Kaip sutaupyti perkant grindis internetu?
Įvairenybės
Antradienis, 05 Lapkritis 2019 17:32

 

 

 

 

Pirkimas internetu yra pasidaręs labia populiaria paslauga jaunimo tarpe, tačiau vis dar galima pastebėti, kad ne visi suaugusieji renkasi pirkti daiktus internetu ir mieliau važiuoja į prekybos centrus. Todėl kyla klausimas kodėl?

 

Kodėl kai kurie vengia pirkti internetu?

Kodėl žmonės vengia pirkti internetu priežasčių gali būti tikrai ne viena. Pirmiausia, tai žmonės gali nepasitikėti internetinėmis svetainėmis, bijo prarasti sumokėtus pinigus ir negauti prekės. Kalbant apie paprastus daiktus, tokius kaip nagų lakas ar puodelis apsirikti nebaisu, nes šie daiktai kainuoja tikrai ne kosmosą. Tačiau pradedant svarstyti įsigyti ir brangesnius daiktus, pavyzdžiui, grindų dangą, pasidaro baisu, kas jeigu reikiamo produkto negausiu? Tokių aferistinių svetainių pasitaiko retai, todėl pirkdami įsitikinkite, kad perkate iš normalaus tiekėjo. Tai galite padaryti paskaitę įvairius atsiliepimus apie įmonę rekvizituose ar net forumuose, kuriuose kiti vartotojai dalinasi patirtimi iš pirmų lūpų.

Žmonės bijo, kad paveikslėlyje pavaizduota prekė neatitiks tikrosios išvaizdos. Taip tikrai gali būti, tačiau dažniausiai pokyčiai yra minimalūs, jeigu parduotuvėje nenurodyta kitaip. Visgi, nepamirškite fakto, kad klausti apie prekes ar konsultuotis galima visada, todėl jeigu dvejojate – paskambinkite internetinės parduotuvės konsultantams ir prašykite, kad atsiųstų daugiau konkretaus daikto nuotraukų, kad galėtumėte priimti reikiamą sprendimą.

Ar galima sutaupyti perkant laminatą internetu?

Perkant internetu tiek pigesnius, tiek brangesnius daiktus, jau minėtas grindis, tikrai galima sutaupyti. Dažnai grindų, ypač gerų ir kokybiškų, danga nėra pigi, tačiau internetinėse parduotuvėse jos galima įsigyti pigiau nei fizinėse. Kodėl taip yra? Pirmiausia, tai pardavinėjant laminatą internetu nebūtina įsirenginėti fizinės parduotuvės, kurios nuoma neretai būna brangi, nereikia pirkti įvairių daiktų, dekoruoti parduotuvės, todėl už šiuos sutaupytus pinigus pardavėjai gali siūlyti nuolaidas savo klientams. Antra – nuolaidos visada pritraukia pirkėją, todėl pardavėjai, norintys pritraukti ar net susigrąžinti pirkėją, siūlo jam galimybę įsigyti laminatą internetu pigiau ir taip sutaupyti. Tai yra gerai ir jam, ir jums. Pardavėjui – nes jūs perkate, greičiausiai sugrįžtate dar kartą ar net rekomenduojate jo parduotuvę savo draugams, o jums – nes gaunate grindis už mažesnę kaina nei planavote. Visada stebėkite mėgstamos internetinės parduotuvės prekes ir gaudykite akcijas, juk mokėti už patinkantį daiktą ir dar pigiau yra visada smagu.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip nustebinti vaikus, artėjančių švenčių proga, kad dovanos būtų tinkamos ir atitiktų šeimos biudžetą? (2021-10-26)

  Tėvams tikrai nereikia įtikti savo vaikams net ir per didžiąsias metų šventes. Anot specialistų, tėvai turi duoti savo atžaloms tuomet, kai tai leidžia finansinės sąlygos, ir apie dovanas, jų kilmę turi kalbėti anksčiau, o ne tik atėjus šventėms. Nors dovanos vaikams dažniausiai aktualios kokių nors švenčių metu, tačiau mes siūlome tiek savus, tiek kitus mylimus vaikus nustebinti kasdien, be jokios priežasties. Juk gyvenimas – nuostabus, tad reikia juo džiaugtis kuo labiau!

 • Kaip planuojant namų remontą „nenuskausminti“ savo piniginės? (2021-07-29)

  Galima sakyti, kad namų remontas yra sudėtinga užduotis, kuriai reikalingi valdymo įgūdžiai, ir kiekvienas, norintis atnaujinti nekilnojamąjį turtą, turi jausti šį vaidmenį. Viena vertus, tai tampa džiaugsmingu ir kūrybingu procesu, kita vertus, reikia pereiti kryžiaus kelią ir galiausiai palikti statybvietę po ilgos priežiūros. Atsakingai rinkitės remontininkus, prižiūrėkite projektą, atlikite sąmatas-visa tai turi būti suderinta ir tikslinga, kad tikrai išvengtumėte tokio remonto, kuris reikalauja ... pakartotinio remonto.

 • Įdomūs dalykai, kuriuos galima veikti lietingą dieną namuose (2021-07-29)

  Orų prognozė negarantuoja gerų žinių: lietus ir vėsus oras mūsų nepaliks dar kurį laiką.  O ką tokiu oru veikti, nei nesinori kojos kelti iš namų? Yra daugybė veiklų, kuriomis galima užsiimti, tačiau kartais pritrūksta idėju, ypač jei blogas oras tęsiasi ištisas savaites.

 • Vyriškas diržas - kaip išsirinkti stilingą aksesuarą? (2021-05-06)

  Diržas - yra vienas iš pagrindinių aksesuarų, leidžiančių kiekvienam vyrui paįvairinti savo išvaizdą, todėl tokį stiliaus elementą reikėtų išsirinkti kruopščiai. Laimei, šiais laikais vyriškų diržų pasirinkimas tikrai yra didelis ir už prieinamą daugeliui kainą. Džinsai, klasikinės kelnės, ar bet kokios kitos kelnės gali vizualiai pasikeisti su šiuo aksesuaru, svarbiausia atkreipti dėmesį į diržo detales. Reikėtų nepamiršti, kad vyriška mada yra konservatyvesnė nei moterų, vyrų spinta atnaujinama rečiau, kiekvienas daiktas parenkamas skrupulingai, įsivaizduojant kur ir kada bus naudojamas.

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed