„Nokia“ iš tiesų ruošia „Meltami“
Mobilusis pasaulis
Šeštadienis, 10 kovas 2012 16:09

Suomijos telefonų gamintojas „Nokia“ tikriausiai ši tiesų kuria operacinę sistemą „Meltami“, kuri pakeis nelanksčią „Series 40“. Tai „Reuters“ naujienų agentūrai pranešė šaltiniai bendrovės viduje, kurie teigia, kad tokiu būdu „Nokia“ sieks efektyviau konkuruoti su pigiausiais „Android“ išmaniaisiais telefonais.


„Series 40“ yra programinė įranga diegiama į paprastus telefonus, tačiau jų pardavimai pingant išmaniesiems telefonams po truputį pradeda smukti. „Meltami“ OS turės būti lankstesnė ir suteikti daugiau galimybių paprastų telefonų savininkams neaukojant baterijos tarnavimo laiko bei nedidinant prietaisų kainos. Reikalavimai techniniai įrangai neturėtų pasiekti išmaniųjų telefonų lygio, tačiau suteiks jiems prilygstantį naudojimosi pojūtį.

Pernai „Nokia“ įsigijo bendrovę „Smarterphone“, kuri dirba kurdama paprastų telefonų programinę įrangą, kurios funkcionalumas turi siekti išmaniųjų telefonų turimą. „Mobile World Congress“ parodoje tinklalapio „Slash Gear“ kalbintas „Nokia“ išmaniųjų įrenginių padalinio vadovas Ilari Nurmi teigė, kad „Smarterphone“ įsigijimas buvo reikalingas siekiant gauti priėjimą prie žinių ir talentingo žmogiškojo kapitalo.

Paprasti telefonai su „Series 40“ programine įranga šiuo metu yra labiausiai perkami įrenginiai iš „Nokia“, o gruodžio mėnesį bendrovė paskelbė, kad jų pardavimai iš viso viršijo 1,5 mlrd. vienetų. „Symbian“ OS išmaniųjų telefonų pardavimai, kaip skelbdama 2011 metų paskutinio ketvirčio finansinius rezultatus teigė „Nokia“, krenta greičiau nei buvo tikimasi, o „Windows Phone“ OS įrenginių dar nėra išleista pakankamai daug, o ir jų kaina yra didesnė nei pigiausių konkurentų. Būtent dėl šių priežasčių „Nokia“ bendrovei paprastų telefonų pardavimai bent šiuo metu ir labai svarbūs.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed