„Microsoft“ Lietuvoje atidaro „Windows Phone“ programėlių parduotuvę
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 28 Vasaris 2012 11:30

Šiuo metu Barselonoje vykstančiame pasauliniame telekomunikacijų kongrese „Microsoft“ pranešė dar 23 šalyse atidaranti parduotuves, kuriose bus galima įsigyti „Windows Phone“ išmaniųjų telefonų vartotojams skirtas programėles. Galimybę įsigyti „Windows Phone“ aplikacijas kartu su išmaniųjų vartotojais Lietuvoje, turės ir Bahreino, Bulgarijos, Kinijos, Kosta Rikos, Kroatijos, Estijos, Islandijos, Irako, Izraelio, Kazachstano, Latvijos, Kataro, Rumunijos, Saudo Arabijos, Slovakijos, Slovėnijos, Tailando, Turkijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Venesuelos ir Vietnamo gyventojams.

Šis „Windows Phone“ išmaniųjų telefonų rinkos išplėtimas suteikia naujų galimybių ne tik vartotojams, bet ir mobiliųjų aplikacijų kūrėjams. Nuo šiol smarkiai padidėja jų galimybės pardavinėti savo sukurtas programėles kitų valstybių gyventojams. Lietuvoje taip pat jau kelios dešimtys programuotojų kuria naujas aplikacijas „Windows Phone“ išmaniesiems telefonams.

Planuojama, kad vien šiais metais „Windows Phone“ išmaniųjų telefonų naudojimo geografija pasipildys 28 naujomis šalimis ir iš viso apims 63 pasaulio valstybes. Paskaičiuota, kad šis rinkos išplėtimas padidins „Windows Phone“ išmaniųjų telefonų vartotojų rinką apie 60 procentų.
Taip pat pranešama, kad mobiliųjų aplikacijų kūrėjams „Microsoft“ pristatė naujus programavimo įrankius, suderintus su „Windows Phone“ operacinės sistemos atnaujinimais, tad programuotojai galės parengti ir išbandyti programėles dar prieš pristatant jas naujoms rinkoms.

Pranešimas žiniasklaidai

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed