„Facebook“ vartotojai – narciziški žmonės
Įvairenybės
Penktadienis, 10 Rugsėjis 2010 12:10
Atlikti tyrimai parodė, jog daugiausiai laiko  praleidžiantys prie socialinio tinklapio „Facebook“ ir skelbiantis apie save informaciją yra narcisistinio požiūrio, kitaip sakant save pervertina.

„Facebook“ yra tiesiog uostas tokiems žmonėms, nes jie susiranda virtualiame pasaulyje nemažai „tuščių“ draugų, užuot susipažinę realiam pasaulyje. Internete pateikdami save priešingai nei realybėje, o dažniausiai pateikia per gerai, kompensuoja nepilnavertiškumo kompleksą.

Tyrime dalyvavo Kanados „York University“ studentai nuo 18 iki 25 metų amžiaus. Prieš pradedant tyrimą, visų atrinktųjų klausinėjo klausimų susijusių su jų savarankiškumu ir dėmesio stoka. Atlikta analizė parodė, jog dažniausiai prisijunginėdami prie savo „Facebook“ profilio ir tikrindami, kas ten naujo yra labiau kompleksuoti realiame gyvenime. Psichologai taip pat pastebėjo, kad tie, kurie turi mažiau savigarbos irgi praleidžia daugiau laiko socialiniuose tinklapiuose. Vyrai dažniausia būdavo susirūpinę savo profilio aprašymu, o moterims svarbiau yra kokią nuotrauką įkelti.

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

 • Kaip tinkamai apsaugoti namus nuo vaikų ir išvengti traumų? (2023-08-07)

  Ne paslaptis, kad vaikų auginimas bei priežiūra kelia ne tik daug džiaugsmo, bet ir tikrai ne vieną iššūkį. Nemažai dėmesio tenka skirti ir tam kad rastumėte atsakymus į klausimus, kaip pakeisti namus ir, kokius sprendimus priimti, kad pavyktų išvengti vaikų traumų. Belieka tik pridurti, kad net ir ši užduotis yra tikrai įveikiama. Taigi, skubame dalintis patarimais, kaip pakeisti namus, kad sumažintumėte traumų tikimybę.

 • Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius? (2022-06-27)

  Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed