Daugiau nei penktadalis darbuotojų vagia duomenis iš darbdavio
Įvairenybės
Penktadienis, 20 Rugpjūtis 2010 00:00
Daugiau kaip 20% samdomų JAV ir Didžiosios Britanijos darbuotojų išeidami iš darbo pasiima su savimi bendrovės konfidencialius failus. Tokius rezultatus gavo bendrovė „Harris Interactive“ anoniminės „online“ apklausos metu.

Daugiau kaip pusė apklaustųjų (49% JAV ir 52% Didžiojoje Britanijoje) prisipažino, kad išeidami iš darbo, pasisaviną dalį darbdavio nuosavybės – kaip intelektualinės, taip ir materialinės. 29% amerikiečių ir 23% britų teigė, kad vagia duomenis apie klientus, taip pat ir jų kontaktus.

Failus su korporatyvinę informacija sau kopijuoja 23% JAV ir 22% Didžiosios Britanijos gyventojų. 15% amerikiečių ir 17% britų pasisavina informaciją apie bendrovės produktus – pavyzdžiui, brėžinius ir planus. Biuro reikmenis ir kitas smulkmenas vagia 13% amerikiečių ir 24% britų.

Taip pat respondentai buvo klausiami, ar jie atidarytų atsitiktinai jiems patekusį failą su konfidencialia informaciją. Teigiamai į tai atsakė 45% Amerikos ir 57% Didžiosios Britanijos gyventojų.

Tačiau parduoti savo bendrovės informaciją sutiktų nedaugelis – 1% britų ir 0,5% amerikiečių.

Parengė: redakcija
Šaltinis: Help Net Security
 


Susijusios naujienos:

 • Kaip tinkamai apsaugoti namus nuo vaikų ir išvengti traumų? (2023-08-07)

  Ne paslaptis, kad vaikų auginimas bei priežiūra kelia ne tik daug džiaugsmo, bet ir tikrai ne vieną iššūkį. Nemažai dėmesio tenka skirti ir tam kad rastumėte atsakymus į klausimus, kaip pakeisti namus ir, kokius sprendimus priimti, kad pavyktų išvengti vaikų traumų. Belieka tik pridurti, kad net ir ši užduotis yra tikrai įveikiama. Taigi, skubame dalintis patarimais, kaip pakeisti namus, kad sumažintumėte traumų tikimybę.

 • Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius? (2022-06-27)

  Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed