Programinė įranga
„Microsoft“ išleidžia „Internet Explorer 8“
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 19 kovas 2009 15:18
„Microsoft“ pranešė, kad vartotojai šiandien galės parsisiųsti naujausią jos interneto naršyklės versiją, skelbia „CNet“.
Bendrovės teigimu, „Internet Explorer 8“ (IE8) dar labiau pagerins suderinamumą su WWW standartais, pasiūlys efektyvesnes saugumo priemones ir didesnį našumą.
 
„Safari“ naršyklė „pasidavė“ profesionaliam hakeriui per 10 sekundžių
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 19 kovas 2009 12:29
Čarlis Milleris, kompanijos „Independent Security Evaluators“ saugumo specialistas, eilinį kartą nugalėjo hakerių rungtyje „Pwn2Own“, kuri vyko konferencijoje „CanSecWest“.
Šiais metais „Pwn2Own“ dalyviams reikėjo „nulaužti“ „Internet Explorer 8“, „Firefox“ ir „Chrome“ naršykles, įdiegtas į „Sony Vaio“ nešiojamąjį kompiuterį su operacine sistema „Windows 7“, o taip pat „Safari“ ir „Firefox“ naršykles, įdiegtas į „Macbook“ su „Mac OS X“ operacine sistema. Pagal varžybų taisykles, ataka turi būti atliekama pro nežinoma „skylę“, o iš aukos nereikalaujama jokių veiksmų, išskyrus paspaudimą ant nuorodos.
 
Pasirodė nauja „Google Chrome“ beta versija
Programinė įranga
Ketvirtadienis, 19 kovas 2009 12:07
Kompanija „Google“ pristatė naują greitai populiarėjančios naršyklės „Chorome“ beta versiją. Pagrindinė jos ypatybė yra žymiai padidėjęs programos našumas. Firminiame „V8“ teste naršyklė veikia 25% greičiai stabiliosios „Chrome“ versijos, o „Sunspider“ – 35% greičiau.
 
„Firefox 3.5“ bus daugiau nei atnaujinimas, žada kūrėjai
Programinė įranga
Antradienis, 17 kovas 2009 17:20
Bendrovė „Mozilla Corporation“ pranešė, kad per artimiausius 2 - 3 mėnesius planuojama išleisti nauja interneto naršyklės „Firefox“ 3.5 versija kodiniu pavadinimu „Shiretoko“ būsianti žymiai svarbesnė, nei eilinis atnaujinimas.
Iš pradžių „Mozilla“ planavo išleisti „Firefox 3.5“ 2009-ųjų pradžioje, tačiau dėl svarbių pakeitimų šis terminas buvo atidėtas.
„Mes išleisime „Firefox 3.5“ po to, kai paruošime dar vieną „beta“ ir porą RC (release candidate) versijų“, - sakė vienas „Mozilla“ vadovų Chrisas Blizzardas. Pasak jo, nors konkretaus termino nurodyti nenorįs, veikiausiai tai atsitiks po 2 – 3 mėnesių.
 
„Internet Explorer 8“ veikia sparčiau nei „Firefox” ir „Chrome“, teigia „Microsoft“
Programinė įranga
Šeštadienis, 14 kovas 2009 18:04
Nežiūrint į tai, kad daugelio entuziastų ir apžvalgininkų atlikti įvairių naršyklių greičio testai rodo, kad „Internet Explorer 8“ gerokai atsilieka nuo konkurentų, „Microsoft“ nepasiduoda. Maža to, ji tvirtina, kad realus „Internet Explorer 8“ veikimo greitis didesnis už naršyklių „Firefox“ ir „Chrome“. Tai buvo patvirtinta oficialiu „Microsoft“ dokumentu. Taip pat pateikti įvairių tinklapių užsikrovimo greičiai naudojant tris konkuruojančias naršykles.
Pasirodo, iš 25 teste dalyvavusių tinklapių, 12 „Internet Explorer 8“ užkrauna greičiausiai, „Google Chrome“ – 9, o „Firefox“ – 4. Reikia pažymėti, kad teste dalyvavo galutinė „Firefox 3.05“ versija, o ne „Firefox 3.1 Beta“, kuri turi žymiai greitesnį „TraceMonkey“ variklį. Įdomu yra tai, kad „Internet Explorer 8“ greičiausiai užkrovė konkurentų – google.com ir mozilla.com, o „Firefox“ – microsoft.com tinklapį.
 
Kovo 17 „Apple“ pristatys „iPhone OS 3.0“
Programinė įranga
Šeštadienis, 14 kovas 2009 13:22
Kovo 17 dieną kompanija „Apple“ pristatys operacinę sistemą „iPhone OS 3.0“. Būtent tuo metu kompanijos būstinėje Amerikoje įvyks skirtas šiam įvykiui renginys. Net „iPhone OS 2“ ir „iPhone 3G“ pristatymui nebuvo organizuoti atskiri renginiai, o tai gali reikšti didelę „iPhone OS 3.0“ svarbą.

Deja, kol kas jokios informacijos apie naująją operacinę sistemą nėra.
 
 
 
 
 
„Microsoft“ pristatys programinę įrangą programų suderinamumo su „Windows 7“ testavimui
Programinė įranga
Penktadienis, 13 kovas 2009 21:30

„Microsoft“ paskelbė, kad dar balandį pristatys naująją „Microsoft Application Compatibility Toolkit“ versiją, kurios pagalba bus galima testuoti programų suderinamumą su „Windows 7“.
Anksčiau buvo skelbta, kad „Microsoft Application Compatibility Toolkit“ pasirodys žymiai vėliau, bet sprendimas buvo pakeistas.
Dar nežinoma kada pasirodys „Windows 7“ išankstinės versijos. Jei nekils jokių rimtų ir nenumatytų kliūčių, tai „Microsoft“ naująją operacinę sistemą gali išleisti ne 2010 metų sausį, kaip buvo planuota iki šiol, o 2009 metų lapkritį-gruodį.

 

 
Kaspersky Mobile Security 8.0 beta versijos išleidimas
Programinė įranga
Pirmadienis, 09 kovas 2009 22:23

Kaspersky laboratorija skelbia apie smartfonų apsaugos kompleksinio sprendimo beta versijos Kaspersky Mobile Security 8.0 išleidimą

Kaspersky laboratorija, pagrindinė apsaugos nuo žalingos ir nepageidaujamos programinės įrangos, įsilaužėlių atakų ir elektroninio pašto šiukšlių sistemų kūrėja, praneša apie smartfonų apsaugos kompleksinio sprendimo beta versijos Kaspersky Mobile Security 8.0 išleidimą. Sprendimas skirtas apsaugoti smartfonus nuo visų tipų informacinių pavojų ir nuo konfidencialių duomenų nutekėjimo prietaiso praradimo atveju.

Naujoji Kaspersky Mobile Security versija, pagal realizuotų joje pažangių technologijų skaičių, neturi pasaulyje analogų. Šie sprendimai veiksmingumu ir kompleksiškumu užtikrina revoliucinę apsaugą nuo daugelio pavojų, gręsiančių smartfonų naudotojams.

 
„Google Toolbar 6 Beta“ - pagerintos paieškos funkcijos
Programinė įranga
Pirmadienis, 09 kovas 2009 22:06
„Google Toolbar“ nuolatos tobulinama ir dabar vartotojams prieinamos naujos galimybės. Pačia svarbiausia iš jų yra inovacinis elementas „Quick Search Box“, kuris leidžia ieškoti net tada, kada nenaudojama naršyklė. Tam reikia paspausti ant „Google“ logotipo įrankių juostoje.
 
„Firefox” naršyklėje rasta daugiau pažeidžiamumų, nei „Internet Explorer“, „Safari“ ir „Opera“ naršyklėse bendrai paėmus
Programinė įranga
Šeštadienis, 07 kovas 2009 21:45
Kompanija „Mozilla“  praėjusiais metais paskelbė apie didesnį kiekį pažeidžiamumų savo naršyklėje „Firefox“, nei jų buvo rasta „Internet Explorer“, „Safari“ ir „Opera“ naršyklėse bendrai paėmus, sakoma „Secunia“ kompanijos pranešime. Bet „Mozilla“ šalino šiuos pažeidžiamumus greičiau, nei „Microsoft“.
 
Naujieji „trojanai“ „užgrobia“ kompiuterį pasinaudodami „Excel“ pažeidžiamumu
Programinė įranga
Penktadienis, 06 kovas 2009 15:32
„Eset“ kompanija praneša apie trojano programas X97M/Exploit.CVE-2009-0238.Gen ir X97M/TrojanDropper.Agent.NAI, kurios pasinaudoja „Microsoft Excel“ pažeidžiamumu, kuris aptiktas Excel 2000, 2002, 2003, 2007, Excel for Mac 2004, 2008, o taip pat Excel-Viewer ir Excel Viewer 2003 versijose.
 
Išleidžiamas naujasis "Tildės Biuras 2009"
Programinė įranga
Penktadienis, 06 kovas 2009 13:08
Bendrovė "Tilde IT" pradeda platinti naują programinės įrangos "Tildės Biuras 2009" versiją. Joje vartotojai ras visiškai atnaujintą žodyno vartotojo sąsają, naujus kalbų ir terminų žodynus, atnaujintus rašybos ir gramatikos tikrintuvus, automatizuotą vertimų įrankį "Vertimo Vedlys", atnaujintus dokumentų ruošinius ir kitas priemones.
"Naujasis "Tildės Biuras 2009" yra kelerių metų kruopštaus darbo rezultatas. Rengiant šį produktą buvo atsižvelgta į vartotojų rekomendacijas bei atsiliepimus, todėl vartotojai ras įvairesnių ir patogesnių darbo kompiuteriu priemonių", - teigia UAB "Tilde IT" direktorius Vaclovas Pranskūnas.
 
„Microsoft“ į kitą „Office“ versiją įdiegs reklamą
Programinė įranga
Trečiadienis, 04 kovas 2009 23:21
„Microsoft“ korporacija į sekančią, „Office 14“ versiją, ketina įdiegti reklaminius skelbimus, teigia vieno iš „Microsoft“ padalinio vadovas Stivenas Ilopas.
Šis sprendimas leis kompanijai užsidirbti net iš piratinių „Office“ kopijų. Ilopas teigia, kad korporacija bandys piratavimą paversti pelno šaltiniu.
 
Naujos ESET saugumo programų versijos – visapusei kompiuterio apsaugai
Programinė įranga
Pirmadienis, 02 kovas 2009 11:50
Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė naujas, ketvirtąsias, apsaugos nuo virusų, kenkėjiškų programų ir kitų virtualių pavojų programų „Smart Security“ ir „NOD32 Antivirus“ versijas. Jos pritaikytos dar efektyvesniam grėsmių aptikimui, naudoja mažiau kompiuterio resursų ir yra patogesnės naudoti.
„Smart Security 4“ ir „NOD32 Antivirus 4” pasirodymas vainikuoja svarbų ESET produktų raidos etapą. Sukūrėme savitą ir pažangią dirbtinio intelekto, gebančio sparčiai ir efektyviai kovoti su grėsmėmis, sistemą“, - teigė bendrovės ESET vadovas Miroslav Trnka.
 
Pristatyta lietuviška „Office Live Workspace“ vartotojo sąsaja
Programinė įranga
Trečiadienis, 25 Vasaris 2009 23:14
Informacinių technologijų bendrovė „Microsoft“ pristatė lietuvišką „Office Live Workspace“ virtualios darbo aplinkos vartotojo sąsają. Visi dirbantieji kompiuteriu šioje aplinkoje gali patogiai saugoti dokumentus, nuotraukas ir kitą informaciją, ja keistis su bendradarbiais ar bičiuliais. Bandomoji „Office Live Workspace“ versija praplečia „Microsoft Office“ biuro programų galimybes – komandiniai projektai, bendras darbas, keitimasis idėjomis ar dokumentais tampa paprastas ir patogus.
 
Plinta saugumo spraga "Adobe" produktuose besinaudojantis virusas
Programinė įranga
Antradienis, 24 Vasaris 2009 12:22
Internetu sparčiai plinta virusas, pasinaudojantis saugumo spraga bendrovės "Adobe" produktuose, skirtuose darbui su PDF tipo failais. Virusas "Trojan.Pidief.E" aktyvuojamas PDF failą atveriant ir į kompiuterį įkelia kitų failų, kurie savo ruožtu taip pat gali būti virusai arba kenkėjiškos programos.
 
Kuba išleido savo „Linux“ operacinės sistemos versiją
Programinė įranga
Sekmadienis, 15 Vasaris 2009 23:22

Kubos valdžios atstovai šią savaitę pareiškė, kad baigta kurti oficiali valstybinė „Linux“ operacinės sistemos modifikacija pavadinimu „Nova“. Tokiu būdu siekiama sumažinti potencialią kaimyninės JAV keliamą grėsmę šalies IT saugumui.

Kubos vyriausybė, panašu, įsitikinusi, kad „Windows“ yra ne tik JAV hegemonijos simbolis - čia taip pat tikima, kad JAV valdžia gali laisvai manipuliuoti programiniu „Windows“ kodu ir gali jį panaudoti prieš šią Karibų salą.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 41 42 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed