Darbo pirštinių svarba dirbant įvairius darbus
Trumpai
Antradienis, 22 Birželis 2021 10:00

Rankos yra svarbiausias įrankis, kuriuo atliekame užduotis, skirtas darbuose. Kad darbas būtų kokybiškas, privaloma pasirūpinti, jog rankos nepavargtų greitai ir būtų tinkamai apsaugotos. Rankas reikia drėkinti kremais, naudoti kaukes, kad jos neskilinėtų, kad atslūgtų skausmas po darbų.

Taip pat privaloma darbe daryti mažas pertraukas, jog rankos nepavargtų ir kokybiškai atliktų savo darbą. Tačiau reikia ir kitų pagalbinių priemonių, jei dirbate specializuotame darbe. Svarbiausios iš jų yra darbo pirštinės. Darbo pirštinių pagalba galima išvengti įvairių sužeidimų sunkaus darbo metu, taip pat pirštinės apsaugo nuo nudegimų, netinkamų skysčių patekimo ant jų ir karščio, šalčio, apsaugo nuo prakaitavimo. Pirštinių pagalba galima jaustis saugiai ir kokybiškai atlikti savo darbą.

Kaip ir pirštinės, taip ir darbo sandalai yra labai svarbūs, nes jie saugo kojas nuo nelaimingų atsitikimų, karščio, šalčio ir prakaitavimo, padeda kojai jaustis komfortiškai, dėl to ji mažiau pavargsta. Galite rasti čia.

DARBO PIRŠTINIŲ RŪŠYS, KOKIAS DERĖTŲ RINKTIS?

Yra daugybė skirtingų pirštinių, dėl to reikia žinoti jų specifiką, geriausia pirštines pirkti internetu darbo pirštinės internetu, nes ten yra paaiškinta, kokios pirštinės reikalingos įvairiems darbams atlikti.

 • Aplietos pirštinės, tai yra specializuotos pirštinės, kurios yra reikalingos savo rankas apsaugoti nuo drėgmės ir cheminių medžiagų. Jos apsaugo ekstremaliomis sąlygomis, nes dirbant su pavojingomis medžiagomis reikalinga speciali rankų apsauga, kad oda nebūtų pažeidžiama. Šios pirštinės yra neperpjaunamos, dėl to saugumas ir komfortas yra garantuotas.

 • Megztos darbo pirštinės yra geriausiai visų žinomos ir dažniausiai naudojamos. Tai pirštinės, kurios pagamintos iš aukštos rūšies medvilnės, kuri tinka net ir jautriausiai odai, nes nesukelia bėrimo ir nereikalingų reakcijų. Jos apsaugo nuo nešvarumų, su jomis galima dirbti sode ir darže, bei atliekant kitus reikiamus darbus.

 • Odinės pirštinės yra itin patogios ir patvarios, galima rinktis, iš kokios odos pirštinių norima. Šios pirštinės yra patvariausios, mažiausiai susidėvi ir yra ilgalaikės, sulaiko šilumą rankose ir atrodo itin gražiai. Šios pirštinės tinka ir neprofesionaliam darbui, kuomet norima apsaugoti rankas nuo šalčio.

 • Siūtos pirštinės yra itin saugios, tinka daugumai darbų, nes yra apliejamos apsauginėmis medžiagomis, dėl to tinka ir sunkius darbus atliekant, ir keliant daiktus, tinkamos ir persikraustymams, namų reikmėms atlikti, jei norima tinkamai apsaugoti rankas. Jos lanksčios ir patogiai priglunda prie rankos.

 • Vienkartinės pirštinės, jas reikia rinktis tuomet, kai dirbate namuose, tinka tvarkantis, valant automobilį. Taip pat naudojamos grožio salonuose. Jos padeda apsisaugoti ir nuo viruso plitimo, dėl to yra itin populiarios einant į viešas vietas, parduotuves ir kita.

Tai yra pagrindinės pirštinių rūšys, bet taip pat mėgstamos yra ir lateksinės, suvirinimo pirštinės, kurios turi aukštą apsaugą karščiui sulaikyti yra patogios ir priglunda prie odos, dėl to nesijaučia, kad jos yra ant rankų.

 


Susijusios naujienos:

 • Nepakliūkite į sukčių pinkles! (2010-01-21)

  Mobilaus ryšio abonentai gauna trumpus skambučius, ir randa „praleistą skambutį“ iš numerio +882138*****. Perskambinus tuo numeriu, nėra jokio sujungimo signalo, tačiau abonentui toks atskambinimas kainuoja ~11Lt. Esaugumas.lt įspėja būti atidiems ir, radus tokį ar panašų praleistą skambutį mobiliame telefone, neskambinti tuo numeriu.
 • Skėčiai, keičiantys spalvą lietuje (2009-06-28)

  Neįprasti „Skyline Squidarella“ skėčiai įdomūs tuo, kad jų juodai baltas piešinys, patekus ant jo vandeniui, tampa spalvotu. Ant skėčių pavaizduotos žymios Londono vietos. Esant lietingoje Didžiosios Britanijos toks skėtis praskaidrins nuotaiką niūrią dieną. Jis kainuoja 35 JAV dolerius. Tai pat galite pasižiūrėti video apie šiuos skėčius.
 • Kepurė su apšvietimu, maitinama saulės energija (2009-06-28)

  Ši kepurė su LED žibintuvėliais veikia saulės energijos pagalba. Saulės panelė yra snapelio viršuje, o žibintuvėliai – po juo. Baterija kraunama trijų dienų metu, tada kepurė galima naudoti apšvietimui 5 valandas. Galiausiai jai pakaks 8 valandų įkrovimo. Priklausomai nuo galvos palenkimo kampo (su kepure) žibintai apšviečia kelią iki metro į priekį. Kepurės kaina yra 30 JAV dolerių.
 • USB atmintinės liliputams (2009-06-28)

  Kompanija „Buffalo“ pristatė naujas ypač mažas USB flash atmintines. 16 Gb informacijos telpa 5 mm plote. „Buffalo“ atmintinės Japonijoje pasirodys jau šią savaitę ir miniatiūrinių daiktų gerbėjams kainuos 136 JAV dolerius.
 • „Cideko Air Keyboard“: klaviatūra, pelė ir distancinio valdymo pultas viename (2009-06-21)

  „Cideko Air Keyboard“: klaviatūra, pelė ir distancinio valdymo pultas viename„Air Keyboard“ – tai ne tik belaidė klaviatūra, bet ir 3D pelė bei distancinio valdymo pultas. Įrenginys gali veikti 50 metrų atstumu. „Air Keyboard“ suderinta su „Mac“ ir „Windows“ operacinėmis sistemomis ir kaip dauguma šiuolaikinių įrenginių nereikalauja diegimo. Įrenginį maitina dvi AA tipo baterijos, kurių pakanka 50 valandų.

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed