CES parodoje – LG kompiuteris su „Chrome“ operacine sistema
Kompiuterių pasaulis
Trečiadienis, 18 Gruodis 2013 11:51

Vilnius, 2013 m. gruodžio 18 d. – „LG Electronics“ (LG) pristatė pirmąjį rinkoje „viskas viename“ kompiuterį su „Google Chrome“ operacine sistema. „LG Chromebase“ (22CV241) vadinamą kompiuterį bus galima išvysti sausio mėnesį tarptautinėje elektronikos parodoje „CES 2014“.

 

„LG Chromebase“ pritaikytas įvairių tipų vartotojams. Kompaktiško dydžio stalinis „viskas viename“ kompiuteris savo moderniu dizainu ir savybėmis tiks naudoti tiek namuose, tiek mokymo įstaigose, viešbučiuose ar kitose verslo srityse“, – sakė Hyoung-sei Park, „LG Electronics“ IT verslo padalinio vadovas.

 

Naujasis kompiuteris veiks su paprastos, bet galingos architektūros „Google Chrome“ operacine sistema, bus suderintas su „Google“ produktais – „Gmail“, „Drive“, Search“, Maps“, „YouTube“, „Play“, „Google+ Hangouts“ ir kt. Vartotojai per „Chrome Web Store“ parduotuvę galės prieiti prie tūkstančio programėlių, kurių daugelis veikia tiek su internetu, tiek be jo. Kompiuteris leis naudotis el. paštu, kurti dokumentus, naršyti naujienų portaluose, skaityti e-knygas, redaguoti vaizdo įrašus, nuotraukas, žaisti žaidimus. Vartotojų apsaugai „LG Chromebase“ automatiškai diegs „Chrome“ operacinės sistemos atnaujinimus, be to, jame veiks apsaugos sistema nuo kenkėjiškų programų.

 

„LG Chromebase“ kompiuteris bus integruotas kartu su ekranu, todėl bus kompaktiško dydžio, universaliai naudojamas įvairiose erdvėse. „LG Chromebase“ turės Full HD IPS (1920x1080) rezoliucijos ekraną, kuris turi didelį kontrasto santykį, 178 laipsnių matymo kampą, atkuria tikslias spalvas. Ketvirtos kartos „Intel“ procesorius užtikrins spartų interneto programėlių, žaidimų veikimą, sklandų grafikos atkūrimą. Kompiuteryje integruota 1,3 MP kamera ir mikrofonas vaizdo skambučiams, įmontuoti du 5 vatų galios garsiakalbiai.

 

Techninės specifikacijos:

Procesorius: Intel Celeron

Operacinė sistema: Chrome

Ekranas: 21,5 colių Full HD (1920x1080) IPS

Atmintis: 2 GB Saugykla: 16 GB iSSD

Jungtys: HDMI, trys USB 2.0, USB 3.0, LAN

Priedai: klaviatūra, pelė, dėžutė laidams

Kamera: 1,3 MP 720 HD

 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed