„Nokia“ iš tiesų ruošia „Meltami“
Mobilusis pasaulis
Šeštadienis, 10 kovas 2012 16:09

Suomijos telefonų gamintojas „Nokia“ tikriausiai ši tiesų kuria operacinę sistemą „Meltami“, kuri pakeis nelanksčią „Series 40“. Tai „Reuters“ naujienų agentūrai pranešė šaltiniai bendrovės viduje, kurie teigia, kad tokiu būdu „Nokia“ sieks efektyviau konkuruoti su pigiausiais „Android“ išmaniaisiais telefonais.


„Series 40“ yra programinė įranga diegiama į paprastus telefonus, tačiau jų pardavimai pingant išmaniesiems telefonams po truputį pradeda smukti. „Meltami“ OS turės būti lankstesnė ir suteikti daugiau galimybių paprastų telefonų savininkams neaukojant baterijos tarnavimo laiko bei nedidinant prietaisų kainos. Reikalavimai techniniai įrangai neturėtų pasiekti išmaniųjų telefonų lygio, tačiau suteiks jiems prilygstantį naudojimosi pojūtį.

Pernai „Nokia“ įsigijo bendrovę „Smarterphone“, kuri dirba kurdama paprastų telefonų programinę įrangą, kurios funkcionalumas turi siekti išmaniųjų telefonų turimą. „Mobile World Congress“ parodoje tinklalapio „Slash Gear“ kalbintas „Nokia“ išmaniųjų įrenginių padalinio vadovas Ilari Nurmi teigė, kad „Smarterphone“ įsigijimas buvo reikalingas siekiant gauti priėjimą prie žinių ir talentingo žmogiškojo kapitalo.

Paprasti telefonai su „Series 40“ programine įranga šiuo metu yra labiausiai perkami įrenginiai iš „Nokia“, o gruodžio mėnesį bendrovė paskelbė, kad jų pardavimai iš viso viršijo 1,5 mlrd. vienetų. „Symbian“ OS išmaniųjų telefonų pardavimai, kaip skelbdama 2011 metų paskutinio ketvirčio finansinius rezultatus teigė „Nokia“, krenta greičiau nei buvo tikimasi, o „Windows Phone“ OS įrenginių dar nėra išleista pakankamai daug, o ir jų kaina yra didesnė nei pigiausių konkurentų. Būtent dėl šių priežasčių „Nokia“ bendrovei paprastų telefonų pardavimai bent šiuo metu ir labai svarbūs.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Neveikiančių telefonų supirkimas: kur kreiptis? (2024-03-27)

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Telefonai šiandien  mums yra itin reikalingi - daugeliui žmonių būtent telefonas yra tas įrenginys, kurį pirmiausia paimame į rankas, vos tik nubundame. Tačiau verta akcentuoti ir tai, kad neretai nutinka taip, jog dėl vienos ar kitos priežasties, telefonas nebeveikia ir jo nebėra įmanoma suremontuoti arba tiesiog nebenorime to daryti, nes nusprendžiame įsigyti kitą prietaisą. Tačiau tokiu atveju mums svarbu atsakyti į kitą klausimą - o, ką daryti su nebeveikiančiu telefonu? Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių tiesiog jį laiko savo stalčiuje, tačiau verta akcentuoti, kad tai - ne pati geriausia išeitis, kadangi nėra jokios prasmės namuose turėti įrenginių, kurie jums nebegali tarnauti. Taigi, nebeveikiančių telefonų supirkimas yra kur kas geresnis pasirinkimas, nes atsisakę to, kas jums jau nebėra reikalinga, tikrai jausitės kur kas geriau.

  Taigi, belieka tik atsakyti į labai svarbų klausimą - o, kur reikia kreiptis, jei norite atsikratyti nebereikalingu ir nebeveikiančiu telefonu? Gera žinia ta, kad jums ilgai sprendimo ieškoti nereikės - verta paskayti, kad ypač didelę dalis telefono remonto paslaugas teikiančių taisyklų superka ir nebereikalingus, nebenaudojamus ar nebeveikiančius telefonus.

  Taigi, jei turite neveikiantį telefoną ir nenorite jo remontuoti, nebelaukite nei dienos - dar šiandien suraskite erdvę, kuri galėtumėte į parduoti, o vėliau neturksite patys sau padėkoti už tokį sprendimą. Jūs ne tik gausite tam tikrą pinigų sumą, bet ir taip pat neapsikrausite daiktais, kurie jums nebėra reikalingi. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad labai dažnai telefonai nustoja veikti ir dėl pačių vartotojų kaltės. Taigi, būkite atsakingi ir saugokite savo telefonus, tinkamai juos prižiūrėkite, tokiu būdu padisnite tikimybę, kad telefonas ilgai tarnaus. Daugiau informacijos galite rasti https://www.4in.lt/kompiuteriai-internetas/prietaisai/.

 • Socialinių tinklų įtaka jaunimui (2021-12-03)

  Pastaruoju metu daug diskutuojama apie interneto grėsmes, kurios kenkia mūsų visų gerovei. Internetas suteikia mums daugiau galimybių bendrauti, ieškoti informacijos, praturtėti. Tuo pačiu daugėja žmonių, kaip jiems internetas tampa narkotikais.

 • Telefonų vystymosi istorija (2019-10-29)

  Šiuo metu mobilieji telefonai mums yra tokie įprasti, kad dažnam atrodo, kad jie gyvuoja jau tūkstančius metų. Tačiau taip nėra. Visai neseniai domėjomės knopkiniais telefonais, ne taip ir seniai buvo naudojami laidiniai. Laikai keičiasi, natūralu, kad keičiasi ir telefonai. Juolab, šiais laikais iphone 6 baterijos keitimas reikalingas labai dažnai, tad tai parodo, kad mobilieji naudojami ypač aktyviai.

 • Kokias programėles naudinga turėti savo telefone keliaujant? (2019-09-30)

  Planuojantys keliones dažniausiai nori visą maršrutą perkelti į telefoną. Paprasčiausiai taip kur kas paprasčiau stebėti kelionės vingius, galiausiai, planuoti dienas. Šiuo metu įvariausių programėlių pasirinkimas labai platus, tad kuo jų daugiau telefone – tuo tikresnis būsite, kad apie viską pagalvojote. Šis tinklapis padės kur kas paprasčiau rasti pigius bilietus, o straipsnis – susipažinti su svarbiausiais appsais, kurie palengvins keliones.

 • TOP 6 madingiausios išmaniųjų telefonų aksesuarų tendencijos (2019-04-08)

  Išmanieji telefonai jau seniai tapo nuolatiniais mūsų palydovais, todėl mes kruopščiai ir atidžiai renkamės išmaniojo telefono prekės ženklus atsižvelgdami į mūsų poreikius, reikalavimus, telefono funkcijas bei mados tendencijas.


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed