Darbuotojų paieška padedant personalo atrankos agentūros specialistams
Įvairenybės
Antradienis, 25 Spalis 2022 11:51

Rasti tinkamos kvalifikacijos, organizacijos vidinę filosofiją suprantančius, motyvuotus bei žingeidžius darbuotojus ne visada paprasta. IT sektoriaus, vadovų, kompetentingų biuro darbuotojų paieška gali užtrukti, tačiau į pagalbą pasitelkus patikimą partnerį, t. y., personalo paieškos agentūrą, savo tikslą pasieksite greičiau ir, svarbiausia,  įdėdami kuo mažiau pastangų.

 

Poreikių išgryninimas –  didelis žingsnis sėkmės link

Kokio darbuotojo ieškote? Tai pagrindinis klausimas, į kurį turėtume atsakyti pirmiausiai sau. Žinant potencialaus kandidato profesines bei asmenines savybes, jo kompetencijas ir gebėjimus, ženkliai paprasčiau susikoncentruoti į tinkamo darbuotojo paieškas. Realių poreikių išgryninimu prasideda ir darbuotojų paieška pasitelkiant partnerį iš šalies. Šis partneris, kaip jau buvo minėta, yra personalo atrankos agentūra, padėsianti ne tik išsigryninti realius poreikius, kurie bus aptarti susitikimo metu, bet ir atliksianti darbo bei organizacinės kultūros analizę, padėsiančią ne tik geriau pažinti pačią organizaciją, bet ir rasti darbuotojus, kurių vertybės tokios pačios, kaip ir darbdavio.

Kodėl svarbu turėti darbuotojų paieškos strategiją?

Kartais tenka išgirsti nuomonę, kad tinkamiausių talentų paieškos, pritraukimo ir vertinimo strategijos rengimas yra laiko bei finansinių išteklių švaistymas. Vis dėlto praktika rodo, kad taip kalba tik tie, kurie dar neturėjo galimybės įvertinti realios šios strategijos teikiamos naudos: norint pritraukti tinkamus kandidatus, būtina žinoti, kaip tai padaryti, kur jų ieškoti, kaip kurti darbdavio vertę potencialių kandidatų akyse ir t. t. Turint strategiją yra ženkliai lengviau rasti tai, ko ieškai, taupant ir savo laiką, ir pinigus.

Darbo skelbimams – didesnis dėmesys

Pagrindinis darbo skelbimo tikslas – tinkamai iškomunikuoti potencialaus darbdavio pasiūlymą potencialiems kandidatams, galintiems, gebantiems bei norintiems dirbti konkrečioje darbo pozicijoje. Profesionaliai parengtas darbo skelbimas yra galingas „ginklas“, padedantis pritraukti tinkamiausius kandidatus, kurie aktyviai ieško naujos darbo vietos. Žinoma, vien profesionaliai parengtas darbo skelbimas nepadės, jei nebus atsižvelgta į tinkamą jo sklaidą. Jūsų partneris darbuotojų paieškos procesuose pasirūpins tinkamų sklaidos kanalų pasirinkimu: darbo skelbimai bus platinami didžiausiuose darbo skelbimų portaluose ir socialinėje medijoje. Pažymėtina, kad, esant poreikiui, darbuotojų paieškos agentūros specialistai pasirūpins ir šių darbo skelbimų reklama.

Profesionalus darbo skelbimas tinkamuose sklaidos kanaluose gali didele dalimi prisidėti prie atrankos sėkmės. Visus gautus gyvenimo aprašymus (CV) personalo atrankos agentūros specialistai įvertins ir atrinks tinkamus kandidatus: tiek su atrinktais kandidatais, tiek su kandidatais, kurie neatitinka Jūsų, kaip darbdavio, lūkesčių susisiekia ir apie tolimesnę atrankos eigą arba jos baigtį informuoja personalo atrankos agentūros specialistai.

Kandidatų vertinimo būtinumas

Norint į savo komandą įlieti tinkamą darbuotoją, būtina atlikti tam tikrus kandidato vertinimo procesus, pasitelkiant patikrintus metodus. Pavyzdžiui, atrinktų kandidatų kompetencijų vertinimui personalo atrankos agentūros specialistai naudoja pusiau struktūruoto interviu metodą, leidžiantį pamatuoti konkretaus kandidato kompetencijas. Pasirinktų kandidatų asmeninių savybių, komandos vaidmenų ir vertybių vertinimui idealiai tinka UNLOCK testas. Na, o jeigu norėtumėte išsamesnio vertinimo, tada personalo atrankos agentūros specialistai naudotų ir Tripod testus. Pastarieji testai leidžia pamatuoti ne tik pamatines žmogiškąsias savybės, bet ir įvertinti protinius gebėjimus ar vadovavimui komandai svarbias „minkštąsias“ kompetencijas.

Darbuotojų paieška pasitelkiant partnerius iš šalies yra galima ne tik Vilniuje ar Kaune, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Daugiau informacijos apie darbuotojų paiešką Šiauliuose ir Šiaulių regione, pavyzdžiu, rasite, sekdami šią nuorodą: https://emplonet.lt/darbuotoju-paieska-ir-atranka-siauliuose/.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip tinkamai apsaugoti namus nuo vaikų ir išvengti traumų? (2023-08-07)

  Ne paslaptis, kad vaikų auginimas bei priežiūra kelia ne tik daug džiaugsmo, bet ir tikrai ne vieną iššūkį. Nemažai dėmesio tenka skirti ir tam kad rastumėte atsakymus į klausimus, kaip pakeisti namus ir, kokius sprendimus priimti, kad pavyktų išvengti vaikų traumų. Belieka tik pridurti, kad net ir ši užduotis yra tikrai įveikiama. Taigi, skubame dalintis patarimais, kaip pakeisti namus, kad sumažintumėte traumų tikimybę.

 • Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius? (2022-06-27)

  Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed