Ar turėtų „Apple“ nerimauti dėl HTML5 aplikacijų?
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 28 Vasaris 2012 11:32

„Apple“ sukurti mobilieji įrenginiai yra tiesiog nesustabdomi. Kompanija praėjusį ketvirtį pardavė daugiau nei 37 milijonus išmaniųjų telefonų „iPhone“ ir per bemaž trijų mėnesių laikotarpį tapo didžiausia išmaniųjų telefonų gamintoja pasaulyje.

Bet kas daro „iPhone“ tokį populiarų? Kuo jis išsiskiria nuo konkurentų? Ar gerai subalansuota įranga? O gal nepriekaištinga operacinė sistema? Žinoma, kad visa tai turi įtakos. Tačiau yra žmonių, kurie jums pasakytų, jog viskas dėl aplikacijų.

„Apple“ dar 2008-aisiais iš naujo atrado mobiliąsias aplikacijas ir parodė pasauliui tai, ko jie dar iki tol nebuvo regėję. Sukurta su nepaprastai gerai subalansuota vartotojo sąsaja bei iki tol nematyta marketingo sistema, „App Store“ kreipėsi tiek į vartotojus, tiek ir į kūrėjus.

„Apple“ sukūrė nepaprastą produktą, padariusi labai paprastą kombinaciją, kurios iki tol nesugebėjo padaryti konkurentai, nors jų, tiesa, tuo metu buvo mažai. Dabar „App Store“ gali pasigirti daugiau nei 500 tūkstančių kokybiškų aplikacijų ir beveik 25 milijardais atsisiuntimų.

Ir vis dėl to daugelis teigia, jog stulbinantys „iPhone“ pardavimai vyksta tik dėl to, jog žmonės mėgsta „App Store“ aplikacijas ir žavisi jos gausa. Tačiau taip ilgai būti negali - juk keičiasi standartai.

HTML5 - technologija, kuria kuriamos interneto pagrindu pagrįsto aplikacijos, sparčiai populiarėjančios tarp aplikacijų kūrėjų ir programuotojų. HTML5 aplikacijas yra žymiai paprasčiau kurti, jos nereikalauja mokėti tam tikrų specifinių programavimo kalbų, o taip pat, yra suderinama su beveik visomis mobiliosiomis platformomis.

Todėl galima sakyti, jog HTML5 kėsinasi, kad ir ne dabar, tačiau netolimoje ateityje išstumti iš rinkos visus aplikacijų pardavėjus, netgi tokius, kaip „App Store“. Viso to priežastis - žmonėms nebereikės eiti į vieną vietą pirkti aplikacijų, mat jos bus tiesiog internete, pasiekiamos ten, kur lankomės kas dieną ir nereikalaujančios atlikti veiksmų, kuriuos darome šiuo metu „App Store“ ar kitoje el. parduotuvėje.

Tad ar turėtų „Apple“ nerimauti dėl HTML5 aplikacijų? Ne. Tam, artimiausiu metu, nėra pagrindo. Tačiau, ar tai galėtų būti įspėjimas? Taip.

Kaip manote, ar visgi ateis tas metas, kai mes daugiau nebesisiųsime aplikacijų, o viską pasieksime daug paprasčiau, tiesiog interneto naršyklės lange?

Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:

 • Neveikiančių telefonų supirkimas: kur kreiptis? (2024-03-27)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Telefonai šiandien  mums yra itin reikalingi - daugeliui žmonių būtent telefonas yra tas įrenginys, kurį pirmiausia paimame į rankas, vos tik nubundame. Tačiau verta akcentuoti ir tai, kad neretai nutinka taip, jog dėl vienos ar kitos priežasties, telefonas nebeveikia ir jo nebėra įmanoma suremontuoti arba tiesiog nebenorime to daryti, nes nusprendžiame įsigyti kitą prietaisą. Tačiau tokiu atveju mums svarbu atsakyti į kitą klausimą - o, ką daryti su nebeveikiančiu telefonu? Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių tiesiog jį laiko savo stalčiuje, tačiau verta akcentuoti, kad tai - ne pati geriausia išeitis, kadangi nėra jokios prasmės namuose turėti įrenginių, kurie jums nebegali tarnauti. Taigi, nebeveikiančių telefonų supirkimas yra kur kas geresnis pasirinkimas, nes atsisakę to, kas jums jau nebėra reikalinga, tikrai jausitės kur kas geriau.

  Taigi, belieka tik atsakyti į labai svarbų klausimą - o, kur reikia kreiptis, jei norite atsikratyti nebereikalingu ir nebeveikiančiu telefonu? Gera žinia ta, kad jums ilgai sprendimo ieškoti nereikės - verta paskayti, kad ypač didelę dalis telefono remonto paslaugas teikiančių taisyklų superka ir nebereikalingus, nebenaudojamus ar nebeveikiančius telefonus.

  Taigi, jei turite neveikiantį telefoną ir nenorite jo remontuoti, nebelaukite nei dienos - dar šiandien suraskite erdvę, kuri galėtumėte į parduoti, o vėliau neturksite patys sau padėkoti už tokį sprendimą. Jūs ne tik gausite tam tikrą pinigų sumą, bet ir taip pat neapsikrausite daiktais, kurie jums nebėra reikalingi. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai dažnai telefonai nustoja veikti ir dėl pačių vartotojų kaltės. Taigi, būkite atsakingi ir saugokite savo telefonus, tinkamai juos prižiūrėkite, tokiu būdu padisnite tikimybę, kad telefonas ilgai tarnaus. Daugiau informacijos galite rasti https://www.4in.lt/kompiuteriai-internetas/prietaisai/.

 • Socialinių tinklų įtaka jaunimui (2021-12-03)

  Pastaruoju metu daug diskutuojama apie interneto grėsmes, kurios kenkia mūsų visų gerovei. Internetas suteikia mums daugiau galimybių bendrauti, ieškoti informacijos, praturtėti. Tuo pačiu daugėja žmonių, kaip jiems internetas tampa narkotikais.

 • Telefonų vystymosi istorija (2019-10-29)

  Šiuo metu mobilieji telefonai mums yra tokie įprasti, kad dažnam atrodo, kad jie gyvuoja jau tūkstančius metų. Tačiau taip nėra. Visai neseniai domėjomės knopkiniais telefonais, ne taip ir seniai buvo naudojami laidiniai. Laikai keičiasi, natūralu, kad keičiasi ir telefonai. Juolab, šiais laikais iphone 6 baterijos keitimas reikalingas labai dažnai, tad tai parodo, kad mobilieji naudojami ypač aktyviai.

 • Kokias programėles naudinga turėti savo telefone keliaujant? (2019-09-30)

  Planuojantys keliones dažniausiai nori visą maršrutą perkelti į telefoną. Paprasčiausiai taip kur kas paprasčiau stebėti kelionės vingius, galiausiai, planuoti dienas. Šiuo metu įvariausių programėlių pasirinkimas labai platus, tad kuo jų daugiau telefone – tuo tikresnis būsite, kad apie viską pagalvojote. Šis tinklapis padės kur kas paprasčiau rasti pigius bilietus, o straipsnis – susipažinti su svarbiausiais appsais, kurie palengvins keliones.

 • TOP 6 madingiausios išmaniųjų telefonų aksesuarų tendencijos (2019-04-08)

  Išmanieji telefonai jau seniai tapo nuolatiniais mūsų palydovais, todėl mes kruopščiai ir atidžiai renkamės išmaniojo telefono prekės ženklus atsižvelgdami į mūsų poreikius, reikalavimus, telefono funkcijas bei mados tendencijas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed