Kaip pradėti naudotis nauju iPhone?
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 09 Vasaris 2022 10:55

Paimti į rankas naują telefoną visada džiuginanti akimirka. Nesvarbu, kurį iPhone modelį įsigijote, nustatymai visuose vienodi. Štai kokius nustatymus turite sutvarkyti, kad galėtumėte artimiausius kelis metus džiaugtis nauju telefonu (arba tik vienus, jei neatsiliekate nuo naujovių).

Išsaugokite duomenis senajame telefone

Jei prieš tai naudojote iPhone telefoną, duomenų perkėlimas bus paprastesnis. Paprasčiausias metodas - išsaugoti duomenis iCloud. Eikite į Settings, iCloud, iCloud Backup ir spauskite Back Up Now.

Jei prieš tai naudojote Android telefoną, jums reikės atsisiųsti Move to iOS programėlę iš Googgle Play parduotuvės. iPhone telefone pasirinkite Apps & Data, spauskite Move Data from Android, ir sekite nuorodas abiejų telefonų ekranuose. Šis būdas neperkels visų duomenų, tačiau galite perkelti kontaktus, žinutes, nuotraukas ir vaizdo įrašus, kalendoriaus žymenis, ir el. pašto prisijungimų duomenis.

Naujo iPhone paruošimas

Įdėjus kortelę ir įjungus telefoną, jus pasveikins Apple logotipas ir žodis ,,labas’’ įvairiomis kalbomis. Sekite ekrano nuorodas ir prisijunkite prie Wi-fi, sukurkite šešiaženklį ekrano slaptažodį, Face ID (jeigu yra), Apple ID, ir iCloud prisijungimus. Jūsų taip pat paprašys pasakyti keletą frazių Siri asistentei, kad ji susipažintų su jūsų balsu.

Nors skamba kaip sudėtingas procesas, visa tai tetrunka keletą minučių, be to, nustatymus galite vėliau pakeisti.

Pasirūpinus pagrindais pagaliau galite individualizuoti šį puikų įrenginį, pervedant savo kontaktus, programėles, ir kitus duomenis. Tai gali būti mažiau ar labiau sudėtinga, priklausomai nuo to, ar tai pirmasis jūsų iPhone/iPad, ar ne.

Jei jau naudojotės iPhone, išbandykite Quick Start greičiausiam telefono paruošimui naudojimuisi. Turėkite senąjį įrenginį šalia ir patvirtinkite, kad norite naudoti tą patį Apple ID naująjame įrenginyje.

Kiti būdai - naudojant Restore from iCloud Backup arba Restore from iTunes Backup. Tada įveskite Apple ID ir slaptažodį, ir atsipūskite, kol jūsų telefonas persikraus ir atkurs duomenis iš kito įrenginio.

Jei tai pirmasis jūsų iPhone, arba tiesiog norite naujos pradžios, rinkitės Set Up As New Phone ir pradėkite viską nuo nulio.

Android vartotojams dabar tinkamas laikas įjungti Move to iOS programėlę Android telefone, o iPhone įjungti Apps & Data.

Norite prijungti savo el. Pašto vartotoją? Eikite į Settings, Accounts and Passwords. Norite uždrausti programėlėms automatiškai atsinaujinti ir eikvoti bateriją? Eikite į Settings, General, Background App Refresh ir išjunkite pasirinkimą. Norite išsaugoti laiko įvedinėjant duomenis internetu? Eikite į Settings, Safari, Autofill, ir įveskite reikalingus duomenis.

iOS 15 suteikia galimybę atsikratyti nereikalingų standartinių Apple programėlių, todėl pasinaudokite galimybe susitvarkyti telefoną taip, kaip jums patinka.

Mėgaukitės savo naujuoju telefonu, net jei tai senesnis iPhone X, o dėl atsiradusių gedimų kreipkitės toliau esančia nuoroda: https://phonefix.lt/apple-iphone-x-remontas/.

 


Susijusios naujienos:

 • Neveikiančių telefonų supirkimas: kur kreiptis? (2024-03-27)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Telefonai šiandien  mums yra itin reikalingi - daugeliui žmonių būtent telefonas yra tas įrenginys, kurį pirmiausia paimame į rankas, vos tik nubundame. Tačiau verta akcentuoti ir tai, kad neretai nutinka taip, jog dėl vienos ar kitos priežasties, telefonas nebeveikia ir jo nebėra įmanoma suremontuoti arba tiesiog nebenorime to daryti, nes nusprendžiame įsigyti kitą prietaisą. Tačiau tokiu atveju mums svarbu atsakyti į kitą klausimą - o, ką daryti su nebeveikiančiu telefonu? Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių tiesiog jį laiko savo stalčiuje, tačiau verta akcentuoti, kad tai - ne pati geriausia išeitis, kadangi nėra jokios prasmės namuose turėti įrenginių, kurie jums nebegali tarnauti. Taigi, nebeveikiančių telefonų supirkimas yra kur kas geresnis pasirinkimas, nes atsisakę to, kas jums jau nebėra reikalinga, tikrai jausitės kur kas geriau.

  Taigi, belieka tik atsakyti į labai svarbų klausimą - o, kur reikia kreiptis, jei norite atsikratyti nebereikalingu ir nebeveikiančiu telefonu? Gera žinia ta, kad jums ilgai sprendimo ieškoti nereikės - verta paskayti, kad ypač didelę dalis telefono remonto paslaugas teikiančių taisyklų superka ir nebereikalingus, nebenaudojamus ar nebeveikiančius telefonus.

  Taigi, jei turite neveikiantį telefoną ir nenorite jo remontuoti, nebelaukite nei dienos - dar šiandien suraskite erdvę, kuri galėtumėte į parduoti, o vėliau neturksite patys sau padėkoti už tokį sprendimą. Jūs ne tik gausite tam tikrą pinigų sumą, bet ir taip pat neapsikrausite daiktais, kurie jums nebėra reikalingi. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai dažnai telefonai nustoja veikti ir dėl pačių vartotojų kaltės. Taigi, būkite atsakingi ir saugokite savo telefonus, tinkamai juos prižiūrėkite, tokiu būdu padisnite tikimybę, kad telefonas ilgai tarnaus. Daugiau informacijos galite rasti https://www.4in.lt/kompiuteriai-internetas/prietaisai/.

 • Socialinių tinklų įtaka jaunimui (2021-12-03)

  Pastaruoju metu daug diskutuojama apie interneto grėsmes, kurios kenkia mūsų visų gerovei. Internetas suteikia mums daugiau galimybių bendrauti, ieškoti informacijos, praturtėti. Tuo pačiu daugėja žmonių, kaip jiems internetas tampa narkotikais.

 • Telefonų vystymosi istorija (2019-10-29)

  Šiuo metu mobilieji telefonai mums yra tokie įprasti, kad dažnam atrodo, kad jie gyvuoja jau tūkstančius metų. Tačiau taip nėra. Visai neseniai domėjomės knopkiniais telefonais, ne taip ir seniai buvo naudojami laidiniai. Laikai keičiasi, natūralu, kad keičiasi ir telefonai. Juolab, šiais laikais iphone 6 baterijos keitimas reikalingas labai dažnai, tad tai parodo, kad mobilieji naudojami ypač aktyviai.

 • Kokias programėles naudinga turėti savo telefone keliaujant? (2019-09-30)

  Planuojantys keliones dažniausiai nori visą maršrutą perkelti į telefoną. Paprasčiausiai taip kur kas paprasčiau stebėti kelionės vingius, galiausiai, planuoti dienas. Šiuo metu įvariausių programėlių pasirinkimas labai platus, tad kuo jų daugiau telefone – tuo tikresnis būsite, kad apie viską pagalvojote. Šis tinklapis padės kur kas paprasčiau rasti pigius bilietus, o straipsnis – susipažinti su svarbiausiais appsais, kurie palengvins keliones.

 • TOP 6 madingiausios išmaniųjų telefonų aksesuarų tendencijos (2019-04-08)

  Išmanieji telefonai jau seniai tapo nuolatiniais mūsų palydovais, todėl mes kruopščiai ir atidžiai renkamės išmaniojo telefono prekės ženklus atsižvelgdami į mūsų poreikius, reikalavimus, telefono funkcijas bei mados tendencijas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed