Perlų auginimo technologija
Technologijos
Antradienis, 24 kovas 2020 19:21

Perlai - vieninteliai brangakmeniai, kurie formuojasi natūraliai. Papuošalai su perlais - aktualūs visais laikais, tai tarsi klasika tinkanti tiek jaunai merginai, tiek brandžiai moteriai. Kyla klausimas kur juos galima įsigyti? Perlai internetu - bene populiariausias būdas. Kalbant apie šiuos brangakmenius svarbu paminėti jų ypatingą auginimo technologiją.

Perlų auginimo technologija ir jų rūšys

Yra dvi pagrindines perlų rūšis - natūralūs ir kultivuoti. Tikriausiai iškart kyla klausimas kuo jie skiriasi? Natūralūs - susiformuoja ir užauga moliuskuose visiškai natūraliu būdu, yra reti ir labai brangūs. Kultivuoti - užauga taip pat moliuskuose, tačiau yra įsodinami ir formuojami dirbtiniu būdu. Pastarieji gerokai populiaresni ir lengviau prieinami. Kultivuotų perlų auginimo technologija labai panaši kaip natūralių, kitoks tik pats procesas - žmogus pats į moliuską įsodina branduolį. Priklausomai nuo rūšies perlai auga nuo pusantrų iki ketverių metų. Kultivuoti perlai turi dar keletą porūšių, skiriasi pagal savo spalvą, dydį ir formą.

Perlų spalvos

Daugeliui perlai asocijuojasi su balta spalva. Yra manoma, kad tikri perlai gali būti tik balti, tačiau ši nuomonė yra klaidinga. Perlų spalvos gali būti nuo baltos iki tamsiai pilkos. Balti perlai bene patys populiariausi, laikomi tikra klasika, asocijuojasi su prabanga. Šie brangakmeniai gali būti ir natūralios spalvos, turintys įvairių atspalvių priemaišų. Taip pat galima rinktis pilką, melsvą ar tamsiai pilką spalvą su įvairiais atspalviais.

Norint įsigyti perlus svarbu nepamiršti, kad jų yra daugybė rūšių. Galite rinktis savo mėgiamą spalvą. Perlai - prabangi dovana kiekvienai damai. Tikima, kad šie brangakmeniai ypatingi ne tik savo auginimo technologija, bet ir turi savitą energetiką. Perlai internetu - greičiausias būdas įsigyti šiuos brangakmenius taupant savo laiką.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed