It Naujienos

Pristatyta bandomoji „Skype“ versija „Windows Phone“ telefonams
Programinė įranga
Pirmadienis, 27 Vasaris 2012 20:38

Šiuo metu Barselonoje vykstančiame pasauliniame telekomunikacijų kongrese „MobileWorldCongress“ „Microsoft“ pristatė bandomąją pokalbių programos„Skype“ versiją išmaniesiems telefonams su „Windows Phone“ operacine sistema. Galutinė programos versija „Windows Marketplace“ programėlių parduotuvę pasieks balandžio mėnesį.

 
Televizijos GALA videonuomoje – kino juosta „Tadas Blinda. Pradžia“ HD formatu
Audio-Video
Pirmadienis, 27 Vasaris 2012 15:33

Didžiausios Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėjos TEO teikiamų paslaugų „Interaktyvioji GALA“ klientai nuo penktadienio savo namuose galės išvysti itin didelio žiūrovų dėmesio sulaukusią kino juostą „Tadas Blinda. Pradžia“.

Televizijos GALA videonuomoje filmą bus galima peržiūrėti raiškiuoju (angl. high definition – HD) formatu.

 
Elektrinė riedlentė kitaip (video)
Technologijos
Pirmadienis, 27 Vasaris 2012 15:30

Elektrinės riedlentės – toli gražu ne naujausias išradimas. Tradicinis tokių transporto priemonių atributas – rankose laikomas valdymo pultelis. Tačiau Kalifornijoje įsikūrusi bendrovė „Zboard“ elektroninę riedlentę patobulino taip, kad dabar elektrines riedlentes galima valdyti klasikiniu būdu – kojomis bei paskirstant kūno svorį.

 
Apie reklamos rinką internete – suprantamai ir aiškiai
Interneto Gidas
Pirmadienis, 27 Vasaris 2012 15:27

Kiekvieną mėnesį internetu naudojasi beveik 2 milijonai Lietuvos gyventojų (Gemius tyrimas, 2012 01 mėn.), Lietuva yra 6-oje vietoje pasaulyje ir 1-oje vietoje Europoje pagal interneto spartą, mūsų šalyje yra užregistruota virš 140 tūkst. skirtingų adresų su .lt galūne. Tačiau pagal internetinei reklamai skiriamus biudžetus (skaičiuojant biudžeto dalį vienam gyventojui) vis dar esame vieni paskutinių Europoje.

 
„Samsung“ naujienos: patobulintos planšetės, telefonas su projektoriumi ir dvigubai didesnis „Galaxy Note“
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 27 Vasaris 2012 13:00

Kompanija „Samsung“ Barselonoje vykstančiai konferencijai „Mobile World Congress“ (MWC) parengė nemažai naujienų, dalis jų buvo paviešinta jau savaitgalį. Tai – planšetiniai kompiuteriai „Galaxy Tab 2“, išmanusis telefonas su projektoriumi „Samsung Galaxy Beam“ ir 10 colių įstrižainės „Galaxy Note“ – įrenginys, kurį galima valdyti ne tik pirštais, bet ir specialiu pieštuku.

 
„Savižudė avis“ lietuviams atnešė populiarumo, bet ne pinigų
Žaidimai
Pirmadienis, 27 Vasaris 2012 12:58

Lietuvių sukurtas žaidimas „Suicide Sheep“ (liet. „Savižudė avis“), kurio užduotis yra išgelbėti užminuotą avį, sudomino šimtus tūkstančių žaidėjų visame pasaulyje. Nors iš populiarumo neuždirbo, žaidimo kūrėjai nesielvartauja. Jiems svarbiau – įgyta patirtis.

Savižudės avies gelbėjimo operacija – vaikiškai paprasta, bet įtraukianti. Pirato užminuota avis paleidžiama į lauką, pilną šieno kupetų. Vartant šį lauką reikia nuvesti avį pas išminuotoją, kol prie jos pritvirtinta bomba nesprogo. Kuo aukštesnis lygis, tuo daugiau kupetų ir kitų kliūčių.

 
Namą pastatys 3D spausdintuvas (video)
Technologijos
Pirmadienis, 27 Vasaris 2012 12:53

Kaip pasistatyti savo svajonių namą? Suprojektuokite jį patys arba padedami architekto, o galutinį CAD failą pasiųskite į specialų 3D spausdintuvą, kuris atliks reikiamus statybos darbus.

Vis labiau populiarėjančiais 3D spausdintuvais, kurių gamintojai jau sugebėjo sumažinti juos taip, kad tilptų ant darbo stalo, galima pasigaminti ne tik šachmatų figūrėles, žaislus, papuošalus ar kitus palyginti nedidelius daiktus. 

 
Atsargiai! Programėlėmis gali būti sekami pokalbiai ir žinutės
Mobilusis pasaulis
Pirmadienis, 27 Vasaris 2012 12:47

Įmonės naudoja nemokamas programėles (aplikacijas) išmaniesiems telefonams, kad sektų vartotojų trumpąsias žinutes, pokalbius ir net būvimo vietą.

Sutikdami su retai skaitomomis sąlygomis, išmaniųjų telefonų savininkai dažnai duoda leidimą apie juos rinkti privačią informaciją, įspėja „Daily Mail“.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Kitas > Paskutinis >>
Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed