„L'Oréal“ pristato virtualios realybės makiažo programėlę
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 15 Birželis 2015 07:28

„L’Oréal Baltic“ Lietuvoje pristatė naujausią savo technologinį kūrinį – pirmąją virtualios realybės makiažo programėlę MAKEUP GENIUS. Šis simuliatorius leidžia vartotojams virtualiai išbandyti daugiau nei šimtą skirtingų makiažo įvaizdžių ir naujausius „L’Oréal“ gaminius. Tereikia turėti išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir jis taps virtualios realybės veidrodžiu.

„L'Oréal Paris“ MAKEUP GENIUS pakeis iki šiol grožio rinkoje nusistovėjusias taisykles. Pirmosios tokios inovatyvios programėlės užuomazgos prasidėjo Holivudo filmų montažo studijose, įskaitant ir Oskaro statulėlę laimėjusį filmą „Keista Bendžamino Batono istorija“, bei remiantis 3D vaizdo žaidimų kūrėjų patirtimi. Programėlėje veikianti technologija pareikalavo 10 metų tyrimų.

Nors prieš tai grožio rinkoje jau veikė įvairios makiažui skirtos programos, tačiau jos visos apdorodavo tik statinę nuotrauką. Tuo tarpu MAKEUP GENIUS realiu laiku virtualiai pritaiko makiažą vartotojui, naudodama modernias veido atpažinimo technologijas. Taip net sukiojant galvą makiažas išliks vietoje – tarsi jis iš tikrųjų būtų ant veido. Kitose šalyse vos pristatyta programėlė jau buvo išbandyta daugiau nei 11 milijonų vartotojų. L'Oréal makiažo priemonių asortimentas bus nuolat atnaujinimas.

Technologija yra paremta algoritmu, kuris fiksuoja 64 pagrindinius taškus vartotojo veide ir pagal tai, atsižvelgdama į maždaug 100 galimų skirtingų mimikų, preciziškai tiksliai uždeda makiažą ant veido. Be to, programėlė gali laisvai prisitaikyti prie skirtingų veido struktūrų, nepaisant rasės, bei veikti esant net 400 skirtingų apšvietimo scenarijų.

„Suprasdami vartotojų lūkesčius ir pritaikydami pažangias technologijas, skirtas veido išraiškų stebėsenai bei fiksavimui, sugebėjome apskaičiuoti gana tikslų algoritmą. Jis leidžia, naudojantis tik telefono kamera, akimirksniu generuoti realistiškas spalvas“, – sakė Guive Balooch, „L'Oréal Paris“ Mokslinių tyrimų ir inovacijų Grožio Inkubatoriaus direktorius.

Besirinkdamos makiažo priemones moterys dažnai išbando jų spalvą ant savo rankų odos, tačiau MAKEUP GENIUS leis tai tiesiog užmiršti. Programėlė leis realiu laiku virtualiai išbandyti makiažo priemones tiesiai ant savo veido, matant skirtingus atspalvius bei spalvas.

Jei gautas rezultatas tenkina, galima iškart pasidaryti ir išsaugoti nuotrauką su makiažu, tuomet tiesiog toje pačioje programėlėje pasidalinti atvaizdu su draugais ar ant savo sienos socialiniuose tinkluose.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed