Mobilusis pasaulis
„Microsoft“ parodė naujus sumaniuosius telefonus su „Windows Phone 7.1 Mango“
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 15 Liepa 2011 01:47

Liepos 10 dieną Los Andžele prasidėjusioje konferencijoje „Worldwide Developer Conference 2011“ kompanija „Microsoft“ pademonstravo naujus įrenginius valdomus operacinės sistemos „Windows Phone 7.1 Mango“.

Konferencijoje buvo pristatyti „Acer“, Fujitsu“, ZTE ir „Samsung“ sumanieji telefonai.

 
Lietuvoje sutriko „Tele2“ ryšys
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 15 Liepa 2011 01:42

Ketvirtadienio popietę dėl elektros sistemų gedimo Latvijoje sutriko „Tele2“ ryšys Baltijos šalyse. Nesklandumų patyrė ir vartotojai Lietuvoje.

Apie sutrikimus 15min.lt pranešę skaitytojai teigė, jog negali naudotis „Pildyk“ paslaugomis – skambinti, rašyti SMS žinučių.

 
Kinas sukonstravo savadarbį „iPad 3“ su „Windows XP“ operacine sistema
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 15 Liepa 2011 01:36
Vartotojų noras turėti savo planšetinį kompiuterį su lietimui jautriu ekranu ir „Apple“ logotipu yra didžiulis. Tai įrodo milžiniški „iPad“ planšetinių kompiuterių pardavimai. Kinijoje šiais prietaisais taip pat prekiaujama, tačiau juos gali įpirkti ne visi. Todėl kai kurie griebiasi desperatiškų priemonių.
 
Kas trečias „iPhone“ vartotojas mano, kad šis telefonas palaiko 4G ryšį
Mobilusis pasaulis
Ketvirtadienis, 14 Liepa 2011 17:26

„Apple“ dar neišleido išmaniojo telefono, kuris palaikytų 4G ryšį, tačiau trečdalis išmaniųjų telefonų „iPhone“ vartotojų mano, kad jų turimas įrenginys šią technologiją palaiko.

Naujausias „Apple“ išmanusis telefonas, pristatytas prieš metus, vadinasi „iPhone 4“, tačiau jis nepalaiko LTE (angl. long term evolution) technologija paremto 4G ryšio.

 
„Samsung Nexus S“ bus naudojamas NASA vykdomuose kosmoso tyrimuose
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 13 Liepa 2011 15:06

„Samsung“ ir „Google“ sukurtas telefonas „Nexus S“ bus naudojamas paskutiniame NASA daugkartinio naudojimo kosminio laivo „Atlantis“ skrydyje. Jis bus diegiamas nedideliuose laisvai judančiuose palydovuose SPHERES („Synchronized Position Hold, Engage, Reorient, Experimental Satellites“) ir užtikrins kokybiškesnį ryšį tarp Žemės ir kosmoso erdvės, praplės techninių galimybių ribas.

 
Mėgstamiausi įžymybių telefonų modeliai
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 12 Liepa 2011 17:21
Įžymybių gerbėjai nori žinoti visas savo pamėgtų žvaigždžių asmeninio gyvenimo smulkmenas: nuo to, ką jie valgo pusryčiams, iki paskutinio romano subtilybių.

Todėl daugeliui turbūt bus įdomu sužinoti, kokiais telefonais naudojasi jų dievaičiai, – rašo businessinsider.com.

 
Samsung Wave 725 bus su naujausia Bada versija
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 12 Liepa 2011 17:18

Vakar internete pasirodė infomarcija, jog „Samsung“ ruošiasi pristatyti naują telefono modelį su naujausia „Bada“ operacinės sistemos versija – 2.0. Pats modelis turėtų vadintis „Wave 725“. Informacija apie naująjį telefono modelį pasirodė „Samsung“ kompanijos „Bada 2.0“ platformos programų kūrimo įrankiuose (angl. „Software Development Kit“). Taip pat ten buvo pažymėta, jog naujasis modelis turėtų pasirodyti šių metų rugsėjo mėnesį.

 
TNS: internetą mobiliajame telefone naudoja kas dešimtas lietuvis
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 12 Liepa 2011 17:14

Žiniasklaidos ir rinkos tyrimų bendrovės „TNS LT“ duomenimis, prisijungiančiųjų prie interneto per mobilųjį telefoną skaičius per metus išaugo 5 procentiniais punktais ir sudaro 14 proc. visų 15-74 metų amžiaus Lietuvos gyventojų, kurie naudojasi internetu. Mobiliuosius telefonus turi 94 proc. 15-74 metų amžiaus gyventojų, o juose internete naršo beveik kas dešimtas – 9 proc.

 
Koncepcinis Nokia N10 telefono modelis su trimis operacinėmis sistemomis
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 11 Liepa 2011 17:21

Dar visai neseniai „Nokia“ kompanija pristatė „Nokia N9“ išmanųjį telefoną su „MeeGo“ operacine sistema ir labai greitai pareiškė, kad tai bus pirmas ir paskutinis bendrovės telefonas naudojantis šią platformą. Visgi, dauguma „Nokia“ gerbėjų palankiai sutiko naująjį bendrovės produktą bei norėtų, kad ši telefonų serija būtų tęsiama ir toliau.

 
„Google Maps" telefonuose veikia ir „off-line" režimu
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 11 Liepa 2011 09:44

„Android" operacinės sistemos valdomiems išmaniesiems telefonams skirtuose „Google Maps“  skaitmeniniuose žemėlapiuose įdiegta darbo neprisijungus prie interneto („off-line") funkcija, pranešė „Google“.

 
„LG Optimus 3D“ vartotojams – populiarūs kompanijos „Gameloft“ žaidimai
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 08 Liepa 2011 14:32
Viena pirmaujančių pasaulio mobiliųjų komunikacijų gamintojų ir technologijų novatorių „LG Electronics“ (LG) pranešė žengianti į nešiojamųjų žaidimų įrenginių rinką. Naujajame savo telefone „LG Optimus 3D“ bendrovė pasiūlys septyniolika stereoskopinių 3D (S-3D) žaidimų.
 
Analitikai: „Apple“ rugsėjui ruošia du naujus „iPhone“ modelius
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 08 Liepa 2011 00:36
Tikriausiai daugelis girdėjote spėjimus, jog „iPhone 5“ turėtų pasirodyti jau šį rugsėjį. Tačiau rinkoje pasirodė gandų, jog iš tiesų „Apple“ šiam rudeniui ruošia net du naujus šios populiarios serijos modelius.
 
Kompiuterių slaptažodžius pakeis „greitažodžiai"?
Mobilusis pasaulis
Penktadienis, 08 Liepa 2011 00:33
Nuo pat masinės asmeninių kompiuterių gamybos ir komercinio interneto pradžios asmeninius vartotojų duomenis buvo bandoma apsaugoti slaptažodžiais. Nors tai tikrai nėra pats geriausias sprendimas, vis dėlto jo alternatyvos – biometriniai davikliai, nuskaitantys vartotojo pirštų atspaudus, išorinės mikroschemos ir įvairūs prieigos kontroliavimo raktai buvo dar nepatogesni, rašo „Newsweek".
 
„Nokia“ mažina sumaniųjų telefonų kainas Europoje
Mobilusis pasaulis
Trečiadienis, 06 Liepa 2011 23:51
Norėdama padidinti savo rinkos dalį, „Nokia“ mažina „smarftonų“ kainas Europoje. Skelbiama, kad sumažintos praktiškai visų „Nokia“ sumaniųjų telefonų kainos.
 
LG į Lietuvą atveš jaunimui skirtą mobilųjį telefoną (video)
Mobilusis pasaulis
Antradienis, 05 Liepa 2011 16:36
Bendrovė  „LG Electronics“ (LG) pranešė liepos mėnesį Lietuvoje pristatysianti mobilųjį telefoną „LG T505“, pritaikytą jaunų žmonių poreikiams ir, pasak gamintojų, turintį visas jaunimui svarbias funkcijas.
 
HTC Eternity – pirmasis kompanijos telefonas su Mango atnaujinimu?
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 04 Liepa 2011 01:10
Jau gana ilgas laikas iš Taivano kompanijos „HTC“ stovyklos negirdime jokių naujienų, tačiau panašu, kad bendrovė žada grįžti su trenksmu. Kaip praneša GSMArena.com, „HTC“ šiuo metu ruošia naują išmanųjį telefoną, kuris turės ne tik didžiulį 4,7 colių „Super LCD“ ekraną, bet naudos ir naujausią „Windows Phone 7“ operacinės sistemos versiją „Mango“.
 
Sony Ericsson Ape – naujoviškas ir galingas koncepcinis modelis
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 04 Liepa 2011 01:05
Prieš keletą dienų, tinklapis Concept-Phones, pranešė apie naująjį koncepcinį telefono modelį, kurį sukūrė Frankas Tobijas (Frank Tobias). Pastarasis įrenginys turėtų vadintis „Sony Ericsson Ape“ ir priklausytų „Xperia“ modelių serijai. Įdomu tai, jog jame veiktų „Android 3.0 Honeycomb“ operacinė sistema.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed