HTC reklaminiu veidu tapo aktorius Robert Downey Jr.
Įvairenybės
Pirmadienis, 12 Rugpjūtis 2013 15:16

Pasaulinė mobiliųjų inovacijų ir dizaino lyderė kompanija HTC ruošiasi pristatyti ambicingiausią iki šiol reklamos kampaniją, kurios veidu tapo žinomas aktorius, filmų „Geležinis žmogus“, „Keršytojai“, „Šerlokas Holmsas“ ir kt. žvaigždė Robert Downey Jr. Šia kampanija įmonė nori pažymėti 17 mobiliųjų inovacijų kūrimo metų. „Pokyčiu“ pavadinta reklamos akcija startuoti turi rugpjūčio 15 d.

 

Pagrindine ambicingos kampanijos žinute siekiama pasakyti, jog HTC kuria reikšmingus pokyčius rinkoje, kurdama inovacijas bei „viską, ko nori vartotojai“. Reklamos veidas Robert Downey Jr. įkūnys bendrovės sukurtus ir dar tik kuriamus pokyčius bei pademonstruos, kaip HTC pakeitė mobiliųjų ir išmaniųjų telefonų rinką.

 

„HTC inovacijos, autentiškumas ir drąsa leido mums kurti pokyčius mobiliųjų telefonų rinkoje ir sukurti tai, ką vartotojai šiandien vadina geriausiu išmaniuoju telefonu pasaulyje – „HTC One“. „Pokyčių“ reklamine kampanija siekiame įtvirtinti HTC, kaip išmaniųjų telefonų rinkos novatorės, pristatančias naujas technologijas ir kuriančios pokyčius, vardą“, - sakė bendrovės HTC pasaulinės rinkodaros vadovas Ben Ho.

 

Aktorius Robert Downey Jr. su HTC pasirašė dvejų metų bendradarbiavimo sutartį. Pirmosios reklamos buvo filmuojamos Majamyje (JAV)

 

Apie HTC

Korporacija HTC yra viena sparčiausiai augančių kompanijų mobiliųjų telefonų rinkoje. Pagrindinį dėmesį kreipdama į vartotojų poreikius, įmonė kuria novatoriškus išmaniuosius telefonus, geriau tenkinančius vartotojų poreikius. Bendrovės akcijos kotiruojamos Taivanio akcijų biržoje. Daugiau apie HTC galima sužinoti oficialiame įmonės tinklalapyje www.htc.com

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip pasiruošti vaiko gimtadienio šventei? (2022-01-19)

  Gimtadienis švenčiamas tik kartą per metus, todėl jis turi būti švenčiamas kuo ypatingai. Organizuojant, ypač vaikų gimtadienius, reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Planuodami dauguma tėvų lengvai priblokšta ir pasimeta, nes gali rinktis iš daugybės galimybių. Be to, šventinių vakarėlių vedimas buvo įmantresnis ir sudėtingesnis nei prieš daugelį metų, o tai taip pat apsunkina jų organizavimą. Žemiau pateikiame patarimus kaip geriau pasiruošti savo vaiko gimtadieniui. Nepamirškite palikti sau pakankamai laiko atlikti reikiamus pasiruošimus.

 • Ko gali prireikti su šeima vykstant į kelionę automobiliu? (2022-01-10)

  Vykstant į ilgesnę kelionę automobiliu neretai norima įsidėti kuo daugiau maisto produktų iš namų, kad reiktų kuo mažiau išlaidauti parduotuvėse ar kavinėse. Vis dėlto, ne visi maisto produktai išlieka švieži aukštesnėje temperatūroje, todėl maisto, kurį planuojame vežtis į kelionę, racionas gerokai sumažėja. Automobiliniai šaldytuvai, kuriuos galima įsigyti https://autoviskas.lt/kitos-prekes-automobiliams/kelioniniai-automobiliniai-saldytuvai tampa puikiu tokios situacijos sprendimo būdu. Vairuotojai gali būti užtikrinti, kad į kelionę įsidėtas pienas nesurugs ar net su savimi pasiimti ledų, kuriais bus galima atsigaivinti karštą vasaros dieną važiuojant prie jūros.

 • Kokią planšetę rinktis? (2021-12-03)

  Planšetiniai kompiuteriai yra puikus tarpinis įrenginys tarp nešiojamųjų kompiuterių ir išmaniųjų telefonų – juk nešiojamieji kompiuteriai yra maži, kartais nepatogūs ir sunkūs. Tuo pačiu metu išmanieji telefonai daugeliui dalykų yra per maži. Jei daug keliaujate, žiūrite filmus lovoje, naršote internete, bendraujate, verta įsigyti planšetinį kompiuterį. Bet kaip tai padaryti teisingai? Juk jų tiek daug!

 • Kaip planuojant namų remontą „nenuskausminti“ savo piniginės? (2021-07-29)

  Galima sakyti, kad namų remontas yra sudėtinga užduotis, kuriai reikalingi valdymo įgūdžiai, ir kiekvienas, norintis atnaujinti nekilnojamąjį turtą, turi jausti šį vaidmenį. Viena vertus, tai tampa džiaugsmingu ir kūrybingu procesu, kita vertus, reikia pereiti kryžiaus kelią ir galiausiai palikti statybvietę po ilgos priežiūros. Atsakingai rinkitės remontininkus, prižiūrėkite projektą, atlikite sąmatas-visa tai turi būti suderinta ir tikslinga, kad tikrai išvengtumėte tokio remonto, kuris reikalauja ... pakartotinio remonto.

 • Įdomūs dalykai, kuriuos galima veikti lietingą dieną namuose (2021-07-29)

  Orų prognozė negarantuoja gerų žinių: lietus ir vėsus oras mūsų nepaliks dar kurį laiką.  O ką tokiu oru veikti, nei nesinori kojos kelti iš namų? Yra daugybė veiklų, kuriomis galima užsiimti, tačiau kartais pritrūksta idėju, ypač jei blogas oras tęsiasi ištisas savaites.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed