Interneto Gidas
Gyventojai internete jau gali skelbti apie jiems skolingus asmenis ir įmones
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 06 Spalis 2011 17:51

Gyventojai, turintys skolos faktą patvirtinančius dokumentus, duomenis apie savo skolininkus – fizinius ir juridinius asmenis – jau gali talpinti kreditų biuro „Creditinfo“ Skolininkų administravimo informacinėje sistemoje.

 
Belgijos interneto tiekėjams nurodyta blokuoti „The Pirate Bay“
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 06 Spalis 2011 13:34

Belgijos Apeliacinis teismas patvirtino šalies Antipiratinės federacijos prašymą ir nurodė dviem interneto paslaugų tiekėjams (IPT), „Belgacom“ ir „Telenet“, užblokuoti prieigą prie „torrent“ svetainės „The Pirate Bay“.

Į teismą dėl „The Pirate Bay“ blokavimo Antipiratinė federacija kreipėsi pernai.

 
„Anonymous“ atšaukė planą ištrinti Volstryto akcijų biržą iš interneto
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 06 Spalis 2011 13:20

Gerai žinoma programišių grupuotė "Anonymous" vėl buvo patraukusi pasaulio žiniasklaidos dėmesį, kai pranešė apie ketinimą "ištrinti Volstrytą iš interneto". Tačiau spalio 5-osios vakarą grupuotė išplatino pranešimą visiems dalyviams, kad šie nebedalyvautų atakoje.

 
„WikiLeaks“ sukako penkeri
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 06 Spalis 2011 01:06

Per šį laikotarpį interneto svetainėje atsirado tūkstančiai įslaptintų dokumentų, tarp kurių dokumentai apie karą Afganistane ir Pentagono dokumentai apie karą Irake. 2010-ųjų rudenį „WikiLeaks“ paviešino JAV valstybės departamento susirašinėjimą.

Tinklalapio kūrėjas Julianas Assange’as žinomas ne tik dėl „WikiLeaks“, tačiau ir kaltinimais seksualiniu priekabiavimu.

 
Pokyčiai, kuriuos atnešė internetas
Interneto Gidas
Ketvirtadienis, 06 Spalis 2011 00:56

Garsiąją Romos karžygio Gajaus Julijaus Cezario mintį „atėjau, pamačiau, nugalėjau“ galima būtų perfrazuoti ir internetui – „atėjo, parodė ir užkariavo“ milijonus pasaulio gyventojų širdžių.

Retas kuris neturi kompiuterio su internetu namie, ką jau čia kompiuterio, kai jaunoji karta lyg žuvis vandenyje maudosi ne tik planšetinių kompiuterių ar išmaniųjų telefonų bet ir kitų technologinių naujovių raizgalynėje.

 
„iTunes“ spraga – proga užsidirbti
Interneto Gidas
Trečiadienis, 05 Spalis 2011 11:28

Lietuviai su džiaugsmu sutiko žinią, kad mūsų šalyje pagaliau pradėjo veikti skaitmeninės muzikos parduotuvė „iTunes Music Store“. Dar labiau pradžiuginti turėtų tai, kad „iTunes“ licencijos spraga leidžia užsidirbti – įsigytus kūrinius galima perparduoti net 7 kartus.

Didžiausia internetinė muzikos parduotuvė, turinti daugiau nei 18 mln. aukštos kokybės muzikos kūrinių, virtualias duris Lietuvoje ir dar 10-yje Europos Sąjungos valstybių atvėrė paskutinėmis rugsėjo dienomis.

 
„Google“ investuos 100 milijonų dolerių į naujus „YouTube“ kanalus
Interneto Gidas
Trečiadienis, 05 Spalis 2011 00:24

Kompanija „Google“ ketina artimiausiu metu sukurti naujus „YouTube“ kanalus. Šiam tikslui bendrovė ketina išleisti 100 milijonų dolerių.

Naujieji „YouTube“ kanalai turėtų atsirasti jau kitais metais.

 
„Facebook“ saugos vartotojus nuo pavojingų nuorodų
Interneto Gidas
Antradienis, 04 Spalis 2011 18:04

Socialinis tinklas „Facebook“ pranešė diegiantis naują realiuoju laiku veikiantį apsaugos mechanizmą, perspėjantį vartotojus apie pavojų keliančias išorines nuorodas.

 
Internetinė kamera – ant pasaulio stogo
Interneto Gidas
Antradienis, 04 Spalis 2011 18:02

Vokietijos bendrovė „Mobotix“ įrengė aukščiausioje pasaulio vietoje Himalajuose veikiančią interneto vaizdo kamerą, transliuojančią vaizdą į Everestą.

Nuo šiol didžiausiame aukštyje veikiančios internetinės vaizdo kameros laurai priklauso 5 643 m aukštyje ant Kala Patthar kalno Nepale įrengtai „Mobotix“ M12 videokamerai.

 
„Twitter“: laimingiausi žmonės tik ką prabudę
Interneto Gidas
Antradienis, 04 Spalis 2011 00:19

Visame pasaulyje žmonės pabunda dažniausiai puikiai nusiteikę ir kupini jėgų, tačiau pamažu įsivyrauja neigiamos nuotaikos, teigiama statistinio tyrimo, kuriame buvo analizuojamos „Twitter“ žinutės, rezultatuose.

 
Populiariausia Lietuvos politikė „Facebook“ – D. Grybauskaitė
Interneto Gidas
Pirmadienis, 03 Spalis 2011 12:50

Socialiniame tinkle „Facebook“ didžiausiu populiarumu tarp politikų gali pasigirti Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Ryšių su visuomene kompanijos „Publicum“ atliktas tyrimas parodė, kad šalies vadovė „Facebook“ turi daugiau nei 59 tūkst. gerbėjų ir savo artimiausią konkurentą lenkia daugiau nei 6 kartus.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed