Lietuviška programinė įranga suvaldys Turkmėnistano geležinkelių transporto ministerijos dokumentų srautus
Kompiuterių pasaulis
Pirmadienis, 11 Lapkritis 2013 10:25

2013-ųjų spalio mėnesį UAB „DocLogix“ pasirašė dokumentų valdymo sistemos diegimo sutartį su Turkmėnistano geležinkelių transporto ministerija. Tai jau trečiasis įmonės vykdomas stambus projektas šalyje ir svarbus žingsnis įsitvirtinant Turkmėnistano rinkoje.

 

„Džiugu, kad tolimoje centrinės Azijos rinkoje mūsų produktas įgauna vis didesnį pasitikėjimą. Manau, kad teigiami atsiliepimai iš pirmųjų Turkmėnistano klientų turėjo įtakos, kad geležinkelių ministerija pasirinko mus.“ – kalbėjo UAB „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil.

 

Iki šiol ministerijoje vyravo popierinis dokumentų valdymas ir nebuvo naudojama jokia dokumentų valdymo sistema, todėl su dokumentais susiję procesai buvo neefektyvūs ir trukdavo labai ilgai. „DocLogix“ pasiūlytas sprendimas leis perkelti ministerijos dokumentų valdymą į elektroninę erdvę, optimizuos procesus ir palengvins ministerijos tarnautojų darbą. Ministerijos vadovams „DocLogix“ padės lengviau organizuoti darbą, paskirstyti užduotis ir kontroliuoti jų vykdymą.

 

Dokumentų valdymo sistemą naudos apie 100 ministerijos darbuotojų. Projektą planuojama pilnai įgyvendinti 2014-ųjų vasarį.

 

Turkmėnistano geležinkelių transporto ministerija yra atsakinga už šalies geležinkelių sistemos priežiūrą ir plėtrą. Bendras geležinkelių ilgis šalyje daugiau nei 3500 kilometrų. Ministerijoje dirba apie 300 darbuotojų.

 

„DocLogix“ dirba Turkmėnistano rinkoje nuo 2010-ųjų. Dokumentų valdymo sistema jau įdiegta Turkmėnistano ekonomikos ir plėtros ministerijoje bei Turkmėnistano tekstilės pramonės ministerijoje. „DocLogix“ taip pat turi klientų Azerbaidžiane ir aktyviai dirba Kazachstano bei kitų NVS šalių rinkose.

 

Apie UAB „DocLogix“

UAB „DocLogix“ kuria elektroninę dokumentų ir procesų valdymo sistemą „DocLogix“ ir jos pagrindu vysto specializuotus sprendimus. Šioje srityje įmonė dirba daugiau nei 10 metų. Lietuvoje įmonė platina ir diegia produktą tiesiogiai. Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Turkmėnistane ir Azerbaidžane produktas platinamas per partnerių tinklą. „DocLogix“ klientai yra didieji bankai, valstybinės įstaigos, komunalinių paslaugų įmonės ir kitos organizacijos. Sistema naudojasi daugiau nei 25 000 vartotojų. UAB „DocLogix“ priklauso „Alna“ įmonių grupei. „DocLogix“ yra laimėjusi apdovanojimą „European IT Excellence Awards“, kaip geriausias dokumentų ir procesų valdymo sprendimas Europoje.

 


Susijusios naujienos:

 • Koks spausdintuvas geresnis - lazerinis ar rašalinis? (2023-11-15)

  Ne paslaptis, kad šiandien mums yra ypač reikalingas ne tik kompiuteris, bet ir itin įvairūs jo priedai. Na, o vienas ypač populiarių ir itin svarbių priedų yra ir kompiuteriui skirtas spausdintuvas.

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed