Kaip pradėti naudotis nauju iPhone?
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 09 Vasaris 2022 10:55

Paimti į rankas naują telefoną visada džiuginanti akimirka. Nesvarbu, kurį iPhone modelį įsigijote, nustatymai visuose vienodi. Štai kokius nustatymus turite sutvarkyti, kad galėtumėte artimiausius kelis metus džiaugtis nauju telefonu (arba tik vienus, jei neatsiliekate nuo naujovių).

Išsaugokite duomenis senajame telefone

Jei prieš tai naudojote iPhone telefoną, duomenų perkėlimas bus paprastesnis. Paprasčiausias metodas - išsaugoti duomenis iCloud. Eikite į Settings, iCloud, iCloud Backup ir spauskite Back Up Now.

Jei prieš tai naudojote Android telefoną, jums reikės atsisiųsti Move to iOS programėlę iš Googgle Play parduotuvės. iPhone telefone pasirinkite Apps & Data, spauskite Move Data from Android, ir sekite nuorodas abiejų telefonų ekranuose. Šis būdas neperkels visų duomenų, tačiau galite perkelti kontaktus, žinutes, nuotraukas ir vaizdo įrašus, kalendoriaus žymenis, ir el. pašto prisijungimų duomenis.

Naujo iPhone paruošimas

Įdėjus kortelę ir įjungus telefoną, jus pasveikins Apple logotipas ir žodis ,,labas’’ įvairiomis kalbomis. Sekite ekrano nuorodas ir prisijunkite prie Wi-fi, sukurkite šešiaženklį ekrano slaptažodį, Face ID (jeigu yra), Apple ID, ir iCloud prisijungimus. Jūsų taip pat paprašys pasakyti keletą frazių Siri asistentei, kad ji susipažintų su jūsų balsu.

Nors skamba kaip sudėtingas procesas, visa tai tetrunka keletą minučių, be to, nustatymus galite vėliau pakeisti.

Pasirūpinus pagrindais pagaliau galite individualizuoti šį puikų įrenginį, pervedant savo kontaktus, programėles, ir kitus duomenis. Tai gali būti mažiau ar labiau sudėtinga, priklausomai nuo to, ar tai pirmasis jūsų iPhone/iPad, ar ne.

Jei jau naudojotės iPhone, išbandykite Quick Start greičiausiam telefono paruošimui naudojimuisi. Turėkite senąjį įrenginį šalia ir patvirtinkite, kad norite naudoti tą patį Apple ID naująjame įrenginyje.

Kiti būdai - naudojant Restore from iCloud Backup arba Restore from iTunes Backup. Tada įveskite Apple ID ir slaptažodį, ir atsipūskite, kol jūsų telefonas persikraus ir atkurs duomenis iš kito įrenginio.

Jei tai pirmasis jūsų iPhone, arba tiesiog norite naujos pradžios, rinkitės Set Up As New Phone ir pradėkite viską nuo nulio.

Android vartotojams dabar tinkamas laikas įjungti Move to iOS programėlę Android telefone, o iPhone įjungti Apps & Data.

Norite prijungti savo el. Pašto vartotoją? Eikite į Settings, Accounts and Passwords. Norite uždrausti programėlėms automatiškai atsinaujinti ir eikvoti bateriją? Eikite į Settings, General, Background App Refresh ir išjunkite pasirinkimą. Norite išsaugoti laiko įvedinėjant duomenis internetu? Eikite į Settings, Safari, Autofill, ir įveskite reikalingus duomenis.

iOS 15 suteikia galimybę atsikratyti nereikalingų standartinių Apple programėlių, todėl pasinaudokite galimybe susitvarkyti telefoną taip, kaip jums patinka.

Mėgaukitės savo naujuoju telefonu, net jei tai senesnis iPhone X, o dėl atsiradusių gedimų kreipkitės toliau esančia nuoroda: https://phonefix.lt/apple-iphone-x-remontas/.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed