Kaip išsirinkti plaukų kirpimą, kuris jums tiks
Įvairenybės
Pirmadienis, 20 Lapkritis 2023 11:00

Ne paslaptis, kad plaukai yra ypač svarbi įvaizdžio dalis. Na, o juos kerpame ne tik todėl, kad užtikrintume tinkamą jų priežiūrą, bet ir todėl, kad galėtume mėgautis patinkančiu įvaizdžiu. Taigi, kaip pasirinkti tokį kirpimą, kuris tiktų? Turime kelis patarimus.

Kirpimai, kurie jaunina

Kaip žinia, daugeliui žmonių yra aktualu išsirinkti tokius kirpimus, kurie jaunintų. Belieka tik pridurti, kad šiuo atveju, vienu geriausių pasirinkimu tampa trumpų plaukų šukuosena. Visgi, toks pasirinkimas turi ir dar daugiau privalumų: ne paslaptis, kad trumpus plaukus prižiūrėti yra šiek tiek paprasčiau, tokie procesai, kaip jų trinkimas ar džiovinimas, trunka mažiau. Be to, sunaudojama ir mažiau plaukų priežiūros priemonių.

Ilgų plaukų kirpimas

Šiandien egzistuoja ypač daug ilgų plaukų kirpimų. Taigi, belieka tik išsirinkti – visgi, nereikėtų pamiršti, kad svarbu rinktis ne tik jums patinkantį, bet ir tinkantį kirpimą. Tam, kad galėtumėte lengviau išsirinkti tinkantį kirpimą, visų pirma, reikėtų atsižvelgti į veido formą – vienoks kirpimas tiks ovalo veido savininkams, kitoks – turintiems trikampio formos veidą. Be to, reikia priminti ir tai, kad turint ilgus plaukus, svarbų vaidmenį vaidina ne tik modelinis kirpimas, bet ir taip pat reikia reguliariai patrumpinti galiukus, kad būtų išvengta išsišakojimų.

Kirpimai ploniems plaukams

Jei turite plonus plaukus ir svajojate apie didesnę jų apimtį, tai šiuo atveju jums gali padėti įvairūs sprendimai – ne tik plaukų apimtį didinančioms priemonės, bet ir taip pat tinkamas kirpimas. Taigi, jei norite didesnės apimties, plaukus reikėtų iškarpyti.

Plaukų kirpimas kare

Plaukų kirpimas kare yra labai populiarus pasirinkimas. Tačiau reikėtų žinoti, kad toks kirpimas tiks tik tuo atveju, jei norisi klasikinio stiliaus, griežtumo.

Daugiau vertingų idėjų rasite http://www.nelysk.lt/paslaugos/.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.ltMūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed