Trumpai
Darbo pirštinių svarba dirbant įvairius darbus
Trumpai
Antradienis, 22 Birželis 2021 10:00

Rankos yra svarbiausias įrankis, kuriuo atliekame užduotis, skirtas darbuose. Kad darbas būtų kokybiškas, privaloma pasirūpinti, jog rankos nepavargtų greitai ir būtų tinkamai apsaugotos. Rankas reikia drėkinti kremais, naudoti kaukes, kad jos neskilinėtų, kad atslūgtų skausmas po darbų.

 
Nepakliūkite į sukčių pinkles!
Trumpai
Ketvirtadienis, 21 Sausis 2010 11:36
Mobilaus ryšio abonentai gauna trumpus skambučius, ir randa „praleistą skambutį“ iš numerio +882138*****. Perskambinus tuo numeriu, nėra jokio sujungimo signalo, tačiau abonentui toks atskambinimas kainuoja ~11Lt. Esaugumas.lt įspėja būti atidiems ir, radus tokį ar panašų praleistą skambutį mobiliame telefone, neskambinti tuo numeriu.
 
Skėčiai, keičiantys spalvą lietuje
Trumpai
Sekmadienis, 28 Birželis 2009 20:05
Neįprasti „Skyline Squidarella“ skėčiai įdomūs tuo, kad jų juodai baltas piešinys, patekus ant jo vandeniui, tampa spalvotu. Ant skėčių pavaizduotos žymios Londono vietos. Esant lietingoje Didžiosios Britanijos toks skėtis praskaidrins nuotaiką niūrią dieną. Jis kainuoja 35 JAV dolerius. Tai pat galite pasižiūrėti video apie šiuos skėčius.
 
Kepurė su apšvietimu, maitinama saulės energija
Trumpai
Sekmadienis, 28 Birželis 2009 19:50
Ši kepurė su LED žibintuvėliais veikia saulės energijos pagalba. Saulės panelė yra snapelio viršuje, o žibintuvėliai – po juo. Baterija kraunama trijų dienų metu, tada kepurė galima naudoti apšvietimui 5 valandas. Galiausiai jai pakaks 8 valandų įkrovimo. Priklausomai nuo galvos palenkimo kampo (su kepure) žibintai apšviečia kelią iki metro į priekį. Kepurės kaina yra 30 JAV dolerių.
 
USB atmintinės liliputams
Trumpai
Sekmadienis, 28 Birželis 2009 19:39
Kompanija „Buffalo“ pristatė naujas ypač mažas USB flash atmintines. 16 Gb informacijos telpa 5 mm plote. „Buffalo“ atmintinės Japonijoje pasirodys jau šią savaitę ir miniatiūrinių daiktų gerbėjams kainuos 136 JAV dolerius.
 
„Cideko Air Keyboard“: klaviatūra, pelė ir distancinio valdymo pultas viename
Trumpai
Sekmadienis, 21 Birželis 2009 11:54
„Cideko Air Keyboard“: klaviatūra, pelė ir distancinio valdymo pultas viename„Cideko Air Keyboard“: klaviatūra, pelė ir distancinio valdymo pultas viename„Air Keyboard“ – tai ne tik belaidė klaviatūra, bet ir 3D pelė bei distancinio valdymo pultas. Įrenginys gali veikti 50 metrų atstumu. „Air Keyboard“ suderinta su „Mac“ ir „Windows“ operacinėmis sistemomis ir kaip dauguma šiuolaikinių įrenginių nereikalauja diegimo. Įrenginį maitina dvi AA tipo baterijos, kurių pakanka 50 valandų.
 
„Babyglow“ drabužiai parodys kada jūsų mažylis karščiuoja
Trumpai
Sekmadienis, 21 Birželis 2009 11:48
„Babyglow“ drabužiai parodys kada jūsų mažylis karščiuoja „Babyglow“ drabužiai parodys kada jūsų mažylis karščiuoja Didžiojoje Britanijoje sukurti nauji drabužiai „Babyglow“. Jie sukurti tam, kad informuotų tėvus kada jų vaikas negaluoja. Drabužiai gaminami iš medvilnės, į kurią įpinamos reaguojančios į temperatūrą pigmentinės granulės. Tokiu būdu mažylio kūno temperatūrai pakilus iki 37 laipsnių, žydri arba žali drabužiai virsta baltais.
 
„Artmu“: krepšys nešiojamam kompiuteriui ir kilimėlis pelei viename
Trumpai
Sekmadienis, 21 Birželis 2009 11:23
„Artmu“: krepšys nešiojamam kompiuteriui ir kilimėlis pelei viename„Artmu“: krepšys nešiojamam kompiuteriui ir kilimėlis pelei vienameKompanija „Artmu“ pasiūlė patogų krepšį nešiojamam kompiuteriui. Prasegtas ir išskleistas jis virsta kilimėliu pelei, kuris pravers keliautojams ir tiesiog universalių daiktų mėgėjams.
 
„Dragonfly“: konceptualus interneto įrenginys su dviem ekranais
Trumpai
Šeštadienis, 20 Birželis 2009 12:23
„Dragonfly“: konceptualus interneto įrenginys su dviem ekranais„Dragonfly“: konceptualus interneto įrenginys su dviem ekranaisŠis įrenginys turi ne tik du ekranus, bet ir dviejų dalių klaviatūrą, pastaroji reikalinga tam, kad aparatą būtų galima sulankstyti. Kūrėjų planuose pagaminti „Drangonfly“ su „Moorestown“ mobiliąja platforma, o kaip operacinę sistemą naudoti „Windows XP“.
 
Atsparus vandeniui stalinis kompiuteris
Trumpai
Šeštadienis, 20 Birželis 2009 12:12

Atsparus vandeniui stalinis kompiuterisAtsparus vandeniui stalinis kompiuterisSunku pasakyti kam staliniam kompiuteriui reikalingas atsparumas vandeniui, tačiau tokį kompiuterį pagamino kompanija „Stealth Computers“. „WPC-500F“ miniatiūrinis įrenginys, turintis 1,6 GHz „Intel Atom 33“ procesorių (be aušintuvo), 2 Gb DDR2 SDRAM operatyviosios atminties ir 80 Gb kietąjį diską.

 
Saugiausias virtuvės peilis
Trumpai
Šeštadienis, 20 Birželis 2009 11:53
Saugiausias virtuvės peilisSaugiausias virtuvės peilisŠiuo virtuvės peiliu jus galėsite lengvai pjaustyti daržoves ir mėsą, tačiau rizika juo susižaloti praktiškai lygi nuliui.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed