Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis?
Kompiuterių pasaulis
Trečiadienis, 15 Lapkritis 2023 11:09

Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

Belieka tik atsakyti, kad būtent šis įrenginys mums yra reikalingas dėl itin įvairių priežasčių, pavyzdžiui, kad galėtumėte parengti popierines ataskaitų versijas rašto darbus, nuotrauka sir t.t. Tačiau ir tai dar ne viskas: svarbu akcentuoti, kad spausdintuvai šiandien sudaro didelį pasirinkimą, todėl neretai kyla klausimas, o kada ir koks įrenginys yra pats geriausias pasirinkimas? Verta pasakyti, kad nėra vieno atsakymo - jeigu jūs norite pasirinkti patį geriausią spausdintuvą, tai jums reikėtų įvertinti savo poreikius ir lūkesčius. Taigi, aptarkime, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis tokio pobūdžio įrenginį.

Kada lazerinis spausdintuvas yra geresnis pasirinkimas?

Vienas galimų pasirinkimų yra lazerinis spausdintuvas. Belieka tik pridurti, kad būtent tokio pobūdžio įrenginį reikėtų rinktis tuo atveju, jei planuojate spausdinti daug įvairios tekstinės informacijos, pavyzdžiui, rašto darbus, ataskaitas ir t.t.

Kada rašalinis spausdintuvas yra geresnis pasirinkimas?

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į kitą pasirinkimą, tai - rašaliniai spausdintuvai. Jie irgi yra labai populiarūs, tačiau kalbant apie šio tipo įrenginius, reikėtų atminti vieną labai svarbią detalę - jei lazeriniai spausdintuvai yra labiau tinka tekstinei informacijai spausdinti, tai rašalinius spausdintuvus reikėtų rinktis tuo atveju, jei norite spausdinti daug diagramų, lentelių ir t.t.

Taigi, kaip matyti, siekiant nuspręsti, kuris iš šių spausdintuvų geriausiai tiktų jūsų atveju, visų pirma, reikėtų įvertinti savo poreikius ir lūkesčius. Na,o dar daugiau svarbios informacijos bei vertingų patarimų galite rasti http://www.baciunai.lt/kompiuteriai-internetas/kompiuteriu-priedai/.

 


Susijusios naujienos:

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.

 • Gabiausieji programuotojai pasirinko studijas KTU (2015-07-22)

  Gabiausieji programuotojai mokosi Kauno technologijos universitete (KTU). Tai paaiškėjo ketvirtadienį paskelbtus bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo kvietimo rezultatus. KTU studijų programa Programų sistemos pritraukė daugiausiai valstybės finansuojamų studijų vietų. Iš viso nuo rugsėjo programavimą KTU kviečiami studijuoti 237 pirmakursiai. Iš jų – net 200 nemokamai.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed