Naujasis „iPad“ prekyboje pasirodys kovo 16-ąją
Kompiuterių pasaulis
Ketvirtadienis, 08 kovas 2012 21:21

Vakar kompanijos „Apple“ pristatytą naujasis planšetinį kompiuterį „iPad“ jau kovo 16-ąją galės įsigyti dešimties valstybių gyventojai, o lygiai po savaitės - kovo 23-ąją - dar 26 šalių gyventojai.

Tiesa, išankstiniai naujo planšetinio kompiuterio užsakymai visose 36 šalyse galimi jau dabar, tačiau iš pirmo karto įvykdyti užsakymą yra išties nelengva, kadangi oficialios „Apple“ svetainės serveriai tiesiog „lūžta“ nuo lankytojų antplūdžio.

Jau kovo 16-ą dieną naujasis „iPad“ pasirodys prekyboje šiose šalyse: JAV, Kanadoje, D. Britanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Japonijoje, Hong Konge, Singapūrė bei Australijoje.

Kovo 23-ąją naujojo „iPad“ sulauks Austrijos, Belgijos, Bulgarijos, Čekijos, Danijos, Suomijos, Graikijos, Vengrijos, Islandijos, Airijos, Italijos, Lichtenšteino, Liuksemburgo, Makao, Meksikos, Olandijos, Naujosios Zelandijos, Norvegijos, Portugalijos, Lenkijos, Puerto Riko, Rumunijos, Slovakijos, Slovėnijos, Ispanijos bei Švedijos gyventojai. Deja, kada naujoji planšetė pasirodys Lietuvoje - nežinia.

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Kokį nešiojamą kompiuterį pirkti? (2021-12-03)

  Ilgą laiką nešiojamieji kompiuteriai buvo laikomi prabangos prekėmis. Kažkada beveik kiekvieno namuose šiandien buvo nešiojamas kompiuteris. Tokie kompiuteriai išpopuliarėjo dėl savo mobilumo ir patogumo, taip pat dėl ​​vis prastėjančio kainos ir kokybės santykio. Jie lengvi, gražūs ir patogūs naudoti. Ar planuojate jį įsigyti, bet esate ne IT specialistas? Nesijaudinkite, turite suprasti keletą pagrindinių žinių, kad suprastumėte terminiją ir techninius parametrus.

 • Kompiuteris: nauda ar žala vaiko vystymuisi? (2016-09-02)

  Šiais laikais tikriausiai vargu ar rasime šeimą, kurioje nėra kompiuterio. Be jo, kaip ir be telefono neįsivaizduojame ne dienos. Net ir vaikai, vietoj to, kad vasaros metu bėgiotu lauke, žaistų žaidimus su kiemo draugais ar statytų smėlio pilis, renkasi savo laisvalaikį praleisti prie kompiuterio, ne tik žaidžiant kompiuterinius žaidimus, bet ir naršant įvairiuose internetiniuose portaluose.

 • „Dell“ stebina nešiojamų kompiuterių tendencijomis (2016-08-09)

  Garsioji amerikiečių informacinių technologijų korporacija „Dell“ neseniai pristatė naują nešiojamų kompiuterių liniją. Naujieji „Inspiron“ kompiuteriai „2-in-1“ pasižymi unikalumu ir produktyvumu. Šie įrenginiai puikiai tiks verslo atstovams, studentams, ar šeimos nariams. Kompiuteriai, skirti tiek darbui, tiek ir kasdieniam naudojimui patenkins visų poreikius.

 • Tryliktą kartą skelbiamas geriausias Lietuvos IT sistemų administratorius (2015-08-03)

  Lietuvos IT sistemų administratorių konkursą, kuriame dalyvavo 120 „adminų“ iš visos šalies, nugalėjo Aleksandr Stankevič. Visas „SysadminDay LT“ konkurso užduotis įveikė 22 dalyviai.

  Liepos 31 d. minint pasaulinę IT sistemų administratorių dieną tryliktą kartą apdovanojami ir geriausi Lietuvos „adminai“. Jie paaiškėjo po vakar visą dieną vykusio konkurso, kurio užduotis parengė IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ „adminų“ komanda. Įvairių specializacijų IT sistemų administratoriai varžėsi, kas greičiau atrakins vartus, iššifruos standartus ir  kodus, skambino „ufonautui“, siuntė laiškus, o atsakymų laukė brukalų paskyroje.

 • Gabiausieji programuotojai pasirinko studijas KTU (2015-07-22)

  Gabiausieji programuotojai mokosi Kauno technologijos universitete (KTU). Tai paaiškėjo ketvirtadienį paskelbtus bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo kvietimo rezultatus. KTU studijų programa Programų sistemos pritraukė daugiausiai valstybės finansuojamų studijų vietų. Iš viso nuo rugsėjo programavimą KTU kviečiami studijuoti 237 pirmakursiai. Iš jų – net 200 nemokamai.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed