, kad areštas tapo įmanomas po to, kai su tyrėjais pradėjo bendradarbiauti „LulzSec“ vadovas Hectoras Xavieras Monseguras. Jis informavo teisėsaugos organus apie grupuotės veiklą.

Teigiama, kad Monseguras vadovavo „LulzSec“ iš savo buto Niujorke. Jam grėsė 124 metais kalėjimo. Sandorio su FTP detalės neskelbiamos, todėl informacijos apie Monsegurui gresiančią bausmę nėra.

Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed