Kaip išsirinkti plaukų kirpimą, kuris jums tiks
Įvairenybės
Pirmadienis, 20 Lapkritis 2023 11:00

Ne paslaptis, kad plaukai yra ypač svarbi įvaizdžio dalis. Na, o juos kerpame ne tik todėl, kad užtikrintume tinkamą jų priežiūrą, bet ir todėl, kad galėtume mėgautis patinkančiu įvaizdžiu. Taigi, kaip pasirinkti tokį kirpimą, kuris tiktų? Turime kelis patarimus.

Kirpimai, kurie jaunina

Kaip žinia, daugeliui žmonių yra aktualu išsirinkti tokius kirpimus, kurie jaunintų. Belieka tik pridurti, kad šiuo atveju, vienu geriausių pasirinkimu tampa trumpų plaukų šukuosena. Visgi, toks pasirinkimas turi ir dar daugiau privalumų: ne paslaptis, kad trumpus plaukus prižiūrėti yra šiek tiek paprasčiau, tokie procesai, kaip jų trinkimas ar džiovinimas, trunka mažiau. Be to, sunaudojama ir mažiau plaukų priežiūros priemonių.

Ilgų plaukų kirpimas

Šiandien egzistuoja ypač daug ilgų plaukų kirpimų. Taigi, belieka tik išsirinkti – visgi, nereikėtų pamiršti, kad svarbu rinktis ne tik jums patinkantį, bet ir tinkantį kirpimą. Tam, kad galėtumėte lengviau išsirinkti tinkantį kirpimą, visų pirma, reikėtų atsižvelgti į veido formą – vienoks kirpimas tiks ovalo veido savininkams, kitoks – turintiems trikampio formos veidą. Be to, reikia priminti ir tai, kad turint ilgus plaukus, svarbų vaidmenį vaidina ne tik modelinis kirpimas, bet ir taip pat reikia reguliariai patrumpinti galiukus, kad būtų išvengta išsišakojimų.

Kirpimai ploniems plaukams

Jei turite plonus plaukus ir svajojate apie didesnę jų apimtį, tai šiuo atveju jums gali padėti įvairūs sprendimai – ne tik plaukų apimtį didinančioms priemonės, bet ir taip pat tinkamas kirpimas. Taigi, jei norite didesnės apimties, plaukus reikėtų iškarpyti.

Plaukų kirpimas kare

Plaukų kirpimas kare yra labai populiarus pasirinkimas. Tačiau reikėtų žinoti, kad toks kirpimas tiks tik tuo atveju, jei norisi klasikinio stiliaus, griežtumo.

Daugiau vertingų idėjų rasite http://www.nelysk.lt/paslaugos/.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip tinkamai apsaugoti namus nuo vaikų ir išvengti traumų? (2023-08-07)

  Ne paslaptis, kad vaikų auginimas bei priežiūra kelia ne tik daug džiaugsmo, bet ir tikrai ne vieną iššūkį. Nemažai dėmesio tenka skirti ir tam kad rastumėte atsakymus į klausimus, kaip pakeisti namus ir, kokius sprendimus priimti, kad pavyktų išvengti vaikų traumų. Belieka tik pridurti, kad net ir ši užduotis yra tikrai įveikiama. Taigi, skubame dalintis patarimais, kaip pakeisti namus, kad sumažintumėte traumų tikimybę.

 • Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius? (2022-06-27)

  Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed