Daugiau nei penktadalis darbuotojų vagia duomenis iš darbdavio
Įvairenybės
Penktadienis, 20 Rugpjūtis 2010 00:00
Daugiau kaip 20% samdomų JAV ir Didžiosios Britanijos darbuotojų išeidami iš darbo pasiima su savimi bendrovės konfidencialius failus. Tokius rezultatus gavo bendrovė „Harris Interactive“ anoniminės „online“ apklausos metu.

Daugiau kaip pusė apklaustųjų (49% JAV ir 52% Didžiojoje Britanijoje) prisipažino, kad išeidami iš darbo, pasisaviną dalį darbdavio nuosavybės – kaip intelektualinės, taip ir materialinės. 29% amerikiečių ir 23% britų teigė, kad vagia duomenis apie klientus, taip pat ir jų kontaktus.

Failus su korporatyvinę informacija sau kopijuoja 23% JAV ir 22% Didžiosios Britanijos gyventojų. 15% amerikiečių ir 17% britų pasisavina informaciją apie bendrovės produktus – pavyzdžiui, brėžinius ir planus. Biuro reikmenis ir kitas smulkmenas vagia 13% amerikiečių ir 24% britų.

Taip pat respondentai buvo klausiami, ar jie atidarytų atsitiktinai jiems patekusį failą su konfidencialia informaciją. Teigiamai į tai atsakė 45% Amerikos ir 57% Didžiosios Britanijos gyventojų.

Tačiau parduoti savo bendrovės informaciją sutiktų nedaugelis – 1% britų ir 0,5% amerikiečių.

Parengė: redakcija
Šaltinis: Help Net Security
 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed