Interneto Gidas
Beveik visos naršyklės atskleidžia vartotojų apsilankymų istoriją
Interneto Gidas
Pirmadienis, 24 Gegužė 2010 00:00
Didžioji dalis interneto naudotojų nėra apsaugoti nuo atakų, galinčių pasisavinti iš jų naršyklių informaciją apie aplankytus tinklapius.

Pagal whattheinternetknowsaboutyou.com tinklalapio (pavadinimas verčiamas kaip „ką internetas žino apie tave“) statistiką, surinktą iš 271 tūkstančių apsilankymų, 76% lankytojų naršymo internete istorija gali pasinaudoti tretieji asmenys. Tarp „Apple Safari“ ir „Google Chrome“ naršyklių naudotojų šis skaičius dar didesnis, tačiau įdomiausia yra tai, jog jis didesnis ir tarp tų, kurie išjungė JavaScript.
 
Į ką atsižvelgti, kuriant savo Turinio Valdymo Sistemą?
Interneto Gidas
Šeštadienis, 22 Gegužė 2010 14:33
Sukurti savo TVS – anksčiau ar vėliau tokia mintis ar poreikis kyla beveik kiekvienam pažengusiam web-programuotojui. Kai reikia štampuoti dešimtis projektų, kurių esmė yra kažkiek panaši, o imti jau paruoštą nemokamą variantą nėra galimybių (dažnai tai būna tiesiog „ne lygis“), tada ir atsiranda mintis sukurti savo TVS. Nediskutuosiu dėl amžino klausimo „kam žmonės išradinėja dviratį“, o tiesiog papasakosiu, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, jei jau pasiryžote šiam svarbiam žingsniui ir norite sukurti sistemą, kurią galėsite vėliau taikyti daugeliui savo projektų.
 
Internetas lavina protą
Interneto Gidas
Šeštadienis, 22 Gegužė 2010 14:26
Kai žmogus nenaudoja tam tikros informacijos ilgą laiko tarpą, ji iš smegenų tiesiog išsitrina. Tai mes visi žinome, bet nuo to išgelbėti gali tik informacijos pasikartojimas. Dažniau į senatvės amžių nepavyksta išlaikyti aštraus proto, nes su kiekviena diena smegenyse mirštai vis daugiau neoronų. Internetas gali tai sustabdyti.
 
„Windows Azure“ – pakeliui į Lietuvą
Interneto Gidas
Šeštadienis, 22 Gegužė 2010 11:55
Bendrovė  „Microsoft“ pranešė padidinusi „debesų“ technologijų (cloud computing) sprendimams skirtos platformos „Windows Azure“ geografinį prieinamumą ir pačios platformos galimybes.
 
Nutraukė veiklą pirmasis „Usenet“ serveris
Interneto Gidas
Penktadienis, 21 Gegužė 2010 00:27
Gegužės 20 dieną savo veiklą nutraukė pirmasis pasaulyje „Usenet“ serveris, kuris veikė daugiau kaip 30 metų, rašoma Diuko universiteto pranešime.

1979 metais serverį paleido Diuko universiteto magistrantai Tomas Traskotas ir Džimis Elis. Tuo metu jie parašė programą, kurios pagalba per telefono modemą buvo galima keistis pranešimais ir failais su Šiaurės Karolinos universitetu. Tai padėjo sukurti pirmąsias naujienų grupes (newsgroups), tapusias „Usenet“ tinklo pagrindu.
 
Internetas žudo radiją, laikraščius ir žurnalus
Interneto Gidas
Penktadienis, 21 Gegužė 2010 00:20

San Franciske vykusioje konferencijoje „Google I/O 2010“ bendrovės „Google“ viceprezidentas Vikas Gundotra savo kalbos pradžioje pateikė informaciją, rodančią, kad per paskutiniuosius penkerius metus internetas iš principo pakeitė žmonių įpročius.

 
„Google“ leido visiems naudotis „Wave“ paslauga (video)
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 20 Gegužė 2010 17:38
Bendrovė „Google“ pranešė suteikusi prieigą prie naujos savo paslaugos „Google Wave“ visiems norintiems. Iki šiol ja naudotis buvo galima tik gavus pakvietimą.
 
Netrukus atsidarys „Google Storage“ duomenų saugykla
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 20 Gegužė 2010 17:25
Bendrovė „Google“ planuoja netrukus atidaryti savo „debesį“ – virtualią duomenų saugyklą „Google Storage“, pranešė „TechCrunch.com“. Pasak analitikų, ši paslauga konkuruos su analogiška „Amazon.com“ paslauga S3.
 
„Microsoft“ nepavyko uždaryti „Linkomanijos“
Interneto Gidas
Trečiadienis, 19 Gegužė 2010 17:50
Korporacijos „Microsoft“ į teismą paduota bendrovė „n5“ ir jos direktorius Kęstas Ermanas laimėjo pirmąsias bylas teismuose, kuriomis siekta uždaryti neva šios bendrovės administruojamą „torrent“ tinklalapį Linkomanija.net bei areštuoti banko sąskaitas, taip pat pateikti su minėtu tinklalapiu susijusią informaciją.
 
„Microsoft“ pertvarko „Hotmail“ pašto sistemą
Interneto Gidas
Trečiadienis, 19 Gegužė 2010 17:31
Bendrovė „Microsoft“ pranešė ruošianti naują savo teikiamos elektroninio pašto paslaugos „Windows Live Hotmail“ versiją. Jos viešosios „beta“ versijos testavimas prasidės vasarą, skelbia „VentureBeat.com“.

Naujoji „Hotmail“ pašto sistema bus pritaikyta keitimuisi didelės apimties failais, suteiks galimybę interneto naršyklėje peržiūrinėti ir redaguoti tekstus, elektronines lenteles bei skaidrių rinkinius. Be to , „Hotmail“ leis sinchronizuoti duomenis su populiariais išmaniųjų telefonų modeliais.
 
Šią savaitę „Google“ pradės šifruoti paieškos užklausas
Interneto Gidas
Trečiadienis, 19 Gegužė 2010 09:37
Korporacija „Google“ nuo šios savaitės ketina pasiūlyti paieškos užklausų šifravimo paslaugas. Apie tai rašoma oficialiame bendrovės tinklaraštyje.

„Šių metų pradžioje visiems mūsų klientams mes užšifravome „Gmail“ duomenų srautą, o kitą savaitę mes pasiūlysime užšifruotą „Google“ paieškos sistemos versiją“, - rašoma pranešime. Tokiu būdu praėjusį ketvirtadienį susitikime su akcininkais „Google“ vadovybės išsakytos užuominos pasitvirtino.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed