Kokias belaides ausines pirkti?
Technologijos
Penktadienis, 03 Gruodis 2021 10:55

Sparčiai tobulėjant technologijoms, belaidės ausinės tapo šiuolaikišku būdu klausytis mėgstamos muzikos namuose, lauke ar patalpose. Ribos darosi vis didesnės, o moderni įranga suteikia daugiau patogumo, galime rinktis iš daug naujovių ir nustebinti save ir kitus.

Neseniai pasirodžius pirmosioms belaidėms ausinėms, dabar turime platų gaminių asortimentą – nuo ​​miniatiūrinių, į ausį įtaisytų iki didelių, tinkančių muzikos ir pramogų profesionalams. Tik kaip rasti tinkamiausią? Kad būtų lengviau atlikti užduotį, aptarkime svarbiausius parametrus.

Prieš pasirenkant ausines, reikia atsižvelgti į šiuos kriterijus:

  • Kur naudoti ausines (namuose, kelionėse, sportuojant);
  • Ar reikalinga garso izoliacija (taves netrukdys svetimi triukšmai, ar netrukdysi kitiems);
  • Prie kurių garso šaltinių bus prijungtos ausinės (Mobilieji telefonai/planšetės, kompiuteriai, stacionarūs stiprintuvai).

Namuose klausantis ausinių rekomenduojama rinktis ausų pagalvėles (nespausti ausų) ir plačius lankelius (kad geriau paskirstytų ausinių svorį)

Jei garso izoliacija ir ryškūs bosai nereikalingi, klausytojai dažniau renkasi atviras ausines. Jų atkuriamas garsas yra gilesnis, scena platesnė ir neturi būdingų uždaro korpuso atspindžių. Jei garso izoliacija vis tiek reikalinga, tuomet galite rinktis tik uždaras ausines. Keliaujant patogumo suteikia belaidis ausinių ryšys su šaltiniu.Nešiojantiems akinius, rekomenduojame ausines su didesniais korpusais, kad pagalvėlės pilnai apgaubtų ausis. Sportuojant svarbu, kad ausinės tvirtai laikytųsi. Jei tai ausinės su lankeliu, geriau yra lengvesnė konstrukcija (dėl mažesnio inertiškumo). Siūlome vengti uždaro korpuso ausis apgaubiančių ausinių, su kuriomis gausiai prakaituoja ir kaista ausys. Jei sportuojant reikalinga garso izoliacija, geriau rinktis in-ear tipo ausines su papildomu tvirtinumu už ausies.

Į ausis įdedamos ausinės - belaidės, priklausys nuo ausinių modelio

Be to, vienas šeimos narys bus jų vietoje, o kitas gali nukristi ir nuslysti nuo ausų. Standartinės ausinės be stovo yra universalios, tačiau kiekvieno žmogaus ausų struktūra šiek tiek skiriasi. Taigi verta rinktis atskirai. Kuo didesnė varža, tuo geresnė išorės garso apsauga, bet tai gali reikšti ir silpnesnį ausinių transliuojamą garsą. Geros kokybės ausinėse šis balansas yra išlaikomas. Jei rinksitės iš šiek tiek pigesnių variantų ir jums svarbu geras garsas, atkreipkite dėmesį į varžos parametrus. Dažniausiai naudojama varža – nuo 16 iki 64 omų. Todėl peržiūrėję parametrus, paskaitykite ir prekės aprašymą, ar jame įvardijama varžos reikšmė – garso kokybė ir triukšmo slopinimo sistema. Rinkitės pagal savo poreikius.

Bėgimo ir kitų sunkių pratimų metu ausines paveiks vibracija ir kūno judesiai Prašome pasirinkti sau tinkamiausias ausines. Naujausias modelis yra ne tik atsparus vandeniui ir prakaitui, bet ir labai stabilus ausyse, taip pat gali fiksuoti kūno funkcijas, tokias kaip širdies ritmas. Ausinės su lankeliu gali patikimiau laikytis, bet reikėtų atkreipti dėmesį ar jos tinkamos naudoti įvairiomis lauko sąlygomis. Kita svarbi ausinių savybė – aplinkos triukšmo slopinimo sistema. Kuomet sporto salėje klega balsai ar aplink krykštauja vaikai, ši funkcija tikrai vertinga. Tačiau, geriausią garso slopinimo sistemą turi pilnai ausis uždengiančios bevielės ausinės su lankeliu. Jei jūsų aplinkoje nėra triukšmo arba jis nekelia diskomforto, slopinimo sistema gali būti ir minimali. Stilius ir dizainas taip pat svarbus daugeliui mūsų klientų, vertinančių estetiką ir originalų stilių. Ausinių išvaizda aktuali naudojant jas viešose erdvėse, taip pat ir virtualiose. Tačiau tai turėtų būti ne pirmas vertinimo kriterijus. Straipsnyje pateikta informacija yra rekomendacinio pobūdžio (parengta tinklaraštininkų), kiekvienu individualiu atveju būtina kreiptis į specialistus.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed