Interneto Gidas
Internetas lavina protą
Interneto Gidas
Šeštadienis, 22 Gegužė 2010 14:26
Kai žmogus nenaudoja tam tikros informacijos ilgą laiko tarpą, ji iš smegenų tiesiog išsitrina. Tai mes visi žinome, bet nuo to išgelbėti gali tik informacijos pasikartojimas. Dažniau į senatvės amžių nepavyksta išlaikyti aštraus proto, nes su kiekviena diena smegenyse mirštai vis daugiau neoronų. Internetas gali tai sustabdyti.
 
„Windows Azure“ – pakeliui į Lietuvą
Interneto Gidas
Šeštadienis, 22 Gegužė 2010 11:55
Bendrovė  „Microsoft“ pranešė padidinusi „debesų“ technologijų (cloud computing) sprendimams skirtos platformos „Windows Azure“ geografinį prieinamumą ir pačios platformos galimybes.
 
Nutraukė veiklą pirmasis „Usenet“ serveris
Interneto Gidas
Penktadienis, 21 Gegužė 2010 00:27
Gegužės 20 dieną savo veiklą nutraukė pirmasis pasaulyje „Usenet“ serveris, kuris veikė daugiau kaip 30 metų, rašoma Diuko universiteto pranešime.

1979 metais serverį paleido Diuko universiteto magistrantai Tomas Traskotas ir Džimis Elis. Tuo metu jie parašė programą, kurios pagalba per telefono modemą buvo galima keistis pranešimais ir failais su Šiaurės Karolinos universitetu. Tai padėjo sukurti pirmąsias naujienų grupes (newsgroups), tapusias „Usenet“ tinklo pagrindu.
 
Internetas žudo radiją, laikraščius ir žurnalus
Interneto Gidas
Penktadienis, 21 Gegužė 2010 00:20

San Franciske vykusioje konferencijoje „Google I/O 2010“ bendrovės „Google“ viceprezidentas Vikas Gundotra savo kalbos pradžioje pateikė informaciją, rodančią, kad per paskutiniuosius penkerius metus internetas iš principo pakeitė žmonių įpročius.

 
„Google“ leido visiems naudotis „Wave“ paslauga (video)
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 20 Gegužė 2010 17:38
Bendrovė „Google“ pranešė suteikusi prieigą prie naujos savo paslaugos „Google Wave“ visiems norintiems. Iki šiol ja naudotis buvo galima tik gavus pakvietimą.
 
Netrukus atsidarys „Google Storage“ duomenų saugykla
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 20 Gegužė 2010 17:25
Bendrovė „Google“ planuoja netrukus atidaryti savo „debesį“ – virtualią duomenų saugyklą „Google Storage“, pranešė „TechCrunch.com“. Pasak analitikų, ši paslauga konkuruos su analogiška „Amazon.com“ paslauga S3.
 
„Microsoft“ nepavyko uždaryti „Linkomanijos“
Interneto Gidas
Trečiadienis, 19 Gegužė 2010 17:50
Korporacijos „Microsoft“ į teismą paduota bendrovė „n5“ ir jos direktorius Kęstas Ermanas laimėjo pirmąsias bylas teismuose, kuriomis siekta uždaryti neva šios bendrovės administruojamą „torrent“ tinklalapį Linkomanija.net bei areštuoti banko sąskaitas, taip pat pateikti su minėtu tinklalapiu susijusią informaciją.
 
„Microsoft“ pertvarko „Hotmail“ pašto sistemą
Interneto Gidas
Trečiadienis, 19 Gegužė 2010 17:31
Bendrovė „Microsoft“ pranešė ruošianti naują savo teikiamos elektroninio pašto paslaugos „Windows Live Hotmail“ versiją. Jos viešosios „beta“ versijos testavimas prasidės vasarą, skelbia „VentureBeat.com“.

Naujoji „Hotmail“ pašto sistema bus pritaikyta keitimuisi didelės apimties failais, suteiks galimybę interneto naršyklėje peržiūrinėti ir redaguoti tekstus, elektronines lenteles bei skaidrių rinkinius. Be to , „Hotmail“ leis sinchronizuoti duomenis su populiariais išmaniųjų telefonų modeliais.
 
Šią savaitę „Google“ pradės šifruoti paieškos užklausas
Interneto Gidas
Trečiadienis, 19 Gegužė 2010 09:37
Korporacija „Google“ nuo šios savaitės ketina pasiūlyti paieškos užklausų šifravimo paslaugas. Apie tai rašoma oficialiame bendrovės tinklaraštyje.

„Šių metų pradžioje visiems mūsų klientams mes užšifravome „Gmail“ duomenų srautą, o kitą savaitę mes pasiūlysime užšifruotą „Google“ paieškos sistemos versiją“, - rašoma pranešime. Tokiu būdu praėjusį ketvirtadienį susitikime su akcininkais „Google“ vadovybės išsakytos užuominos pasitvirtino.
 
„The Pirate Bay“ vėl veikia Piratų partijos dėka
Interneto Gidas
Trečiadienis, 19 Gegužė 2010 09:32
Vienam populiariausių torrent trackeriui „The Pirate Bay“ talpinimo paslaugas pradėjo teikti Švedijos piratų partija, rašo „TorrentFreak“.

Piratų partija motyvavo savo sprendimą siekimu „apginti saviraiškos laisvę“. Partijos lyderio Riko Falkvinge teigimu, „atėjo metas ginti portalą, kurio veikla, mūsų manymu, yra visiškai teisėta“.
 
10 faktų apie „YouTube“
Interneto Gidas
Antradienis, 18 Gegužė 2010 16:01
„YouTube“ yra stambiausias pasaulio tinklalapis, leidžiantis talpinti vaizdus. Vaizdo klipai jame kasdien peržiūrimi 2 milijardus kartų. Pateikiame jums 10 statistinių faktų apie „YouTube“.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed