Kietojo disko kompiuteriui pasirinkimas. Trumpas gidas
Trečiadienis, 01 Liepa 2020 11:27

Reikalingas geras kompiuteris, kuris puikiai patenkintų Jūsų kasdieninius poreikius? Reikės įvertinti nemažai kriterijų, kurie lemia tą kokybę. Tiesa, tariantis su specialistais, pardavėjais – viskas yra kur kas paprasčiau, juolab, internete galima rasti daug naudingos informacijos, kuri padės Jums rasti tinkamiausią įrangą.

 


 

Pigūs stacionarūs kompiuteriai gali puikiai patenkinti Jūsų poreikius, tik reikia kuo daugiau dėmesio skirti kietajam diskui, kuris labai dažnai lemia veikimo sklandumą. O kuris kietasis diskas yra geresnis – HDD ar SSD?

Palyginus – pasirinkti bus paprasta.

·         HDD

Šio tipo kietasis diskas reikalauja didesnių energijos sąnaudų, tačiau šiais laikais, kai namuose yra įjungta tiek daug elektronikos – tai dažniausiai yra smulkina, kuriai neverta skirti daugiau dėmesio, juolab, pagal ją rinktis tinkamiausią kompiuterį. Taip pat supraskite, kas šis kietasis diskas dažniausiai yra vienas iš sunkesnių, tačiau, vėlgi, laikant namuose – jokio skirtumo.

Visgi, didžiausias jo privalumas, kad jis padeda atkurti prarastus duomenis ir tai galima padaryti labai greitai ir paprastai. O tai yra vienas svarbiausių aspektų, kuomet kompiuteris yra turimas ne vienerius metus ir norisi, kad jame būtų visa Jums reikalinga informacija vienoje vietoje. Nors jie veikia lėčiau ir dažniausiai su šiuo disku daug atminties reikalaujantis žaidimas užsikrauna lėčiau, tačiau – vėliau veikia puikiai.

·         SDD

Šio tipo kietasis diskas veikia kur kas greičiau, tad minint tuos pačius žaidimus arba kitas sudėtingas programas, kurios veikimui reikalinga didelė talpa – variantas labiau pasiteisina, tad padeda taupyti žmogaus laiką ir darbus atlikti kur kas greičiau.

Taip pat vertinamos palyginimui ir kur kas mažesnės energijos sąnaudos bei mažesnis svoris. Visgi, didžiausias minusas, kad atkurti duomenis šiame diske – labai sudėtinga, kai kuriais atvejais net yra neįmanoma, tad reikia įvertinti – kiek Jums tai yra svarbu.

Žinoma, įmantrus kietasis diskas reikalingas tik tokiu atveju, kai reikia įrašyti sudėtingus, vietos reikalaujančius žaidimus arba programas. Jeigu pigūs stacionarūs kompiuteriai Jums reikalingi tik smulkmenoms, naršymui, lengvoms pramogoms – per daug nesigilinkite į šias smulkmenas, kadangi jos Jums neturėtų būti aktualios.

 
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed