Kaip sutaupyti perkant grindis internetu?
Įvairenybės
Antradienis, 05 Lapkritis 2019 17:32

 

 

 

 

Pirkimas internetu yra pasidaręs labia populiaria paslauga jaunimo tarpe, tačiau vis dar galima pastebėti, kad ne visi suaugusieji renkasi pirkti daiktus internetu ir mieliau važiuoja į prekybos centrus. Todėl kyla klausimas kodėl?

 

Kodėl kai kurie vengia pirkti internetu?

Kodėl žmonės vengia pirkti internetu priežasčių gali būti tikrai ne viena. Pirmiausia, tai žmonės gali nepasitikėti internetinėmis svetainėmis, bijo prarasti sumokėtus pinigus ir negauti prekės. Kalbant apie paprastus daiktus, tokius kaip nagų lakas ar puodelis apsirikti nebaisu, nes šie daiktai kainuoja tikrai ne kosmosą. Tačiau pradedant svarstyti įsigyti ir brangesnius daiktus, pavyzdžiui, grindų dangą, pasidaro baisu, kas jeigu reikiamo produkto negausiu? Tokių aferistinių svetainių pasitaiko retai, todėl pirkdami įsitikinkite, kad perkate iš normalaus tiekėjo. Tai galite padaryti paskaitę įvairius atsiliepimus apie įmonę rekvizituose ar net forumuose, kuriuose kiti vartotojai dalinasi patirtimi iš pirmų lūpų.

Žmonės bijo, kad paveikslėlyje pavaizduota prekė neatitiks tikrosios išvaizdos. Taip tikrai gali būti, tačiau dažniausiai pokyčiai yra minimalūs, jeigu parduotuvėje nenurodyta kitaip. Visgi, nepamirškite fakto, kad klausti apie prekes ar konsultuotis galima visada, todėl jeigu dvejojate – paskambinkite internetinės parduotuvės konsultantams ir prašykite, kad atsiųstų daugiau konkretaus daikto nuotraukų, kad galėtumėte priimti reikiamą sprendimą.

Ar galima sutaupyti perkant laminatą internetu?

Perkant internetu tiek pigesnius, tiek brangesnius daiktus, jau minėtas grindis, tikrai galima sutaupyti. Dažnai grindų, ypač gerų ir kokybiškų, danga nėra pigi, tačiau internetinėse parduotuvėse jos galima įsigyti pigiau nei fizinėse. Kodėl taip yra? Pirmiausia, tai pardavinėjant laminatą internetu nebūtina įsirenginėti fizinės parduotuvės, kurios nuoma neretai būna brangi, nereikia pirkti įvairių daiktų, dekoruoti parduotuvės, todėl už šiuos sutaupytus pinigus pardavėjai gali siūlyti nuolaidas savo klientams. Antra – nuolaidos visada pritraukia pirkėją, todėl pardavėjai, norintys pritraukti ar net susigrąžinti pirkėją, siūlo jam galimybę įsigyti laminatą internetu pigiau ir taip sutaupyti. Tai yra gerai ir jam, ir jums. Pardavėjui – nes jūs perkate, greičiausiai sugrįžtate dar kartą ar net rekomenduojate jo parduotuvę savo draugams, o jums – nes gaunate grindis už mažesnę kaina nei planavote. Visada stebėkite mėgstamos internetinės parduotuvės prekes ir gaudykite akcijas, juk mokėti už patinkantį daiktą ir dar pigiau yra visada smagu.

 


Susijusios naujienos:

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.

 • Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti? (2019-02-15)

  “Siūlo darbą užsienyje!”

  “Siūlo darbą Lietuvoje!”

  “Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

  “Siūlo darbą po vandeniu!”

  Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

 • Viskas, ką turite žinoti apie IPTV (2018-11-02)

  Internetas daugeliui žmonių reikalingas kaip kasdieninis maistas. Televizija – kaip skanėstai. Be interneto daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės, tačiau papildomam pagardinimui namuose naudojamasi ir televizijos paslaugomis, kurios įvardijamos kaip vienas patraukliausių laisvalaikio leidimo būdų. Jeigu ir Jums tiek televizija, tiek internetas yra būtina namų sąlyga, tokiu atveju IPTV yra puikus pasirinkimas.

 • Dovanos programuotojams. Ką padovanoti? (2016-12-28)

  Pinigai – lengviausias pasirinkimas, ieškant dovanos vienam ar kitam žmogui, nestokojantis ir pravartumo. Ir visgi, galvojant apie dovanas programuotojams tenka ieškoti kitų galimų opcijų, kadangi solidžios profesionalių programuotojų algos keletą banknotų paverčia ne tik idėjiškai, bet ir praktiškai beverčiais. Būtent dėl to, tenka įdėti kiek daugiau pastangų, atsižvelgiant į programuotojo poreikius tiek laisvalaikiu, tiek ir darbo metu, ieškant jam dovanos, kuri būti tiek džiuginanti, tiek ir naudinga. O tokių tikrai yra.

 • Greitas ir patogus būdas - vyriški kvepalai internetu (2016-12-05)

  Kvepalai vyramsVyrai, priešingai, nei moteriškosios lyties atstovės apsipirkinėjimą prekybos centruose vertina neigiamai. Jiems nesinori leisti laiko parduotuvėse renkantis įvairias prekes, stovėti eilėse prie kasų ar persirengimo kabinų. Turbūt ne reta moteris žino, jog norint pakankinti vyrą - jį reikia nusivesti į prekybos centrą ir priversti laukti, kol ji išsirinks kvepalus ar naujus batelius.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed