„Lulz Security“ gyvi: hakeriai atakavo JAV karininkams skirtą pažinčių portalą
Interneto Gidas
Trečiadienis, 28 kovas 2012 12:11

„Lulz Security“ (LulzSec) hakerių grupuotės nariai atakavo JAV karininkams skirtą pažinčių portalą „MilitarySingles“.

Programišiai pareiškė, jog jiems pavyko gauti prieigą prie 170 tūkstančių portalo paslaugomis besinaudojančių karininkų paskyrų. Hakeriai tikina, jog jie gavo slaptažodžius, adresus ir kitą asmeninę portalo vartotojų informaciją. Norėdami tai patvirtinti, „Lulz Security“ patalpino šiuos duomenis į vieną iš „torrent“ portalų.

„Lulz Security“ labiausiai žinomi dėl sėkmingų CŽV, JAV senato, kompanijų „Sony“, „Nintendo“ ir kitų atakų.

„LulzSec“, kaip ir „Anonymous“, tai tarptautinis „online“ aktyvistų tinklas. Dėl nepastovios jų sudėties ir informacijos stokos sunku objektyviai vertinti šių grupuočių jėgą. Net nėra tiksliai žinoma, tai viena grupuotė ar kelios.

Kovo pradžioje JAV, Didžiosios Britanijos ir Airijos teisėsaugos organai suėmė penkis „Lulz Security“ narius. Teigiama, kad areštas tapo įmanomas po to, kai su tyrėjais pradėjo bendradarbiauti „LulzSec“ vadovas Hectoras Xavieras Monseguras. Jis informavo teisėsaugos organus apie grupuotės veiklą.

Teigiama, kad Monseguras vadovavo „LulzSec“ iš savo buto Niujorke. Jam grėsė 124 metais kalėjimo. Sandorio su FTP detalės neskelbiamos, todėl informacijos apie Monsegurui gresiančią bausmę nėra.

Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:

 • Kas yra daiktų internetas? (2023-10-16)

  Nesunku pastebėti, kad internetas šiandien mums suteikia itin daug įvairių galimybių: būtent dėl jo, galime bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio, taip pat galime ir žiūrėti filmus, klausytis muzikos, apsipirkti, surasti mums reikiamą informaciją ir t.t. Tačiau net ir tai – dar ne viskas: o, ar esate girdėję apie daiktų internetą?

 • Kaip kurti logotipus? (2021-12-03)

  Logotipas yra vizualus kiekvieno verslo veidas. Tai visur – reklamoje, socialiniuose tinkluose, pakuotėse, elektroninėse parduotuvėse ir kitose komunikacijos formose. Dažniausiai logotipas yra įsimintiniausia vizualinė prekės ženklo detalė.

 • Perkame lauko šviestuvą internetu - kas svarbu? (2020-03-24)

  Šiuolaikinė rinka mirgėte mirga nuo pačių įvairiausių prekių pasiūlymų. Ne išimtis ir šviestuvai. Visgi tai nėra toks paprastas prietaisas kaip gali pasirodyti - tinkamai pritaikytas šviestuvas yra ne tik komfortą užtikrinantis praktiškas įrenginys, bet ir puikus aplinkos jaukumo elementas. Šiandien pačių įvairiausių įrenginių galima įsigyti ir internetinėje erdvėje. Ieškote joje lauko šviestuvo? Į ką turėtume atkreipti didžiausią dėmesį?

 • Draudimo skaičiuoklė internete - kad rastumėte geriausią pasiūlymą (2019-10-17)

  Renkatės naują automobilį, bet nežinote į ką atkreipti dėmesį, kad už jį nepermokėtumėte? Štai keletas patarimų kaip išvengti didesnių draudimo išlaidų įsigyjant transporto priemonę.

 • Pigiausias internetas Kaune: kaip tokį atrasti? (2017-06-14)

  Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be interneto, kuris lydi mus kiekviename žingsnyje. Turbūt sunkiai, kadangi internetas yra ne tik pramogos, tačiau ir darbo priemonė. Juolab, įprastus darbus jis mums padeda atlikti kur kas geriau, o šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus laiko taupymo aspektas. Visgi, šiuo metu interneto paslaugas teikia tiek daug tiekėjų, kad gali būti sunku pasirinkti, kuris variantas Jums tinka labiausiai. Pigiausias internetas Kaune nebūtinai yra blogiausias kaip kartais priimta manyti. Pigumas taip pat gali reikšti kokybę, tik reikia mokėti ieškoti ir atradus priimti pasiūlymą.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed