LED ir plazma televizoriai: pirkimo gidas
Technologijos
Pirmadienis, 24 kovas 2014 13:57

Šiandien egzistuoja gausus skaičius buitinės technikos prekybos vietų bei tokiomis prekėmis prekiaujančių elektroninių parduotuvių, tačiau nepaisant to išsirinkti naują televizorių gali būti sunkiau nei planavote. Nepatyrusiems pirkėjams koją dažnai pakiša pernelyg didelis televizorių prekinių ženklų kiekis bei papildomų funkcijų paketai.

 

Trys televizoriaus prikimo principai:

 

Vaizdo kokybę ne visuomet lemia nurodytos specifikacijos

Daugelis prekybinikų stengiasi nurodyti kuo daugiau televizoriaus parametrų, kad juos lygindami pasirinktumėtė brangesnį modelį. Visgi, toli gražu ne visos TV specifikacijos yra vienodai svarbios. Skiariamosios gebos lygis ne visada lemia vaizdo kokybę, o „CMR“," "TruMotion," MotionFlow," SPS" apskritai nereiškia nieko svarbaus. Lygindami televizorių aprašymiaus geriau atkreipkite dėmesį į tokias funkcijas kaip „Smart TV“, ar 3D bei ekrano dydį.

 

Didesnį TV apsimoka pirkti labiau

Ekspertai rekomeduoja rinktis bent 32 colių įstrižainės televizorių jei jis bus naudojamas virtuvėje ar miegamajame ir bent 50 colių - jei televizorių naudosite svetainėje. Didesnis TV ekranas leis pilnai išnaudoti tokias funkcijas kaip „Smart TV“ ir 3D. Tiesa, jei televizorius bus naudojamas mažoje patalpoje ir žiūrimas iš pakankamai nedidelio nuotolio - prieš perkant reiktų apytikslai išmatuoti matymo lauką, kad įsigytas televizorius nebūtų per didelis. Tikslius televizorių išmatavimus rasite internetineje parduotuvėje 1a.lt

 

Nepamirškite plazminių televizorių

Jeigu dar negirdėjote, vienas didžiausių televizorių gamintojų Panasonic netrukus nutrauks plazminių televizorių gamybą, todėl galite „laimėti“ įsigydami puikią vaizdo kokybę užtikrinantį televizorių už mažesnę kainą. Lyginant kainos ir vaizdo kokybės santykį plazminiai televizoriai vis dar lenkia LED. Viena iš priežasčių dėl ko pirkėjai vengia plazminių televizorių – galimos vaizdo „dėmės“, kuomet vaizdo fragmentas ekrane rodomas pernelyg ilgai. Visgi, ši problema pasitaiko labai retai. Realesnis plazminių televizorių minusas yra menkas įstrižainių dydžių pasirinkimas. Plazminių televizorių dydžių intervalas paprastai yra nuo 42 iki 65 colių, todėl prireikus mažesnio arba didesnio televizoriaus rinktis praktiškai nėra iš ko.

 

Naujosios technologijos OLED ir 4K

OLED ir 4K vaizdo technologijo šiuo metu yra pačio moderniausios. Visgi, dėl įpatingai aukštų kainų Lietuvoje oficialiai jos dar nepristatytos...

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed