„L'Oréal“ pristato virtualios realybės makiažo programėlę
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 15 Birželis 2015 07:28

„L’Oréal Baltic“ Lietuvoje pristatė naujausią savo technologinį kūrinį – pirmąją virtualios realybės makiažo programėlę MAKEUP GENIUS. Šis simuliatorius leidžia vartotojams virtualiai išbandyti daugiau nei šimtą skirtingų makiažo įvaizdžių ir naujausius „L’Oréal“ gaminius. Tereikia turėti išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir jis taps virtualios realybės veidrodžiu.

„L'Oréal Paris“ MAKEUP GENIUS pakeis iki šiol grožio rinkoje nusistovėjusias taisykles. Pirmosios tokios inovatyvios programėlės užuomazgos prasidėjo Holivudo filmų montažo studijose, įskaitant ir Oskaro statulėlę laimėjusį filmą „Keista Bendžamino Batono istorija“, bei remiantis 3D vaizdo žaidimų kūrėjų patirtimi. Programėlėje veikianti technologija pareikalavo 10 metų tyrimų.

Nors prieš tai grožio rinkoje jau veikė įvairios makiažui skirtos programos, tačiau jos visos apdorodavo tik statinę nuotrauką. Tuo tarpu MAKEUP GENIUS realiu laiku virtualiai pritaiko makiažą vartotojui, naudodama modernias veido atpažinimo technologijas. Taip net sukiojant galvą makiažas išliks vietoje – tarsi jis iš tikrųjų būtų ant veido. Kitose šalyse vos pristatyta programėlė jau buvo išbandyta daugiau nei 11 milijonų vartotojų. L'Oréal makiažo priemonių asortimentas bus nuolat atnaujinimas.

Technologija yra paremta algoritmu, kuris fiksuoja 64 pagrindinius taškus vartotojo veide ir pagal tai, atsižvelgdama į maždaug 100 galimų skirtingų mimikų, preciziškai tiksliai uždeda makiažą ant veido. Be to, programėlė gali laisvai prisitaikyti prie skirtingų veido struktūrų, nepaisant rasės, bei veikti esant net 400 skirtingų apšvietimo scenarijų.

„Suprasdami vartotojų lūkesčius ir pritaikydami pažangias technologijas, skirtas veido išraiškų stebėsenai bei fiksavimui, sugebėjome apskaičiuoti gana tikslų algoritmą. Jis leidžia, naudojantis tik telefono kamera, akimirksniu generuoti realistiškas spalvas“, – sakė Guive Balooch, „L'Oréal Paris“ Mokslinių tyrimų ir inovacijų Grožio Inkubatoriaus direktorius.

Besirinkdamos makiažo priemones moterys dažnai išbando jų spalvą ant savo rankų odos, tačiau MAKEUP GENIUS leis tai tiesiog užmiršti. Programėlė leis realiu laiku virtualiai išbandyti makiažo priemones tiesiai ant savo veido, matant skirtingus atspalvius bei spalvas.

Jei gautas rezultatas tenkina, galima iškart pasidaryti ir išsaugoti nuotrauką su makiažu, tuomet tiesiog toje pačioje programėlėje pasidalinti atvaizdu su draugais ar ant savo sienos socialiniuose tinkluose.

 


Susijusios naujienos:

 • Neveikiančių telefonų supirkimas: kur kreiptis? (2024-03-27)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Telefonai šiandien  mums yra itin reikalingi - daugeliui žmonių būtent telefonas yra tas įrenginys, kurį pirmiausia paimame į rankas, vos tik nubundame. Tačiau verta akcentuoti ir tai, kad neretai nutinka taip, jog dėl vienos ar kitos priežasties, telefonas nebeveikia ir jo nebėra įmanoma suremontuoti arba tiesiog nebenorime to daryti, nes nusprendžiame įsigyti kitą prietaisą. Tačiau tokiu atveju mums svarbu atsakyti į kitą klausimą - o, ką daryti su nebeveikiančiu telefonu? Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių tiesiog jį laiko savo stalčiuje, tačiau verta akcentuoti, kad tai - ne pati geriausia išeitis, kadangi nėra jokios prasmės namuose turėti įrenginių, kurie jums nebegali tarnauti. Taigi, nebeveikiančių telefonų supirkimas yra kur kas geresnis pasirinkimas, nes atsisakę to, kas jums jau nebėra reikalinga, tikrai jausitės kur kas geriau.

  Taigi, belieka tik atsakyti į labai svarbų klausimą - o, kur reikia kreiptis, jei norite atsikratyti nebereikalingu ir nebeveikiančiu telefonu? Gera žinia ta, kad jums ilgai sprendimo ieškoti nereikės - verta paskayti, kad ypač didelę dalis telefono remonto paslaugas teikiančių taisyklų superka ir nebereikalingus, nebenaudojamus ar nebeveikiančius telefonus.

  Taigi, jei turite neveikiantį telefoną ir nenorite jo remontuoti, nebelaukite nei dienos - dar šiandien suraskite erdvę, kuri galėtumėte į parduoti, o vėliau neturksite patys sau padėkoti už tokį sprendimą. Jūs ne tik gausite tam tikrą pinigų sumą, bet ir taip pat neapsikrausite daiktais, kurie jums nebėra reikalingi. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai dažnai telefonai nustoja veikti ir dėl pačių vartotojų kaltės. Taigi, būkite atsakingi ir saugokite savo telefonus, tinkamai juos prižiūrėkite, tokiu būdu padisnite tikimybę, kad telefonas ilgai tarnaus. Daugiau informacijos galite rasti https://www.4in.lt/kompiuteriai-internetas/prietaisai/.

 • Socialinių tinklų įtaka jaunimui (2021-12-03)

  Pastaruoju metu daug diskutuojama apie interneto grėsmes, kurios kenkia mūsų visų gerovei. Internetas suteikia mums daugiau galimybių bendrauti, ieškoti informacijos, praturtėti. Tuo pačiu daugėja žmonių, kaip jiems internetas tampa narkotikais.

 • Telefonų vystymosi istorija (2019-10-29)

  Šiuo metu mobilieji telefonai mums yra tokie įprasti, kad dažnam atrodo, kad jie gyvuoja jau tūkstančius metų. Tačiau taip nėra. Visai neseniai domėjomės knopkiniais telefonais, ne taip ir seniai buvo naudojami laidiniai. Laikai keičiasi, natūralu, kad keičiasi ir telefonai. Juolab, šiais laikais iphone 6 baterijos keitimas reikalingas labai dažnai, tad tai parodo, kad mobilieji naudojami ypač aktyviai.

 • Kokias programėles naudinga turėti savo telefone keliaujant? (2019-09-30)

  Planuojantys keliones dažniausiai nori visą maršrutą perkelti į telefoną. Paprasčiausiai taip kur kas paprasčiau stebėti kelionės vingius, galiausiai, planuoti dienas. Šiuo metu įvariausių programėlių pasirinkimas labai platus, tad kuo jų daugiau telefone – tuo tikresnis būsite, kad apie viską pagalvojote. Šis tinklapis padės kur kas paprasčiau rasti pigius bilietus, o straipsnis – susipažinti su svarbiausiais appsais, kurie palengvins keliones.

 • TOP 6 madingiausios išmaniųjų telefonų aksesuarų tendencijos (2019-04-08)

  Išmanieji telefonai jau seniai tapo nuolatiniais mūsų palydovais, todėl mes kruopščiai ir atidžiai renkamės išmaniojo telefono prekės ženklus atsižvelgdami į mūsų poreikius, reikalavimus, telefono funkcijas bei mados tendencijas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed