Kaip sutaupyti perkant grindis internetu?
Įvairenybės
Antradienis, 05 Lapkritis 2019 17:32

 

 

 

 

Pirkimas internetu yra pasidaręs labia populiaria paslauga jaunimo tarpe, tačiau vis dar galima pastebėti, kad ne visi suaugusieji renkasi pirkti daiktus internetu ir mieliau važiuoja į prekybos centrus. Todėl kyla klausimas kodėl?

 

Kodėl kai kurie vengia pirkti internetu?

Kodėl žmonės vengia pirkti internetu priežasčių gali būti tikrai ne viena. Pirmiausia, tai žmonės gali nepasitikėti internetinėmis svetainėmis, bijo prarasti sumokėtus pinigus ir negauti prekės. Kalbant apie paprastus daiktus, tokius kaip nagų lakas ar puodelis apsirikti nebaisu, nes šie daiktai kainuoja tikrai ne kosmosą. Tačiau pradedant svarstyti įsigyti ir brangesnius daiktus, pavyzdžiui, grindų dangą, pasidaro baisu, kas jeigu reikiamo produkto negausiu? Tokių aferistinių svetainių pasitaiko retai, todėl pirkdami įsitikinkite, kad perkate iš normalaus tiekėjo. Tai galite padaryti paskaitę įvairius atsiliepimus apie įmonę rekvizituose ar net forumuose, kuriuose kiti vartotojai dalinasi patirtimi iš pirmų lūpų.

Žmonės bijo, kad paveikslėlyje pavaizduota prekė neatitiks tikrosios išvaizdos. Taip tikrai gali būti, tačiau dažniausiai pokyčiai yra minimalūs, jeigu parduotuvėje nenurodyta kitaip. Visgi, nepamirškite fakto, kad klausti apie prekes ar konsultuotis galima visada, todėl jeigu dvejojate – paskambinkite internetinės parduotuvės konsultantams ir prašykite, kad atsiųstų daugiau konkretaus daikto nuotraukų, kad galėtumėte priimti reikiamą sprendimą.

Ar galima sutaupyti perkant laminatą internetu?

Perkant internetu tiek pigesnius, tiek brangesnius daiktus, jau minėtas grindis, tikrai galima sutaupyti. Dažnai grindų, ypač gerų ir kokybiškų, danga nėra pigi, tačiau internetinėse parduotuvėse jos galima įsigyti pigiau nei fizinėse. Kodėl taip yra? Pirmiausia, tai pardavinėjant laminatą internetu nebūtina įsirenginėti fizinės parduotuvės, kurios nuoma neretai būna brangi, nereikia pirkti įvairių daiktų, dekoruoti parduotuvės, todėl už šiuos sutaupytus pinigus pardavėjai gali siūlyti nuolaidas savo klientams. Antra – nuolaidos visada pritraukia pirkėją, todėl pardavėjai, norintys pritraukti ar net susigrąžinti pirkėją, siūlo jam galimybę įsigyti laminatą internetu pigiau ir taip sutaupyti. Tai yra gerai ir jam, ir jums. Pardavėjui – nes jūs perkate, greičiausiai sugrįžtate dar kartą ar net rekomenduojate jo parduotuvę savo draugams, o jums – nes gaunate grindis už mažesnę kaina nei planavote. Visada stebėkite mėgstamos internetinės parduotuvės prekes ir gaudykite akcijas, juk mokėti už patinkantį daiktą ir dar pigiau yra visada smagu.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed